Ewa Bem na nagraniu programu Hala Odlotów
East News

Kolejny dramat Ewy Bem: nie żyje brat artystki! Tworzył z nią kultową grupę

Ewa Bem na nagraniu programu Hala Odlotów
East News

Nie żyje Aleksander Bem! Brat uwielbianej przez fanów Ewy Bem zmarł 17 lipca w wieku 71 lat. O jego śmierci poinformowało Jazz Forum. Administratorzy strony za pośrednictwem Facebooka przekazali smutną wiadomość dotyczącą znanego muzyka.

Dziś w nocy. 17 lipca 2019, zasnął na zawsze, po długiej chorobie, we Freiburgu, w Niemczech, Alek Bem, 71lat, brat Ewy i Jarka, wspaniały perkusista, wokalista, kompozytor, założyciel i współlider legendarnego zespołu Bemibek (Alek, Ewa Bem, Andrzej Ibek, Tadeusz Gogosz), a następnie Bemibem. Mieszkał w Niemczech prawie 40 lat. Żegnaj, Alek! Rodzinie przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia- czytamy na Jazz Forum na Facebooku. 

Aleksander Bem był współzałożycielem zespołu Bemibek, w którym występowała również Ewa Bem. Z czasem grupa zmieniła nazwę zespołu na Bemibem. Grupa stworzyła takie hity jak: "Podaruj mi trochę słońca" czy "Nie bójmy się wiosny". 

To kolejna tragedia w rodzinie Ewy Bem

Pod koniec września 2017 roku Ewa Bem przeżyła największą tragedię, jaka może spotkać rodzica. Artystka straciła swoją ukochaną córkę Pamelę. 39-latka zmarła na gelajaka. Pamela Bem-Niedziałek osierociła dwójkę małych dzieci. Ewa Bem skupia się teraz na swoich najbliższych - przede wszystkim na wnukach. 

Po śmierci córki Ewa Bem zawiesiła swoją karierę i zniknęła z życia w show-biznesie. Niestety, teraz po blisko dwóch latach od tamtych tragicznych wydarzeń Ewa Bem straciła również swojego brata Aleksandra. 

Bliskim artysty składamy kondolencje. 

Aleksander Bem nie żyje. 

 

Więcej na temat Ewa Bem
Przeładuj

Co Basia Kurdej Szatan sądzi o nowej prowadzącej "Dance, dance, dance"? "To już mnie..."

zobacz 01:44