Nie żyje Aleksander Bem! Brat uwielbianej przez fanów Ewy Bem zmarł 17 lipca w wieku 71 lat. O jego śmierci poinformowało Jazz Forum. Administratorzy strony za pośrednictwem Facebooka przekazali smutną wiadomość dotyczącą znanego muzyka.

Reklama

Dziś w nocy. 17 lipca 2019, zasnął na zawsze, po długiej chorobie, we Freiburgu, w Niemczech, Alek Bem, 71lat, brat Ewy i Jarka, wspaniały perkusista, wokalista, kompozytor, założyciel i współlider legendarnego zespołu Bemibek (Alek, Ewa Bem, Andrzej Ibek, Tadeusz Gogosz), a następnie Bemibem. Mieszkał w Niemczech prawie 40 lat. Żegnaj, Alek! Rodzinie przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia- czytamy na Jazz Forum na Facebooku.

Aleksander Bem był współzałożycielem zespołu Bemibek, w którym występowała również Ewa Bem. Z czasem grupa zmieniła nazwę zespołu na Bemibem. Grupa stworzyła takie hity jak: "Podaruj mi trochę słońca" czy "Nie bójmy się wiosny".

To kolejna tragedia w rodzinie Ewy Bem

Pod koniec września 2017 roku Ewa Bem przeżyła największą tragedię, jaka może spotkać rodzica. Artystka straciła swoją ukochaną córkę Pamelę. 39-latka zmarła na gelajaka. Pamela Bem-Niedziałek osierociła dwójkę małych dzieci. Ewa Bem skupia się teraz na swoich najbliższych - przede wszystkim na wnukach.

Po śmierci córki Ewa Bem zawiesiła swoją karierę i zniknęła z życia w show-biznesie. Niestety, teraz po blisko dwóch latach od tamtych tragicznych wydarzeń Ewa Bem straciła również swojego brata Aleksandra.

Bliskim artysty składamy kondolencje.

Zobacz także

Aleksander Bem nie żyje.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama