Patricia Kazadi zdradziła dlaczego obcięła włosy
ONS

Patricia Kazadi o swojej nowej fryzurze: Nie chce być już ładna

Patricia Kazadi zdradziła dlaczego obcięła włosy
ONS

Patricia Kazadi słynie z szalonych i oryginalnych stylizacji, które zawsze są komentowane przez media. Energetyczna prowadząca "You Can Dance" w każdym odcinku show prezentowała się z zaskakującej odsłonie. Kazadi słynęła również z noszenia peruk oraz turbanów, które dopełniały jej kreacje. Ostatnio piosenkarka postanowiła jednak zaszaleć jeszcze bardziej i zaprezentowała się w bardzo krótkiej fryzurze. Zobacz: Patricia Kazadi pochwaliła się nową fryzurą. Zobacz jak wyglądała w finale YCD [FOTO]

Dzisiaj okazuje się, że Patricia Kazadi już kilka miesięcy temu ścięła swoje włosy. Celebrytka w rozmowie z Faktem przyznała, że nową fryzurę nosi już od grudnia. Co ją skłoniło do takiej zmiany?

- Cały czas słyszę komentarze: "byłaś taka ładna, czemu ścięłaś włosy?". A może ja nie chcę być już ładna i nie jara mnie to? Uważam, że powinnam robić to, na co mam ochotę i co sprawia mi radość. Chcę być sobą i teraz mam etap, w którym chcę się w taki, a nie inny sposób wyrażać. To dla mnie etap oczyszczania i zmiany. Włosy obcięłam już w grudniu- powiedziała Kazadi.Co sądzicie o nowej fryzurze Patricii Kazadi? Fajnie teraz wygląda?

Zobacz na Polki.pl: Od wiśni po fiolet... Zobacz jak zmieniała fryzury Patricia Kazadi

Więcej na temat Patricia Kazadi
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33