Natalia Siwiec w czarnej sukience
EastNews

Natalia Siwiec pokazała piękną kuchnię w swoim domu! Fani są zachwyceni 

Natalia Siwiec w czarnej sukience
EastNews

Natalia Siwiec wraz z całą rodziną ponad rok temu przeprowadziła się do wielkiego domu na obrzeżach Warszawy. Wnętrza w jej willi są wykończone bardzo stylowo. Teraz gwiazda pokazała, jak wygląda jej kuchnia. I też robi wrażenie!

Natalia Siwiec pokazała kuchnię

Natalia Siwiec lubi luksus i tak wygląda jej dom - zwłaszcza nowa kuchnia wykończona materiałami najwyższej jakości. Dominuje biel - modelka zawsze marzyła o jasnym i przestronnym wnętrzu. Efekt, dzięki współpracy z kilkoma markami, jest naprawdę niezwykły:

Obiecywałam, że pokaże wam tu już skończone wnętrza. Zacznijmy od kuchni o która najczęściej pytacie i która jest już kompletna (może poza krzesłami barowymi).Biały mat z mosiądzem. Bardzo praktyczna. Nie zostają palce tak jak na połysku - napisała Natalia na Instagramie.

Zobaczcie zdjęcia! A cały dom Natalii Siwiec zobaczycie tutaj!

Oczywiście jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu Natalii jest pokój jej córki, Mii. Tam rządzą pastele, róż i beże! Jest naprawdę przytulnie.

Pokój córki Natalii Siwiec
Instagram

Natalia Siwiec córka Mia
Instagram

 

Więcej na temat Natalia Siwiec
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58