Nowe auto Lewandowskiego
ONS

Lewandowski kupił auto za ponad MILION złotych. Tak wygląda jego nowe cacko

Nowe auto Lewandowskiego
ONS

Robert Lewandowski to najlepiej zarabiający polski sportowiec. Piłkarz inkasuje pokaźną gażę w swoim obecnym klubie, a po przejściu do Bayernu Monachium, w którym zacznie trenować już latem, Robert będzie mógł liczyć na naprawdę kolosalne pieniądze rzędu kilkunastu milionów euro rocznie. W tej sytuacji wypowiedzi jego małżonki ciężko traktować jako czcze przechwałki. Przypomnijmy: "Żyjemy jak w bajce. Nie wstydzę się tego, że zarabiamy"

Ani Lewandowski, ani tym bardziej Anna, nie eksponują swojej fortuny na co dzień i starają się zachować rozsądek jeśli chodzi o wydawanie pieniędzy. Jest jednak pewna męska słabość, na której nawet Robert nie zamierza oszczędzać. Jak informuje niemiecki "Bild", Lewandowski sprawił sobie nowe auto warte ponad milion złotych! Polak kupił wymarzone Ferrari F12 Berlinetta, które w wersji podstawowej kosztuje około 270 tysięcy euro, a możliwe, że piłkarz zdecydował się na dodatkowe udogodnienia. Nowy nabytek gwiazdora jest w kolorze czerwonym czyli barwach klubowych... Bayernu.
 

Sercem Robert Lewandowski wciąż jest czarno-żółty. Ale jego nowy samochód zdecydowanie dopasowany jest już kolorem do Bayernu - komentuje "Bild".


Tak prezentuje się nowe cacko Lewandowskiego. Efektowne? Przy nim samochód żony wypada skromnie...

Zobacz: Lewandowska pokazała swój samochód. Nie jest tani

Nowe auto Lewandowskiego

 

Robert i Anna Lewandowscy na konferencji UNICEF:

Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04