Party Stories
Kogo grali w "M jak miłość"
Seriale

17 lat temu padł pierwszy klaps na planie "M jak miłość"! A pamiętasz kogo oni grali w serialu? Quiz

Sprawdź się!

17 lat temu padł pierwszy klaps na planie "M jak miłość"! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny quiz, chcemy zapytać czy pamiętacie kogo grali znani aktorzy w tym serialu. Jaką postać, w jakim wątku? Będziecie musieli odgadnąć po jednym kadrze.

Zapraszamy do wspólnej zabawy ;) i wytężcie pamięć, przyda Wam się to...

Zobacz także: Adam Ferency, Julia Pietrucha, Bosak czy Małaszyński - pamiętasz kogo zagrali w "M jak miłość"?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
M jak miłość
Seriale
M jak miłość: Ewa Mostowiak namawia nastolatkę, by nie oddawała swojego dziecka. Zaproponuje jej... pieniądze!

Ewa (Dominika Kluźniak) nadal opiekuje się dziewczynką, którą znalazła w kościele i odwiedza małą niemal każdego dnia. Czy będzie w stanie pomóc Ewuni – i odmieni jej los? Zapraszamy na 1307 odcinek „M jak miłość”, a w nim… Olka (Dagmara Bryzek) – nastolatka, która jest matką – chce pozbyć się „kłopotu” i oddać córkę do adopcji. Mostowiakowa próbuje jednak uświadomić dziewczynie, co oznacza rozstanie z dzieckiem.   Zobacz:  Tomek nadal obserwowany przez bandytę, Iza nie powie Marcinowi o dziecku! Co dalej w "M jak miłość"?   - Jesteś na sto procent zdecydowana, żeby zrzec się praw rodzicielskich? - Ja naprawdę nie mogę, nie dam rady jej wychować… - Wcale nie chcę cię do tego namawiać... To twoja decyzja. Tylko musisz być tej decyzji pewna. Bo później... nie ma już odwrotu. Mówię ci to dlatego, że wiem, jak to jest stracić dziecko… Widzisz, jakiś czas temu poroniłam… Masz wybór, którego ja nie miałam. Przemyśl to wszystko jeszcze raz. Bo jeśli podejmiesz niewłaściwą decyzję, będziesz jej żałować do końca życia…   Zobacz:  Jak adoptować dziecko? Warunki przysposobienia   A gdy obie mają się pożegnać, Ewa posyła nastolatce ciepły uśmiech i dodaje cicho: - Wiem, że jesteś bardzo młoda i przerażona całą tą sytuacją... Bycie teraz samotną mamą... wydaje ci się pewnie ponad siły. Ale, jeśli się na to zdecydujesz, pamiętaj, że zawsze możesz na mnie liczyć. Na mnie i na mojego męża. We wszystkim ci pomożemy… Absolutnie we wszystkim. Również finansowo! Czy po takiej obietnicy Olka zmieni zdanie? Odpowiedź wkrótce… tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!   Zobacz:  Tomek wreszcie otwiera oczy... Co jeszcze w "M jak miłość" po wakacjach? Zobacz ZWIASTUN   Ewa jest zachwycona, że może pomóc przy małej....

Co się dzieje w Małgosią w "M jak miłość"?
mat. prasowe
Seriale
Wraca wątek Małgosi w "M jak miłość"! Marta odwiedzi ją w ośrodku terapeutycznym
Koroniewska jednak wróci?

Małgosia Mostowiak z "M jak miłość" wciąż leczy się w ośrodku terapeutycznym. Okazuje się, że w najbliższych odcinkach serialu, Marta przekaże swojej rodzinie dramatyczne ustalenia w sprawie siostry. Jak już Was informowaliśmy, 28 sierpnia "M jak miłość" wraca na antenę TVP2. Wiemy już, że czekają nas wielkie emocje związane z Tomkiem i Lucjanem. Teraz okazuje się również, że w serialu powróci wątek Małgosi!  Co z Małgosią Mostowiak w "M jak miłość"? Co wydarzy się w nowym sezonie "M jak miłość"? Jak informuje magazyn "Świat seriali" Marta, którą gra Dominika Ostałowska, odwiedziła swoją młodszą siostrę w ośrodku terapeutycznym w USA. Małgosia Mostowiak znalazła się tam w wyniku załamania nerwowego.  Marta podczas swojej wizyty w Polsce przyzna Barbarze i Marii, że Małgosia wciąż jest w bardzo złym stanie. Najmłodsza siostra nadal nie ma kontaktu z otoczeniem, choć w ośrodku trzyma zdjęcia, które przez lata wysyłali jej rodzice  - donosi magazyn. Czego jeszcze dowiedziała się Marta? Tego dowiemy się w 1314 odcinku serialu "M jak miłość". Zobacz także:  Niektórzy z nich są z serialem od ponad 16 lat! Jak zmienili się aktorzy „M jak miłość”? Małgosia Mostowiak wciąż przebywa w ośrodku terapeutycznym. Marta odwiedziła swoją siostrę w ośrodku terapeutycznym.

W 1310 odcinku "M jak miłość" Lucjan trafi do szpitala
Facebook
Seriale
Dramatyczne chwile w "M jak miłość"... Lucjan trafi do szpitala. Jak zareaguje Barbara?
Kiedy ostatni odcinek M jak miłość z udziałem Witolda Pyrkosza?

Wiemy, co wydarzy się w najnowszych odcinkach "M jak miłość". Niestety, kilka miesięcy temu zmarł Witold Pyrkosz, który przez 17 lat wcielał się w postać Lucjana Mostowiaka . Po odejściu słynnego aktora producenci serialu musieli wprowadzić zmiany w scenariuszu, tak aby pożegnać widzów z Lucjanem. Jak informowała już Teresa Lipowska, ekipa "M jak miłość" już dawno uzgodniła, że nie będą kręcić scen pogrzebu jej serialowego męża. Teraz magazyn "Świat seriali" zdradził, co wydarzy się w najbliższych odcinkach, które zobaczymy już we wrześniu. Okazuje się, że Lucek trafi do szpitala... Co dalej z postacią Lucjana w "M jak miłość"? Już w 1310 odcinku serialu czekają nas wielkie emocje związane z seniorami rodu Mostowiaków. Lucjan trafi do szpitala, gdzie ma przejść badania kontrolne. Lekarze zaniepokojeni skokami ciśnienia u Lucjana nie pozwolą mu wrócić do domu - będzie musiał zostać na kilka dni w szpitalu. Jak na niepokojące informacje o Mostowiaku zareaguje jego żona Barbara i syn Marek? A ja to nawet jestem zadowolony, że lekarz podjął taką decyzję. W szpitalu ojca przebadają, wszystko sprawdzą - stwierdzi Marek. Niby tak, ale martwię się synku. Te skoki ciśnienia są takie niebezpieczne  - powie Barbara.  I właśnie dlatego zostawili ojca w szpitalu, żeby to ciśnienie mu ustabilizować - będzie przekonywać Marek. Poza tym nic złego się nie dzieje... Jutro, najdalej pojutrze wypiszą go do domu.  Jak już wiemy, Lucjan umrze w 1329 odcinku serialu.    Będziecie oglądać nowe odcinki "M jak miłość"? Zobacz także:  TYLKO U NAS wdowa po Witoldzie Pyrkoszu, mówi o tym, jak dotkliwie została skrzywdzona przez media Lucjan trafi do szpitala.  Witold Pyrkosz grający Lucjana Mostowiaka zmarł 22 kwietnia. 

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner