Baby shower to rodzaj imprezy, który bije ostatnio rekordy popularności wśród przyszłych mam. Takie wydarzenie długo będzie wspominać też Patrycja Sołtysik, której przyjaciółki zorganizowały imprezę w wyjątkowym stylu:

Reklama
Nadal się wzruszam i zastanawiam się czym sobie zasłużyłam na taki ogrom ciepła, wsparcia i dobra
- pisze przyszła mama.

Patrycja Sołtysik na nietypowym baby shower

Jakiś czas temu Andrzej i Patrycja Sołtysikowie przekazali, że spodziewają się drugiego dziecka. Poród zbliża się naprawdę wielkimi krokami, a przyszła mama właśnie opublikowała w sieci obszerną relację z imprezy baby shower.

Całe wydarzenie zostało zorganizowane w ... żółtej kolorystyce, która nawiązywała do motywu przewodniego imprezy, czyli ... cytryn. Uroczo, prawda? Przyszła mama nie ukrywa poruszenia i wdzięczności:

Wczoraj był zdecydowanie jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu. Nadal się wzruszam i zastanawiam się czym sobie zasłużyłam na taki ogrom ciepła, wsparcia i dobra. Mam wokół siebie najbardziej wyjątkowe Kobiety, a maleństwo będzie miało najlepsze ciocie na świecie!
- zaczęła swój wpis żona Andrzeja Sołtysika.

Żona Andrzeja Sołtysika przyznała, że nie miała pojęcia o szczegółach wydarzenia niemal do samego końca. Przyszła mama była pod ogromnym wrażeniem atmosfery i przygotowania przyjęcia:

Zgodnie z poleceniem wyszłam rano z domu, wróciłam w żółtej sukience o 16 i … weszłam do innego świata! Aż ciężko to opisać! To co wyczarowały wspólnie dziewczyny to jest jakiś kosmos. A moje lemon baby shower zawsze będzie kojarzyło mi się (nie tylko z cytrynami) ale z morzem kobiecej miłości jakim zostałam otoczona! Dziękuję!
- podsumowała wyraźnie zachwycona ciężarna.

Pod wpisem z relacją Patrycji Sołtysik z "lemon baby shower" pojawiły się liczne komentarze i zachwyty. Trzeba przyznać, że choć to nietypowy pomysł na imprezę tego typu, klimat wpasował się w czerwcową aurę idealnie!

Zobacz także
Wzruszenie i ogromna radość, że możemy być w tych wyjątkowych chwilach blisko Was
To całe wydarzenie, przyjęcie coś pięknego
Nie wiem czy wiesz ale cytryny od wczoraj będą miały dla Ciebie zupełnie inne znaczenia

Jak Wam się podoba taki pomysł na baby shower? A może wolicie bardziej tradycyjne imprezy?

Reklama

Zobacz także: Paulina Rzeźniczak zorganizowała bajkowe baby shower. "Mam cudowne kobietki wokół"

Baby shower Patrycji Sołtysik
Instagram @pati_soltysik
Reklama
Reklama
Reklama