Nie żyje Max Wright, Willie Tanner z "Alfa" Nie żyje Max Wright, Willie Tanner z "Alfa" Nie żyje Max Wright, Willie Tanner z "Alfa"
Nie żyje Max Wright, Willie Tanner z "Alfa"
East News

Smutna wiadomość dla wszystkich fanów szalenie popularnego w latach 90. serialu "Alf". W wieku 75 lat zmarł Max Wright, który wcielał się w postać Williego Tannera. Od kilku miesięcy gwiazdor zmagał się z chorobą nowotworową, która powróciła ze zdwojoną siłą. Aktor przez ostatnie lata żył w atmosferze skandalu. Bardzo szybko stracił popularność przez swoje ekscesy. Co działo się w jego życiu? Zobaczcie poniżej! 

1/3
Nie żyje Max Wright, Willie Tanner z "Alfa"
East News

Nie żyje Max Wright, gwiazdor serialu "Alf"

Serial "Alf" opowiadał o rodzinie Tannerów, która na swojej drodze spotkała sympatycznego, kudłatego kosmitę o imieniu Alf. Ich nowy przyjaciel bardzo szybko zadomowił się u nich. Tannerowie musieli jednak uważać, ponieważ kosmita miał wyjątkową słabość do kotów, które najchętniej widziałby na swoim talerzu. Rodzinka musiała więc bacznie strzec swojego ulubionego pupila. 

W rolę głowy rodziny, Williego Tannera, wcielał się Max Wright. Serial "Alf" przyniósł mu ogromną popularność. Niestety, w pewnym momencie aktor nieco się pogubił...

2/3
Nie żyje Max Wright, Willie Tanner z "Alfa"
East News

Aktor w ostatnich latach nie zniknął z show-biznesu. Często w internecie pojawiały się jego zdjęcia, na których wyglądał jak wrak człowieka. Max Wright stał się również bohaterem kilku skandali. Kilkukrotnie aresztowano go za jazdę pod wpływem alkoholu. Oprócz tego w 2012 roku stał się bohaterem głośnej afery. Magazyn "Enquirer" opublikował wtedy zdjęcia, na których Max Wright zażywa narkotyki i zabawia się ze swoim partnerem. Podobno nakłaniał także bezdomnych, aby za 100 dolarów brali udział w filmach pornograficznych. 

Więcej na temat serial