Dorota Wellman zdecydowała się wziąć udział w nowym projekcie. Dziennikarka "Dzień Dobry TVN" postanowiła, że duet w pracy chce tworzyć nie tylko z Marcinem Prokopem. Teraz prowadzi całkiem nowy program ze swoim synem, Jakubem Wellmanem.

Reklama

Program Doroty Wellman i jej syna

Już od kilkudziesięciu lat Dorota Wellman związana jest z telewizją, a widzowie kochają ją za duet z Marcinem Prokopem w "Dzień Dobry TVN". Mimo swojej popularności, dziennikarka nie ujawnia zbyt wielu faktów ze swojego prywatnego życia i nie posiada kont w portalach społecznościowych. Co ciekawe, podobną decyzję podjął jej syn, Jakub. Wiadomo jednak, że prezenterka jest ze swoją jedyną pociechą niezwykle związana. Spędzają razem dużo czasu, mają podobne charaktery i poczucie humoru, a łączą ich również pasje i zainteresowania. Często też razem wyjeżdżają czy chodzą wspólnie na koncerty.

- Mąż mnie kręci i jest super. Ale nie umiem żyć też bez mojego syna. Bez niego nie mam powietrza, to jest treść mojego życia. Umiem zrównoważyć czas między pracą i rodziną. Są dla mnie rzeczy święte, wyłączam wtedy telefony, świat się nie zawali. Poświęcamy sobie czas, jesteśmy sobie bliscy, ogromnie często w ciągu dnia kontaktujemy się, żeby opowiedzieć sobie o tym, co się wydarzyło - mówiła Dorota Wellman w wywiadzie dla magazynu "Viva!".

Teraz dziennikarka stwierdziła, że pod względem zawodowym także chce połączyć siły ze swoim 30-letnim synem. Wspólnie zaangażowali się w nowy projekt i poprowadzą podcast, "WELLcome w popkulturze".

VIPHOTO/East News

Zobacz także: Dorota Wellman cierpi na nieuleczalną chorobę. "Tracę wzrok, nie mogę mówić"

Dorota Wellman i Kuba Wellman w czwartek 20 lipca zaprezentowali pierwszy odcinek "WELLcome w popkulturze". Choć w podcaście mają zamiar rozmawiać z zaproszonymi gośćmi na tematy popularnonaukowe, to w pierwszym odcinku skupili się na rozmowie ze sobą. Ujawnili, że dziennikarka od wielu lat chciała stworzyć coś razem z synem, jednak on był temu przeciwny. Nie chciał, żeby ludzie mówili, że buduje karierę na plecach mamy.

Zobacz także

- Od wielu lat proponowałaś, żebyśmy zrobili jakiś projekt razem. Zawsze stawałem okoniem i myślałem, co ludzie pomyślą. Teraz chyba myślę o tym w mniejszym stopniu. Więc czemu by nie? Zawsze nam się dobrze gadało - wyznał Jakub Wellman w podcaście.

Dorota Wellman dodała również, że zawsze starała się interesować tym, czym jej dziecko - czy to była kultura amerykańska, gry komputerowe czy nawet pokemony. To pobudzało jej świat. Teraz stwierdziła, że świetnie byłoby się podzielić takimi zagadnieniami z innymi.

Zobacz także: Dorota Wellman odrzuciła propozycję George'a Clooneya. "To go zbiło z pantałyku"

Reklama

Wiadomo, że podcast będzie dystrybuowany na platformie streamingowej Spotify w każdy czwartek. W komunikacie prasowym podano: "Wellmanowie wybiorą się w niezapomnianą podróż po świecie popkultury, zajrzą też tam, gdzie spotyka się ona z nauką. Rozłożą na czynniki pierwsze najciekawsze zagadnienia współczesnego świata". Ich gośćmi będą m.in. medioznawca dr Jacek Wasilewski, blogerka Katarzyna Czajka-Kominiarczuk, projektant gier Tymon Smektała oraz dr Mirosława Gałęcka.

Materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama