mieszkanie Natalia Siwiec
Instagram

Natalia Siwiec zdecydowała się z mężem i córką przeprowadzić z mieszkania w Warszawie do domu pod miastem. Celebrytka na bieżąco relacjonowała urządzanie nowego domu, a potem trwającą dość długo przeprowadzkę. W końcu para zamieszkała w wymarzonym domu, a jego wnętrza możemy podziwiać na Instagramie gwiazdy. Zobaczcie, jak mieszka Natalia Siwiec!

Zobacz takżeKlaudia Halejcio pokazała swoje mieszkanie! Dzięki niej przekonacie się, że każdy może mieć kominek w swoim domu!

1/6
mieszkanie Natalia Siwiec
Instagram

Urządzanie nowego domu zajęło Natalii Siwiec sporo czasu. Gwiazda chciała, aby wszystko było dopracowane nawet w najdrobniejszych szczegółach. Swoją wizję realizowała przy pomocy projektantki wnętrz i efektem tej współpracy są bogato urządzone przestronne wnętrza. Na uwagę zasługuje ogromna kuchnia, w której królują marmurowe blaty i złote szafki.

2/6
mieszkanie Natalia Siwiec
Instagram

Złoto i marmur to elementy, które przewijają się w całym domu, tworząc spójną koncepcję. Impomujący jest również ogromny salon połączony z jadalnią. Zobaczymy w nim ogromną, wygodną kanapę z mnóstwem dekoracyjnych poduszek i duży stół z transparentnymi krzesłami.

4/6
mieszkanie Natalia Siwiec
Instagram

Na uwagę zasługuje też złota, bardzo dekoracyjna balustrada. To o nią na Instagramie pytało najwięcej fanów. Trzeba przyznać, że to dosyć oryginalna konstrukcja, która robi duże wrażenie!

5/6
mieszkanie Natalia Siwiec
Instagram

Łazienka w domu Natalii Siwiec utrzymana jest w jasnej kolorystyce. Na ścianie zobaczymy marmurowe płytki, a duża wolnostojąca wanna to z pewnością ulubione miejsce domowników do relaksacyjnych kąpieli.

6/6
mieszkanie Natalia Siwiec
Instagram

W salonie nie zabrakło wygodnej kanapy. W końcu to centralne miejsce każdego domu!

Zobacz takżeJuż dawno żaden gwiazdorski dom nie zrobił na nas takiego wrażenia! Zobaczcie niesamowitą góralską chatę Stanisława Karpiela-Bułecki!

Więcej na temat Natalia Siwiec