Andrzej Młynarczyk, Barbara Kurdej-Szatan Andrzej Młynarczyk w M jak miłość, Tomek Chodakowski z M jak miłość Pogrzeb Tomka w M jak miłość odc.1313 Andrzej Młynarczyk w M jak miłość, Tomek Chodakowski z M jak miłość Pogrzeb Tomka w M jak miłość odc.1313
Andrzej Młynarczyk, Barbara Kurdej-Szatan
Materiały prasowe
Znamy wyniki oglądalności!
1/5
Andrzej Młynarczyk, Barbara Kurdej-Szatan
Materiały prasowe

Śmierć Tomka Chodakowskiego w serialu "M jak miłość" wzbudziła ogromne emocje wśród widzów. W poniedziałkowym odcinku, wyemitowanym przez TVP 2 11 września, byliśmy świadkami śmierci jednego z ulubionych bohaterów fanów "M jak miłość". Tomek Chodakowski, grany przez Andrzeja Młynarczyka, odszedł, pozostawiając żonę Asię (Barbarę Kurdej-Szatan) i dzieci. Zainteresowanie tym wątkiem było ogromne! A czy przełożyło się ono na oglądalność odcinka? Mamy wyniki!

 

Zobacz też: Pogrzeb Tomka w "M jak miłość". Kto z Mostowiaków się na nim pojawi? Asia z dziećmi są załamani... ZDJĘCIA

 

Sprawdź na następnych stronach fotogalerii!

Polecamy: Tomek jednak nie umarł? Chodakowski upozorował śmierć, żeby chronić rodzinę?! Śmiałe teorie fanów "M jak miłość"

2/5
Andrzej Młynarczyk w M jak miłość, Tomek Chodakowski z M jak miłość
MTL Maxfilm

Każdy odcinek serialu "M jak miłość" w okresie od 28 sierpnia do 12 września 2017 oglądało średnio 4,98 mln osób, podaje portal Wirtualnemedia.pl. A jak było w przypadku odcinka ze śmiercią Tomka Chodakowskiego? Zdradzamy na kolejnej stronie!

3/5
Pogrzeb Tomka w M jak miłość odc.1313
Mat. prasowe

Odcinek "M jak miłość", w którym umiera Tomek Chodakowski oglądało 5,55 milion osób! Jednak to jeszcze nie był rekord! Więcej osób zasiadło przed telewizorami...

4/5
Andrzej Młynarczyk w M jak miłość, Tomek Chodakowski z M jak miłość
MTL Maxfilm

...we wtorek 12 września, czyli kolejnego dnia po śmierci Tomka Chodakowskiego. Oglądało go 5,69 milion osób.

5/5
Pogrzeb Tomka w M jak miłość odc.1313
Mat. prasowe

Niedługo widzów serialu "M jak miłość" czeka pożegnanie z kolejnym niezwykle lubianym bohaterem. W listopadzie wyemitowany zostanie odcinek, w którym umiera Lucjan Mostowiak.  Aktor odtwarzający jego rolę, Witold Pyrkosz, zmarł 22 kwietnia 2017 roku.