ONS
Oni zachwycili Joannę Horodyńską i Karolinę Malinowską
1/7
ONS
Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska jak co tydzień, na łamach magazynu "Party" oceniają stylizacje gwiazd. W najnowszym numerze dwutygodnika modowe wyrocznie postanowiły podsumować swój ranking i wybrać tych celebrytów, którzy w 2011 roku zachwycali nas swoimi strojami. Na liście znalazło się sześć nazwisk., które Horodyńska i Malinowska uznały za najlepsze. Wśród nich znaleźli się m.in. Ada Fijał, Małgorzata Socha, Robert Kozyra i Monika Brodka, która triumfowała również na naszej liście najlepiej ubranych gwiazd. Zobacz listę Joanny Horodyńskiej i Karoliny Malinowskiej!
2/7
ONS
Karolina Malinowska i Joanna Horodyńska są zachwycone stylizacjami Ady Fijał. "Dla mnie jest inspiracją, ma wspaniałe ciało, zawsze pięknie podkreślone, nie są jej straszne najbardziej opinające kreacje. Do tego piękne włosy, zawsze perfekcyjny makijaż... Ada, jestem twoją fanką"- napisała się Malinowska.

"Przyznaje jej tytuł jednej z najlepiej ubranych, bo się starała"- oceniła Horodyńska.
3/7
ONS
Na liście modowych wyroczni znalazł się również Janusz Palikot. Kontrowersyjny polityk został doceniony przez Horodyńską i Malinowską za modowe wyczucie.
- Palikot to wzór elegancji, jedyny polityk, który świetnie wygląda w różowej koszuli i nie ma problemu, aby ją założyć. Kocha modę i nie udaje, że nie ma ona znaczenia- oceniła Malinowska.

- Jego styl to eklektyzm godny mistrzów fashion- dodaje Horodyńska.
4/7
ONS
Monika Brodka to prawdziwa królowa modowych rankingów. Jej stylizacje doceniają również Horodyńska i Malinowska, które uważają ją za prawdziwą ikonę.

- Brodka od lat trzyma wysoki poziom, inspiruje, zachwyca... Jeśli Monika kiedykolwiek spuści z tonu, uznam, że koniec świata jest bliski- czytamy w magazynie "Party".

5/7
ONS
Modowy sąd uznał, że miano Najlepiej Ubrany idealnie pasuje do Roberta Kozyry. Juror "Mam talent" trafił na listę Horodyńskiej i Malinowskiej, które chętnie poszłyby z nim na wspólne zakupy.

- Robert to piekielnie przystojny facet z dystansem do siebie. Podoba mi się nonszalancja, z jaką nosi ubrania od największych projektantów i nie wygląda, jakby się starał udowodnić wszystkim, że jest modny- oceniła Karolina Malinowska.
6/7
ONS
Magdalena Boczarska została doceniona za seksapil i to w jaki sposób nosi kreacje w czarnych kolorach.

- To kobieta, która fenomenalnie okiełznała czerń, dodając jej nowego uroku oryginalnymi dodatkami, czadowymi butami- stwierdza Horodyńska.

7/7
ONS
Rok 2011 z pewnością należał do Małgorzaty Sochy. Aktorka zachwycała nas swoimi stylizacjami, które za każdym razem były dopracowane do perfekcji. Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska również doceniły starania Sochy, która według nich zawsze pozostaje sobą.

- Najlepsze jest to, że czy to we wcieleniu wampa, czy jako współczesna Audrey Hepbur, zawsze zostaje sobą. Gdybym była projektantką, chciałabym, żeby nosiła moje ubrania. Kiedy włoży coś na siebie, od razu mamy hit sprzedaży!- zachwala Karolina Malinowska.