Program "Dzień Dobry TVN" w ostatnich miesiącach przechodzi prawdziwą rewolucję. Zapowiadana odmiana nastąpi nie tylko we wnętrzach studia telewizyjnego, ale również wśród prowadzących i w kwestiach organizacyjnych, jak godzina czy czołówka. Teraz w końcu ujawniono dokładne modyfikacje.

Reklama

Zmiany w "Dzień Dobry TVN"

Miniony sezon programu "Dzień Dobry TVN" bez wątpienia jest przełomowy. Najpierw Filip Chajzer ogłosił, że ze względu na problemy zdrowotne znika ze śniadaniówki, a potem media obiegła informacja, że stacja pożegnała się z kolejnymi prowadzącymi. Pracę stracili Agnieszka Woźniak-Starak, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Kalczyńska oraz Małgorzata Ohme. Zapowiedziano też remont studia i całkiem nową odsłonę show od września. Teraz ujawniono, co się zmieni.

Adam Jankowski/REPORTER/East News

Zobacz także: Małgorzata Ohme o kulisach zwolnienia z "Dzień Dobry TVN". Wyznała: "Przeżywałam fazy gniewu"

Serwis "Wirtualne Media" poinformował, że od września program "Dzień Dobry TVN" będzie codziennie emitowany od godziny 7:45, czyli kwadrans wcześniej, niż do tej pory. Co więcej, godzina ta będzie stała bez względu na dzień tygodnia, co oznacza, że w weekendy śniadaniówkę będzie można oglądać wcześniej niż konkurencyjne "Pytanie na śniadanie". Show TVP w weekendy zaczyna się bowiem o 7.55, chociaż na co dzień emitowane jest od 7:30.

Wiadomo też już, że w nowym sezonie pojawią się jedynie trzy pary prowadzących. Będą to oczywiście Dorota Wellman i Marcin Prokop, ale także Paulina Krupińska i Damian Michałowski oraz Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. Będą oni przeprowadzać rozmowy w całkiem nowym studiu, w którym zmieni się układ, a także meble oraz dodatki.

Zobacz także
Adam Jankowski/REPORTER/East News

Zobacz także: Dorota Wellman zadebiutowała w nowej roli! Prowadzi z synem nowy program

To jednak nie wszystko. Zmieni się także czołówka programu, a widzowie będą mogli na antenie oglądać również dziennikarzy TVN24 - Radosława Mroza, Joannę Kryńską oraz Dagmarę Kaczmarek-Szałkow. Jak to możliwe? Otóż pojawią się oni w nowym segmencie, który zastąpi przegląd prasy.

- W "5 rzeczach, które musisz wiedzieć o poranku" prowadzący omówią z dziennikarzami TVN24 najważniejsze tematy, które dominują w prasie i Internecie. Stałym elementem będą również dwa kolejne spotkania, podczas których komentowane będą najbardziej aktualne informacje z kraju i ze świata - czytamy.

Reklama

Poza tym na antenie pojawi się m.in. cykl "Dzieci nie ryby", w którym młodzi uczestnicy będą opowiadać o problemach związanych ze szkołą, a także "Pełna chata", w którym wystąpi polsko-brytyjska rodzina Clarke'ów z 11 dziećmi.

Jerzy Dudek/DDTVN/East News
East News
Reklama
Reklama
Reklama