Marietta, która zwyciężyła premierową edycję miłosnego formatu TVN-u, daleka już jest od dram z "Hotelu Paradise". Teraz ta jest spełnioną żoną, a niedługo także mamą. Gwiazda show właśnie zdradziła płeć dziecka. Pokazała także jak wyglądał baby shower - było bajecznie, sami zobaczcie te urocze kadry!

Reklama

"Hotel Paradise": Marietta i jej baby shower

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie wszyscy żyją wydarzeniami, jakie mają miejsce w rajskim Wietnamie. To właśnie tam odbywa się kolejna, ósma edycja miłosnego show, a na antenie dzieje się naprawdę sporo. Ostatnio byliśmy świadkami łez Ady w "Hotelu Paradise". Marietta Witkowska przygodę z rajskim hotelem ma już dawno za sobą - jednak to właśnie jemu zawdzięcza popularność. Obecnie natomiast jej życie zajmują sprawy rodzinne, szczególnie, że w przypadku gwiazdy show szykują się poważne zmiany!

Marietta Witkowska z partnerem Patrykiem
marietta_witkowska/Instagram

Po udziale w show gwiazda skupiła się na swoim życiu prywatnym - szybko znalazła miłość, poza kamerami. Jakiś czas temu byliśmy świadkami jej ślubu. Niedługo potem Marietta z "Hotelu Paradise" ogłosiła, że jest w ciąży, nie ukrywając swojej wielkiej radości oraz spełnienia. Teraz przyszła pora na kolejne wieści. Uwielbiana gwiazda show zdradziła płeć dziecka. Okazuje się, że już niedługo na świecie pojawi się jej... synek!

Tak bardzo kocham mojego synka, codziennie wyobrażam sobie Nasze pierwsze spotkanie, nie mogę się doczekać aż zobaczę i dotknę te małe stópki, nosek, usteczka, chciałabym już go trzymać w ramionach. Dużo osób pisze, że moja ciąża szybko leci, a dla mnie jednocześnie szybko i tak wolno. Dzięki Wszystkim gościom za celebrowanie ze mną tego pięknego czasu w życiu! Miałam czekać na zdjęcia profesjonalne, ale już nie wytrzymałam, będzie spam jak coś
napisała.

Gwiazda „Hotelu Paradise” urządziła z tego powodu baby shower! Ten wyglądał naprawdę bajkowo. Nie zabrakło niebiesko-złotych ozdób, z nutką delikatnego beżu. Ponadto Marietta zadbała także o stylowe grafiki. Sama przyszła mama wyglądała zjawiskowo, w niebieskiej, długiej sukni, która pięknie wyeksponowała jej ciążowy brzuszek. Nic więc dziwnego, że pod postem posypały się liczne komentarze:

Wyglądasz Marietko przepięknie

Przyszły tata postanowił w komentarzu zdradzić także imię syna:

Zobacz także
Mikołaj już niedługo będzie się z nami witał! Ładna mama

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na kolejne szczęśliwe wieści i rozwiązanie!

Reklama

Zobacz także: Plotkują, że Jay i Eliza z "Hotelu Paradise" rozstali się. Uczestnik przerwał milczenie

Marietta Hotel Paradise
Marietta Hotel Paradise Instagram Marietta Hotel Paradise
Marietta Hotel Paradise
Marietta Hotel Paradise Instagram Marietta Hotel Paradise
Marietta Hotel Paradise
Marietta Hotel Paradise Instagram Marietta Hotel Paradise
Marietta Hotel Paradise
Marietta Hotel Paradise Instagram Marietta Hotel Paradise
Reklama
Reklama
Reklama