Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Natalia Kukulska po raz pierwszy o kłótni z przyrodnim bratem

"Na skandalu wywindować się najłatwiej"- wyznała piosenkarka

Konflikt pomiędzy Natalią Kukulską a jej przyrodnim bratem trwa już od dawna. Niestety, w mediach coraz częściej możemy znaleźć wypowiedzi Piotra Kukulskiego, który ma żal do sławnej siostry o brak wsparcia i pomocy na początku jego przygody z muzyką. Natalia Kukulska przez wiele miesięcy milczała, jednak w rozmowie z dwutygodnikiem "Gala" gwiazda skomentowała oskarżenia młodszego brata.


- Trudno się z tym pogodzić i być obojętnym, gdy ktoś bliski chce ugrać coś dla siebie twoim kosztem. Mnie to przerasta. Wiem, że na skandalu wywindować się najłatwiej. Takie są prawa kierujące współczesnymi mediami- wyznała Natalia Kukulska. On zawsze marzył o popularności. Kręciło go, gdy ktoś mnie rozpoznawał na ulicy: zawsze mówił, że kręci go ta cała otoczka, którą daje bycie znanym. Coś, co dla mnie jest czymś najmniej potrzebnym. Od dawna mnie namawiał, bym nagrała z nim duet, choć nigdy przedtem nie śpiewał.

Pomimo wielu oskarżeń ze strony brata, Natalia Kukulska wciąż wierzy, że relacje między nimi kiedyś się poprawią. Piosenkarka ma jednak ogromny żal do Piotra Kukulskiego, który jako pierwszy postanowił rozpocząć konflikt na łamach kolorowej prasy.


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Piotr Kukulski vs. Natalia Kukulska. Wojna o wszystko
A może medialna promocja

O konflikcie Natalii Kukulskiej z Piotrem Kukulskim media rozpisują się już od dawna. Przyrodnie rodzeństwo wciąż nie może dojść do porozumienia, a ich relacje pogorszyły się jeszcze bardziej po śmierci ich ojca, Jarosława Kukulskiego. Niestety, okazuje się, że słynna piosenkarka nie traktuje Piotra jak brata. Właśnie to najbardziej przeszkadza Kukulskiemu, który na łamach " Super Expressu " żali się na swoją siostrę. Według niego siostra chce przywłaszczyć sobie dorobek artystyczny zmarłego ojca. - Po prostu Natalia uważa, że dorobek artystyczny naszego taty należy tylko do niej. A przecież to był też mój tata, ja z nim mieszkałem, ostatnie lata spędziłem z nim. Uważam, że jej postępowanie nie jest w porządku. Teraz pokazała swoją prawdziwą twarz. W tym spadku Natalia traktowała mnie jak zło konieczne. chyba zawsze traktowała mnie nie jak brata, a jak zło konieczne - stwierdza w rozmowie z tabloidem brat piosenkarki, który opowiedział również o tym, że Natalia nigdy go nie wspierała. "Jakieś cztery lata temu, gdy Natalia miała już w domu własne studio, poprosiłem ją, by mi pomogła, wypożyczyła je. Usłyszałem, że jestem infantylny i że nie ma czasu ..." Co ciekawe, w tej samej rozmowie Piotr Kukulski przyznaje, że spadek po Jarosławie Kukulskim został podzielony zgodnie z prawem a on sam już wkrótce wydaje płytę i zamierza wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". Czyżby konflikt ze słynną siostrą miał mu pomóc w zdobyciu popularności? kb

Oświadczenie Natalii Kukulskiej w sprawie Pikeja
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Kukulska wydała mocne oświadczenie w sprawie Pikeja
Wokalistka odcina się od brata

