Newsy

Nie tylko Blanka Lipińska i Ewa Chodakowska. Te gwiazdy nie chcą mieć dzieci!

Ostatnio coraz więcej gwiazd deklaruje, że nie czuje instynktu macierzyńskiego. Które piękności z polskiego show-biznesu nie zamierzają mieć dzieci? Wśród nich m.in. Lipińska, czy Doda.

Choć w polskim show biznesie trwa prawdziwy baby boom, wiele piękności z pierwszych stron gazet jawnie deklaruje, że nie zamierza powiększać swojej rodziny. Ostatnio szerokim echem odbił się wywiad Ewy Chodakowskiej, która zdobiła się na szczere wyznanie i przyznała,  że nie planuje zostać mamą. Jakie jeszcze polskie gwiazdy nie czują instynktu macierzyńskiego?

Te polskie gwiazdy nie chcą mieć dzieci

W ostatnim czasie Blanka Lipińska i Ewa Chodakowska przyznały, że nie planują w przyszłości zostać mamami. I pomimo iż macierzyństwo jest kwestią indywidualną każdego z nas, ich wyznania zbudziły wiele skrajnych emocji wśród fanów celebrytek. Znana trenerka, jak i autorka erotycznej sagi "365 dni" jednak nie ukrywają, że nie są gotowe na takie poświęcenie.

Nie chcę mieć dzieci. Mnie jest dobrze, tak jak jest. Poza tym trzeba mieć jeszcze dawcę, a tu... wciąż nic - mówiła w rozmowie z serwisem Pomponik.pl Blanka Lipińska. 

Także wywiad trenerki milionów Polaków odbił się szerokim echem w opinii publicznej. Ewa Chodakowska wyznała, że nie zamierza zostać matką. Sportsmenka podkreśliła, że przez długi czas ukrywała ten fakt, ponieważ obawiała się fali hejtu, jaka na nią spadnie, jednak niesłabnące doniesienia o jej domniemanej ciąży, czy ciągłe pytania o powiększenie rodziny sprawiły, że wreszcie postanowiła wyznać prawdę.

Kiedyś mówiłam, że odkładam macierzyństwo na później, bo bałam się powiedzieć prawdę wprost. A ona jest taka, że już dawno z mężem zdecydowaliśmy, jak chcemy żyć. Nie opowiadałam o tym publicznie, bo bałam się niezrozumienia, wykluczenia, epitetów, ocen, może nawet linczu - zdradziła w rozmowie z Party Ewa Chodakowska. Dla mnie każda mama codziennie zdobywa Mount Everest, a ja nie jestem gotowa na taki heroizm i świadomie nie decyduję się na dzieci - dodała. 

To jednak nie jedyne gwiazdy, które nie zamierzają zostać rodzicem. Maria Peszek kilka lat temu zmierzyła się z ogromnym hejtem, kiedy zadeklarowała, że nie chce urodzić dziecka. Instynktu macierzyńskiego do tej pory nie poczuła również Doda.

Zobaczcie nasze wideo i sprawdźcie, jakie jeszcze polskie gwiazdy nie zamierzają powiększać swojej rodziny.

Blanka Lipińska, Ewa Chodakowska
Piotr Molecki/East News , East News/VIPPHOTO

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner