Dieta Joanny Koroniewskiej
Viva! Piękna na lato NR 3

Joanna Koroniewska zdradziła swoją sekretną dietę

Dieta Joanny Koroniewskiej
Viva! Piękna na lato NR 3

Joanna Koroniewska została gwiazdą specjalnego wydania magazynu "Viva! Piękna na lato". Aktorka na okładce pisma zapozowała topless, chwaląc się swoim perfekcyjnym ciałem. W środku znalazła się przepiękna sesja zrobiona na plaży w Sopocie oraz wywiad, w którym gwiazda odkryła przed czytelnikami wszystkie tajemnice swoje figury.

Na początku Joanna opowiedziała o swoim planie treningowym. Gwiazda do aktywności fizycznej podchodzi bardzo profesjonalnie.

- Każda koleżanka polecał coś innego: od zumby, przez siłownię aż po pole dance - taniec na rurze. Mam bardzo niesystematyczny czas pracy, dlatego wszystkie zajęcia, które odbywają się o stałych porach są nie dla mnie. W końcu doszłam do wniosku, że jedyną odpowiednią dla mnie formą sportu jest bieganie, bo mogę to robić zawsze i wszędzie. Bieganie sprawiło, że czuję się lepiej, zarówno w sferze psychicznej, jak i fizycznej. (...) Zaczynałam os 30-minutowych marszobiegów, na początku oczywiście więcej marszu niż biegu. Dzisiaj biegam codziennie lub co drugi dzień, po kilkadziesiąt minut. Najważniejsze, to uświadomić sobie, że siła do biegania bierze się z głowy, a nie z mięśni.


Koroniewska uchyliła również rąbek swojego jadłospisu, który pozwala jej czuć się lekko i być zawsze fit.

- Teraz jem więcej niż wcześniej! Zauważyłam też, że dzięki bieganiu nie mam ochoty na wiele niezdrowych rzeczy, jak na przykład alkohol. Od kiedy zostałam matką, zaczęłam zwracać uwagę na to, skąd pochodzą produkty, które jemy, szczególnie mięso, warzywa i i owoce. Ale staram się zachować zdrowych rozsądek. Żywność ekologiczna jest w Polsce droga, że chyba niewiele osób może sobie pozwolić na to, żeby jeść wyłącznie produkty z certyfikatem eko - powiedziała "Vivie!" Joanna.


Jak widać sposoby aktorki na zachowanie formy są bardzo proste i każdy może skorzystać z jej rad. W dbaniu o formę Joannę z pewnością wspiera jej mąż Maciej, który od kilku sezonów zakochany jest w triathlonie.

Cały wywiad z Joanną Koroniewską przeczytasz w nowym numerze "Viva! Piękna na lato". Już w sklepach.


Koroniewska za kulisami sesji dla magazynu "Uroda":

Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10