Patricia Kazadi w krótkich włosach
Instagram

Spektakularna metamorfoza Patricii Kazadi! Musicie zobaczyć nową fryzurę gwiazdy!

Patricia Kazadi w krótkich włosach
Instagram

Patricia Kazadi zafundowała sobie naprawdę spektakularną metamorfozę! Patricia należy do grona gwiazd, które uwielbiają zaskakiwać swoim wyglądem. Piosenkarka nosiła już ciemne, jasne, krótkie i długie fryzury. Zaledwie kilka miesięcy temu Patricia Kazadi  ścięła swoje włosy do ramion i mocno je rozjaśniła. Teraz młoda gwiazda zdecydowała się na kolejną zmianę! W sieci pojawiło się zdjęcie z salonu fryzjerskiego, w którym Patricia przeszła ogromną metamorfozę. Musicie zobaczyć, jak teraz wygląda! 

Patricia Kazadi w nowej fryzurze

Patricia Kazadi bardzo często zmienia swoje fryzury i nie boi się eksperymentować w salonie fryzjerskim. Tak też było i tym razem! Okazuje się, że młoda gwiazda najwyraźniej znudziła się krótkimi włosami, dlatego  teraz postanowiła mocno je przedłużyć. Patricia wybrała się do salonu Hollywood Hair Warsaw i doczepiła sobie długie blond loki! W sieci pojawiło się zdjęcie sprzed i po metamorfozie! Jak na nowy look Patricii zareagowali internauci?

- Pięknieeeee ❤️❤️❤️
- Woow, pięknie! 💖💖💖
- Wow jaka zmiana☺- komentowali fryzurę gwiazdy. 

Zobaczcie sami, jak z włosami do pasa prezentuje się Patricia Kazadi! Podoba się Wam nowa fryzura gwiazdy? Głosujcie w naszej sondzie! 

Zobacz także: Patricia Kazadi z siostrą pod studiem TVP, wiedzieliście jakim samochodem jeździ gwiazda "Dance, dance, dance"?

Patricia Kazadi zmieniła fryzurę. 

Wcześniej gwiazda nosiła krótkie włosy.

Paticia Kazadi w blond włosach
Instagram
 

Więcej na temat Patricia Kazadi fryzury
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48