Doda skomentowała aferę z Szulim. Doda pobiła Szulim
ONS
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Oświadczenie Dody: Nie przewróciłam Szulim! Nie nakładałam jej pięściami

Rabczewska przedstawia swoją wersję wydarzeń

Od niemal tygodnia polskie media żyją tylko jedną sprawą - aferą z Dodą i Agnieszką Szulim w roli głównej. Dziennikarka TVN twierdzi, że w ostatnią środę w Chorzowie doszło pomiędzy nią a wokalistką do bójki, wskutek której doszło do obrażeń jej samej. O szczegółach całej sytuacji opowiedziała w weekend w "Dzień Dobry TVN". Przypomnijmy: "Czuję bezsilność, to była bandycka napaść. Pójdę z tym do sądu"

Doda początkowo milczała i nie komentowała doniesień prasy. Wczoraj umieściła wprawdzie wpis na Facebooku, w którym odniosła się do informacji o pobiciu, ale szybko go skasowała. W rozmowie z AfterParty.pl zaś stwierdziła, że afera jest tylko narzędziem promocyjnym programu Szulim, ta z kolei zarzucała Rabczewskiej promocję nowego teledysku. Przypomnijmy: Doda po raz pierwszy o bójce z Agnieszką Szulim

W końcu jednak przyszedł czas na pełne i poważniejsze oświadczenie. Wokalistka informuje w nim, że nie uderzyła Agnieszki Szulim oraz nie przewróciła jej na podłogę. Zaznaczyła też, że jej prawnicy będą kierowali oficjalne pozwy do każdego, kto będzie przedrukowywał takie informacje. Doda ujawniła również, że miesiąc temu jej rodzice złożyli pozew skierowany przeciwko dziennikarce w sprawie o naruszenie ich dóbr osobistych w programie "Na Językach".

Zobacz: Do starcia Dody z Szulim doszło na scenie. Zobacz wideo

Drodzy państwo, zróbcie dwa oddechy i myślcie logicznie. Szulim pastwi się nade mną i moją rodziną od roku, na szklanym ekranie. Dlaczego by nie wykorzystać spotkania za zamkniętymi drzwiami i nie opowiedzieć historii, która jest daleka od prawdy? NIE PRZWERÓCIŁAM SZULIM. NIE NAKŁADAŁAM JEJ PIĘŚCIAMI. Czy naprawdę niektórzy wierzą w to, że policja nie zauważyłaby ŻADNYCH obrażeń, gdyby doszło do pobicia? Że pozwoliliby pozostać mi na miejscu? Najwyższa pora opowiedzieć prawdziwą wersję wydarzenia, która zmieni optykę patrzenia na całą sytuację. Sugeruję mediom i wszystkim, których nie było na miejscu a tak chętnie komentują całą sprawę, rozwagę i powstrzymanie się od zbyt szybkiego rzucania wyrokami i osądami - czytamy w oświadczeniu Dody.


To pierwsza tak poważna deklaracja gwiazdy. Teraz to już pewne, że Doda i Szulim spotkają się w sądzie.

Zobacz: Korwin-Piotrowska: "Stworzyłam potwora"

Oświadczenie Dody w sprawie Agnieszki Szulim


Doda i Agnieszka Szulim na okładce Party

Zdjęcia Szulim po bójce z Dodą:

Komentarz policji w sprawie bójki Dody i Szulim
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Jest oficjalny komentarz policji w sprawie bójki Dody i Szulim
Sprawa skończy się w sądzie?

Wczorajsza gala plebiscytu "Niegrzeczni 2014" zapowiadana była jako pełna kontrowersji, klapsów i być może nawet nieco skandaliczna. Jednak wydarzenia, które miały miejsce na after party po wręczeniu nagród przerosły chyba oczekiwania wszystkich. Doszło bowiem do bójki między dwiema "niegrzecznymi" gwiazdami. Przypomnijmy: Doda pobiła się z Szulim! Znamy szczegóły Do zdarzenia doszło wczoraj przed północą, a od rana do mediów napływają kolejne szczegóły dotyczące afery. Sprawę zdążyła już skomentować jedna ze stron - Agnieszka Szulim na swoim Facebooku odniosła się do zdarzenia, a w sieci pojawiły się jej zdjęcia już po incydencie. Zobacz: Szulim skomentowała awanturę z Dodą. Pokazała zdjęcia po bójce Na miejscu tuż po szarpaninie pojawiła się też policja, którą wezwała dziennikarka TVN. Funkcjonariusze wyjaśniali całą sytuację z Dodą , ale skończyło się tylko na słownym upomnieniu. Jest już też oficjalny komentarz rzecznika komendy w Chorzowie, który odniósł się do sprawy bójki w Klubie Kultura.   Nasi ludzie pojawili się na miejscu, ale okazało się, że panie nie mają żadnych obrażeń. To nie nadaje się na sprawę karną, strony mogą dochodzić ewentualnych roszczeń na drodze cywilnej - mówi Justyna Dziedzic w rozmowie z Gazeta.pl, rzeczniczka prasowa komendy miejskiej w Chorzowie. Teraz wszystko zależy od Dody i Agnieszki Szulim. Myślicie, że któraś z nich zdecyduje się na pozew cywilny? Zobacz: Jak zakończyła się bójka Dody i Szulim? Znamy nowe fakty ''+''ipt>''); //--> Doda na gali "Niegrzeczni 2014" w Chorzowie:

Agnieszka Szulim o bójce z Dodą
ONS
Newsy
Szulim nie odpuści Dodzie: Nie zostawię tej sprawy. To niedorzeczne
Dziennikarka grzmi na łamach magazynu

Chociaż Doda konsekwentnie milczy w sprawie zajścia jakie miało miejsce w toalecie w chorzowskim klubie (co prawda dodała wpis, ale go usunęła), o wiele chętniej i więcej mówi Agnieszka Szulim . Dziennikarka już kilkukrotnie wypowiedziała się na temat niekomfortowego wydarzenia, w tym ostatnio opisując ze szczegółami jak jej oczami wyglądała cała akcja. Zobacz: Doda odpowiada Szulim. Wpis zniknął z Facebooka Teraz Szulim opowiedziała o bójce z Dodą na łamach "Party" informując swoją "ulubioną" gwiazdę, że nie odpuści jej. - To niedorzeczne, że takie sytuacje mają miejsce. Nie mam zamiaru zostawić tej sprawy i zgłoszę ją na policję. A jak będzie trzeba to pójdę z tym do sądu - grzmi Agnieszka. Redakcja zapewnia, że próbowała skontaktować się z Dodą w tej sprawie. Według managementu artystki, cała sytuacja była prowokacją Szulim i producentów programu "Na językach". Zobacz: Ekipa Dody: "Szulim kłamie, wie co może na tym ugrać!" Przypomnijmy, że według oficjalnego komentarza obecnej na miejscu policji nie doszło do pobicia. Czy sąd poprze wersję Dody czy Agnieszki? Na to musimy jeszcze trochę poczekać. Przypomnijmy: Szulim opowiedziała w DDTVN o bójce z Dodą i nawołuje do jej bojkotu ''+''ipt>''); //--> Zdjęcia Agnieszki Szulim i Dody po bójce w Chorzowie:

Bójka Dody z Szulim. Doda pobiła Szulim. Doda pobiła się z Szulim. Doda pobiła Szulim zdjęcia
YouTube
Newsy
Do starcia Dody i Szulim doszło już na scenie. Zobacz wideo
Było naprawdę gorąco

Nie milkną echa wczorajszej awantury Dody z Agnieszką Szulim , do której doszło na imprezie po gali rozdania nagród "Niegrzeczni 2014". Na miejscu zdarzenia interweniowała nawet policja, które dziś wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Przypomnijmy: Jest oficjalny komentarz policji w sprawie bójki Dody i Szulim AfterParty.pl jako pierwsze poinformowało o bójce gwiazd i cytując nasze źródło, wspominaliśmy o sytuacji, do której doszło jeszcze przed imprezą. Pod koniec gali wszystkie zaproszone gwiazdy znalazły się na scenie, w tym oczywiście Doda i Agnieszka Szulim i to właśnie wtedy doszło do pierwszego starcia. Dziennikarka "Na Językach" omal nie spadła ze sceny. Teraz możecie zobaczyć wideo z tej sytuacji, które nagrał jeden z fanów siedzący na publiczności. Zobacz: Nowe fakty w sprawie bójki Szulim z Dodą Będzie dalszy ciąg afery? Tymczasem możecie zagłosować w naszej ankiecie. ''+''ipt>''); //-->          

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner