TOP 2017 Księżna Kate i książę William próbują nalewek w Gdańsku Gwiazdy w sukience Sugarfree Pierwsza miłość morderstwo Bartka Urodziny Party laureaci
TOP 2017
Party.pl
1/11
TOP 2017
Party.pl

 

Ostatniej nocy pożegnaliśmy stary - 2017 rok. Jaki był tak naprawdę? Jakie wydarzenia zrobiły na nasz największe wrażenie? Który serial budził największe emocje? Który program telewizyjny śledziliśmy najpilniej? Postanowiliśmy zajrzeć w zamknięte równo o godz. 12 w nocy statystyki podsumowujące stary rok. I co wyszło? Które tematy tak naprawdę interesowały Was najbardziej?

Zobaczcie nasz top 10. Niektóre pozycje mocno zaskakują! 

 

Zobacz: Ale WPADKA! Luis Fonsi za 450 tysięcy zaśpiewał "Despacito"... z playbacku! "Brak szacunku!" Mamy WIDEO

 

2/11
Księżna Kate i książę William próbują nalewek w Gdańsku

 

Miejsce 10.

Jest rodzina, której losy interesują Polaków niemal tak mocno jak losy własnej rodziny ;) To... brytyjska rodzina królewska. W tym roku zainteresowanie potomkami Królowej Elżbiety II wzrosło jeszcze bardziej. Najpierw za sprawą wizyty Księcia Williama i Księżnej Kate w Polsce, potem z powodu ciąży Kate. Pod koniec roku gruchnęła zaś wieść o rychłym ślubie Księcia Harrego ze śliczną Meghan Markle. Coś nam mówi, że w 2018 będziemy o nich pisać równie często...

 

Zobacz: Jest oficjalny portret zaręczynowy księcia Harry'ego i Meghan Markle! Autorem jest Polak! Wyszło lepiej niż u Kate i Williama?

3/11
Gwiazdy w sukience Sugarfree
Instagram, East News, Ons, EOS

 

Miejsce 9.

To chyba jedno z największych zaskoczeń tego rankingu - jednym z wydarzeń roku (na pewno modowych) jest bowiem... sukienka. Sukienka nie byle jaka, bo to stworzona przez jedną z ulubionych marek polskich gwiazd - Sugarfree. Co najważniejsze, polska firma sprzedaje najmodniejsze kroje sukienek w przedziale cenowym 129 - 319 zł. W czarnej sukience, która zrobiła na Was takie wrażenie widzieliśmy już Anię Lewandowską, Basię Kurdej-Szatan, Julię Wieniawę, czy jedną z rolniczek z popularnego show "Rolnik szuka żony".

Zobaczcie to cudo w całej okazałości:

Julia Wieniawa, sukienka Sugarfree
East News
East News

4/11
Pierwsza miłość morderstwo Bartka
Bogdan Bogielczyk

 

Miejsce 8.

Serialem, który wzbudził u Was dużo emocji jest "Pierwsza miłość". Ale trzeba też przyznać, że scenarzyści zadbali, by były duże. Szczególnie poruszyło Was morderstwo serialowego Bartka. Bohater grany przez Rafała Kwietniewskiego miał być świadkiem we wznowionym procesie Toli (Anna Gzyra), oskarżonej o zamordowanie swojego wspólnika i partnera. Kobieta postanowiła się pozbyć niewygodnego świadka, który zapowiedział, że ją obciąży - w wieczór poprzedzający rozprawę poszła do hotelu, w którym nocował Bartek…

Oglądaliście tę scenę?

 

5/11
Urodziny Party laureaci
ONS.pl

 

Miejsce 7.

Jedno z wydarzeń tego roku było szczególnie bliskie naszemu sercu. Chodzi bowiem o 10. urodziny naszego starszego brata - magazynu "Party". Uroczystość stała się wielkim wydarzeniem towarzyskim. A plebiscyty podsumowujące 10 lat polskiego show-biznesu były jednym z największych hitów naszego serwisu w mijającym roku! Pamiętacie kto je wygrał?

6/11
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt

 

Miejsce 6.

2017 był również rokiem wspaniałych ślubów i hucznych weselisk. Największe zainteresowanie wzbudziła uroczystość najlepszej polskiej tenisistki - Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta. Ślub wzięli w kościele na Skałce w Krakowie. A pamiętacie gwiazd przyszło na uroczystość? Świadkową była - któż by inny - piękna siostra Agnieszki, Ula.

Podobnie duże zainteresowanie wywołał ślub znanego wokalisty Mateusza Ziółki, który związał się z Marianną Sokołowską, która w 2009 roku otrzymała tytuł Miss Polonia Ziemi Sądeckiej.

7/11
M jak miłość: Tomek umrze!

 

Miejsce 5.

Serial "M jak miłość" przyniósł nam w minionym roku wiele zaskoczeń i zwrotów akcji. Jednym z największych wydarzeń była śmierć Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk) w 1312 odcinku serialu. Zobaczcie ile osób oglądało ten odcinek! Przy okazji pojawiły się pogłoski o powrocie do serialu Joanny Koroniewskiej. Niestety, na razie to tylko pogłoski.

 

Zobacz też: 17 lat temu padł pierwszy klaps na planie "M jak miłość"! A pamiętasz kogo oni grali w serialu? Quiz

8/11
Michał Szpak
ONS

 

Miejsce 4.

705 164 - tyle dokładnie osób oddało głos w plebiscycie Party.pl na Michała Szpaka i jego hit Tic Tac Clock, który został tym samym wybrany polskim hitem lata 2017! W całym plebiscycie oddano 2.5 miliona głosów. Pamiętacie, kto zajął kolejne miejsca?

9/11
Rolnicy z 4 edycji Rolnik szuka żony świąteczny odcinek
Mat. prasowe

 

Miejsce 3. 

"Rolnik szuka żony". Chciałoby się powiedzieć - normalna rzecz. Tysiące rolników szukały, szukają i będą szukać swoich partnerek. Ten program stał się jednak fenomenem, a perypetie rolników i rolniczek szukających swoich drugich połówek śledzą z wypiekami na twarzy miliony Polaków. Też ulegliście temu szaleństwu? Bo my na maxa! I już czekamy z niecierpliwością na kolejną edycję, którą zobaczymy dopiero na jesieni tego roku.

10/11
Witold Pyrkosz
Mat. prasowe

 

Miejsce 2.

Niestety, rok 2017 był również rokiem odejść ludzi wielkich i zasłużonych dla polskiej kultury, filmu, seriali,  mediów, show-biznesu. Witold Pyrkosz, Danuta SzaflarskaKrystyna SienkiewiczZbigniew Wodecki, Wojciech Młynarski, czy Grzegorz Miecugow. Każdy z nich tyle dla nas znaczył i tak bardzo nam ich brakuje...

11/11
Klara Lewandowska i jej pierwsze święta Bożego Narodzenia
Instagram

 

Miejsce 1.

Tu zaskoczenia nie ma. Przyjście na świat Klary Lewandowskiej, dziecka bodaj najpopularniejszej pary w Polsce, stało się wydarzeniem numer 1 roku 2017 w show-biznesie! I choć czasem zdarza się Wam napisać w komentarzach, że macie dość czytania o Lewandowskich, to bardzo konsekwentnie wszystkie artykuły na ich temat są najchętniej klikanymi w naszym serwisie, zostawiając z tyłu inne gwiazdy i wydarzenia. Ale nie ma się co dziwić. Dawno już nie było tak fajnej, medialnej i lubianej pary. 

Państwu Lewandowskim gratulujemy 1. miejsca, a Wam dziękujemy za wszystkie Wasze kliki w 2017 roku, życząc na 2018 tak Wam, jak i sobie, samych dobrych wiadomości!

 

Zobacz też: To był rok pod znakiem odkryć w show-biznesie! Klara Lewandowska, Anella, Sysia to tylko niektóre z nich