Natalia Lesz w sukience z Zary za 129 złotych

Natalia Lesz w sukience za 129 złotych

Natalia Lesz w sukience z Zary za 129 złotych

W Polsce wciąż jest nie wiele gwiazd, które stać na ubrania z metką od największych projektantów. Większość stara się jednak dorównywać koleżankom zza Oceanu i na publiczne wydarzenia po prostu wypożycza sukienki z ekskluzywnych butików. Do tego grona nie należy jednak Natalia Lesz, która bez większych obaw może pozwolić sobie na zakup sukienek wartych fortunę. Ostatnio jednak, ku zaskoczeniu wszystkich, zdecydowała się zaoszczędzić i wystąpiła w kreacji z... Zary.

Na Mistrzostwach Polski w polo celebrytka pojawiła się w szarej sukience z baskinką z aktualnej kolekcji hiszpańskiej marki. Wybierając ten model wcale nie przepłaciła, bo kosztuje on zaledwie 129 złotych. Jeśli którejś z was nie odpowiada do końca kolor kreacji to do wyboru są jeszcze dwa - czerwony i czarny.

Dla równowagi, Lesz do przylegającej sukienki wybrała markowe i drogie dodatki. Okulary Chanel i buty Christiana Louboutina razem kosztują około 20 razy więcej niż sama sukienka. Co ciekawe, niedawno na podobny krok zdecydowała się Doda.

Przypomnijmy: Doda w sukience za 149 zł i z naszyjnikiem za 129 złA tak Natalia Lesz prezentowała się pośród innych gwiazd obecnych na meczu polo:

Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52