Selena Gomez zupełnie naga na okładce płyty Revival

Selena Gomez naga na okładce nowej płyty! ZDJĘCIE

Selena Gomez zupełnie naga na okładce płyty Revival
Selena Gomez pomiędzy spotkaniami z Taylor Swifta randkami z Justinem Bieberem, znalazła czas na nagranie płyty. Jesienią ukaże się jej piąty solowy album, “Revival”. Selena wie, jak podkręcić atmosferę wokół premiery płyty. Gwiazda pokazała właśnie okładkę krążka, na której jest zupełnie naga!

 

REVIVAL 10.9

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Selena Gomez (@selenagomez)


Selena Gomez - premiera płyty Revival

Selenie, podobnie jak Ewie Farnej, media często wytykają, że przytyła i nie dba o formę. Dlatego właśnie Gomez zdecydowała się na tak odważną okładkę?
W tym roku spotkało mnie wiele złośliwości z powodu mojego wyglądu. Wcześniej nie przejmowałam się tym, ale kiedy nabrałam trochę wagi, zaczęłam zwracać uwagę na to, co mówią ludzie. To naprawdę bolało. Kiedy ukaże się płyta, nikt już nie będzie zastanawiał się nad okładką, bo jest po prostu piękna. Ważniejsza stanie się muzyka, bo jestem pewna tego, co robię i kim jestem - powiedziała Gomez. 
Nie jesteśmy przekonani, czy tak odważna okładka nie odwróci uwagi od tego co jest na płycie, ale zapewne Gomez i jej sztab PR-owców wiedzą, co robią!

ZOBACZ: Najlepsze zdjęcia z MET Gali 2015 na Instagramie. Było gorąco


Więcej na temat Selena Gomez
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32