Dziś w jednym z tygodników pojawiła się informacja o tym, że Natalia Kukulska pogodziła się ze swoim bratem, Pikejem dla pieniędzy. Pewna popularna marka napojów chciała wykorzystać utwór Anny Jantar do reklamy, na co wokalistka miała się zgodzić po porozumieniu z Piotrem. Menadżerka artystki w rozmowie z AfterParty.pl krótko ucięła wszelkie plotki. Przypomnijmy: Kukulska i Pikej pogodzili się dla pieniędzy? Mamy oficjalne stanowisko Natalii Głośną sprawę skomentowała na swoim Facebooku sama Natalia. Jest oburzona doniesieniami prasy. Całkowicie odcina się od swojego brata, zapewniając, że ich konflikt nie ma nic wspólnego z pieniędzmi. Dementuje również plotki na temat gratyfikacji, jakie miałaby otrzymać za użycie fragmentu piosenki na etykietach napoju: Od kilku lat opisywana jest głośno w mediach relacja moja i Piotra Kukulskiego. Powiedziano i pozmyślano już wszystko, zbudowano historie, na kanwach których powstały kolejne. Wszystko dzieje się bez mojego udziału i wypowiedzi publicznych, a mimo to wplątana jestem w hasła typu: konflikt, pranie brudów, kłótnia, zgoda… Z Piotrem nie mam kontaktu od kilku lat. Mój stosunek do niego i jego poczynań zachowam dla siebie. Sugerowanie mi postawy materialistycznej - w tytułach i artykułach typu: " Pogodziły ich pieniądze " jest bardzo krzywdzące . Za użycie fragmentu tekstu piosenki na etykiecie nie otrzymałam żadnej gratyfikacji. Tekst "Tyle słońca w całym mieście" jest autorstwa ś.p. Janusza Kondratowicza . - pisze artystka Po czyjej stronie jesteście? Zobacz:  Macocha Kukulskiej: Kłamstwo! Natalia nigdy nie pomagała Pikejowi     Tak mieszka Natalia Kukulska:

Kukulska nie dogadywała się z macochą
ONS
Newsy
Szok! Macocha głodziła Kukulską
"Lodówka była pełna karteczek "Dla Piotrusia""

Dzięki zachowaniu Pikeja , który w dość tani sposób próbuje zaistnieć w mediach, rodzina Kukulskich jest na celowniku. Jak do tej pory największe zamieszanie jest wokół domu po kompozytorze Jarosławie Kukulskim, który w spadku przejął jego syn Piotr Kukulski . Jak się okazało w okazałej willi mieści się agencja towarzyska. Zobacz: Pikej wynajmował dom po ojcu... agencji towarzyskiej Dziennikarze zaczęli drążyć tematy związane z Kukulskimi i powyciągali fakty, o których z pewnością wolałaby zapomnieć Natalia Kukulska , która w mediach ma nieskazitelny wizerunek. Magazyn "Viva!", powołując się na osobę zaprzyjaźnioną z rodziną opowiada, że wokalistka miała szorstkie relacje z Moniką Borys, drugą żoną Jarosława i matką Piotra . - Marzenie Kukulskiego o kochającej się rodzinie nie spełniło się. Natalia i Monika nie potrafiły się porozumieć. Pamiętam, że gdy byłam w latach 90. w segmencie na Żoliborzu, Natalia zaprosiła mnie do pokoju na strychu. Chciała pokazać mi swoją pierwszą Platynową Płytę. Miała wtedy 15 lat. Spytałam ją, czy lubi Monikę i jak się im układa. Nabrała wody w usta. Dowiedziałam się tylko, że lodówka jest pełna karteczek z napisem "Dla Piotrusia" ponaklejanych na zapakowane jedzenie. To mówiło samo za siebie - czytamy w "Vivie!" Aktualnie Natalia nie utrzymuje żadnych kontaktów z bratem. Konflikt pomiędzy rodzeństwem zaostrzył się po śmierci ich ojca, gdy trzeba było podzielić spadek po kompozytorze. Wokalistka chce zachować klasę i nie wypowiada się w mediach na tematy związane z Piotrem . Natomiast Pikej dzięki praniu rodzinnych brudów chce zaistnieć w świecie, i to na "globalnej scenie" . Ciekawe czym początkujący muzyk zaskoczy nas w przyszłości. Zaczynamy się coraz bardziej bać.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner