Oliwia Bieniuk w rozmowie z reporterką Party.pl opowiedziała o swojej mamie. Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku i choć trudno w to uwierzyć, od śmierci uwielbianej przez widzów aktorki minęło już 8 lat. Oliwia Bieniuk była dzieckiem, kiedy musiała pożegnać ukochaną mamę. Teraz córka zmarłej aktorki opowiedziała nam o ich ostatnim pożegnaniu. Te słowa wzruszają do łez...

Reklama

Oliwia Bieniuk wspomina pożegnanie z mamą

Dokładnie w 8. rocznicę śmierci Anny Przybylskiej w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu "Ania". Na premierze nie zabrakło najbliższych zmarłej aktorki, a Jarosław Bieniuk nie ukrywał wzruszenia wspominając o Annie Przybylskiej. Film obejrzała również Oliwia Bieniuk, która w rozmowie z Party.pl zdradziła, czego nauczyła ją mama.

Mama zawsze mnie uczyła, żeby korzystać z życia, żeby się nim cieszyć, żeby cieszyć się z małych rzeczy. Ja tak staram się żyć- wyznała nam Oliwia Bieniuk.

Córka Anny Przybylskiej opowiedziała nam również o pożegnaniu z ukochaną mamą i bólu po tak wielkiej stracie.

Mama się ze mną żegnała, ale to był taki dziwny okres w moim życiu, byłam dzieckiem...- powiedziała córka zmarłej aktorki.

Posłuchajcie, co jeszcze powiedziała nam Oliwia Bieniuk.

Reklama

Zobacz także: Oliwia Bieniuk na premierze filmu o Annie Przybylskiej odtworzyła stylizację mamy sprzed lat! ZDJĘCIA

Zobacz także
party.pl
Reklama
Reklama
Reklama