Natalia Siwiec wraz z całą rodziną ponad rok temu przeprowadziła się do wielkiego domu na obrzeżach Warszawy. Wnętrza w jej willi są wykończone bardzo stylowo. Teraz gwiazda pokazała, jak wygląda jej kuchnia. I też robi wrażenie!

Reklama

Marzysz o nowych meblach do kuchni? Kod rabatowy Black Red White to świetna okazja, aby sprawić sobie piękne meble bez obaw o koszty!

Natalia Siwiec pokazała kuchnię

Natalia Siwiec lubi luksus i tak wygląda jej dom - zwłaszcza nowa kuchnia wykończona materiałami najwyższej jakości. Dominuje biel - modelka zawsze marzyła o jasnym i przestronnym wnętrzu. Efekt, dzięki współpracy z kilkoma markami, jest naprawdę niezwykły:

Obiecywałam, że pokaże wam tu już skończone wnętrza. Zacznijmy od kuchni o która najczęściej pytacie i która jest już kompletna (może poza krzesłami barowymi).Biały mat z mosiądzem. Bardzo praktyczna. Nie zostają palce tak jak na połysku - napisała Natalia na Instagramie.

Zobaczcie zdjęcia! A cały dom Natalii Siwiec zobaczycie tutaj!

Oczywiście jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu Natalii jest pokój jej córki, Mii. Tam rządzą pastele, róż i beże! Jest naprawdę przytulnie.

Zobacz także
Instagram
Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama