AKPA
Newsy

Mucha znów ODRZUCIŁA oświadczyny

Boi się małżeństwa?

Młoda mama Anna Mucha od zawsze znana jest ze swojej przekory i tego, że nie robi nic na siłę. Jest bardzo przeciwna konwenansom i wszelkim próbom podporządkowania ogólnie przyjętym regułom.


Kolejny dowód na to dostaliśmy ostatnio. Jak się okazuje aktorka po raz kolejny już odrzuciła oświadczyny swojego życiowego partnera, Marcela Sory. Ostatnim razem poprosił on Anię o rękę, gdy była jeszcze w ciąży. Nic z tego. Gwiazda wychodzić za mąż nie chce.


Bardzo nie podoba się to rodzinie aktorki. Szczególnie mama jest zła na decyzje córki: Mama Ani uważa, ze w Polsce wiele spraw, szczególnie urzędowych, jest o wiele prostszych, jeśli związek jest zalegalizowany. Ot, choćby zwykłe rozliczenie podatków - donosi informator "Na żywo".


Bliscy mają nadzieję, że sytuacja się zmieni teraz, gdy Ania została mamą Stefanii. Wydaje się jednak, że może z tym być ciężko. Mucha nie wygląda na osobę, która łatwo i szybko zmienia zdanie. Nawet w obliczu tak ważnych zmian w życiu.
ac

Anna Mucha o macierzyństwie w "Gali"
ONS
Newsy
Anna Mucha: Nie podporządkowuje wszystkiego dziecku
Aktorka szczerze o swoim macierzyństwie

Podobno dziecko wywraca życie wielu kobiet do góry nogami. Szczególnie, gdy młoda mama jest bardzo aktywna zawodowo. Coś na ten temat wie Anna Mucha , która jest mama 2,5-letniej Stefanii, a już zimą przywita na świecie swoją drugą pociechę. Zobacz: Mucha pierwszy raz o drugiej ciąży: To jest stan nieprzewidywalny W najnowszej "Gali" aktorka opowiedziała, jak na jej życie wpłynęło pojawienie się dziewczynki. Okazuje się, że gwiazda znakomicie łączy wszystkie obowiązki zawodowe, nie zaniedbując przy tym dziecka. - Na pewno stałam się bardziej empatyczna i wrażliwa na potrzeby mniejszych ludzi. Może też częściej się uśmiecham. Bo jak się nie uśmiechać, gdy na Nią patrzę i gdy się budzę obok Niej? Tym chętniej wracam do domu. Wciąż wzajemnie się siebie uczymy. Mam szacunek do tego małego człowieka, ale nie jestem z gatunku matek, które wszystko muszą podporządkować dziecku. Staram się znaleźć czas pomiędzy Stefanią, pracą a domem. Jak długo będzie mi się to udawało, tak długo będę z tego korzystała. Chciałabym, by moje dziecko było szczęśliwe... - powiedziała Mucha w rozmowie z dwutygodnikiem. Ciekawe, czy obecny styl życia uda się aktorce utrzymać, gdy będzie już mamą dwójki brzdąców? Zobacz: Syn czy córka? Kiedy poznamy płeć dziecka Muchy? Anna Mucha na konferencji w drugiej ciąży:

Anna Mucha była molestowana
ONS
Newsy
Mucha otworzyła się w programie Mołek. Pierwszy raz opowiedziała o molestowaniu
To szokujące wyznanie

Anna Mucha słynie z bardzo odważnych wypowiedzi. Ostatnio gościła w programie "Miasto Kobiet", gdzie opowiadała o karmieniu piersią w miejscach publicznych. Aktorka jest zwolenniczką tego typu zachowań, ale jedna z rozmówczyń niekoniecznie się z nią zgodziła. Doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań. Zobacz:  Z tego może być skandal. Mucha odgzyła się kobiecie przeciwnej karmienia piersią. Nawiązała do islamu Już w poniedziałek gwiazda udzieli wywiadu Magdzie Mołek w programie "W roli głównej". Nie zabraknie szczerych wyznań, ale zaskakujące jest szczególnie jedno. Mucha przyznała się, że była molestowana w czasie swojej pracy zawodowej i nie tylko. To bardzo odważne wyznanie, a więcej opowiedziała o nim dziennikarce. Przyznała, że do tej pory nikomu o tym nie mówiła: Jeśli miałabym być szczera, musiałabym odpowiedzieć: „Tak”. W relacjach zawodowych także. Nic nie zrobiłam, bo byłam dzieckiem. Bo byłam zbyt przerażona, żeby  cokolwiek z tym zrobić. Nawet mamie o tym nie powiedziałam. Będziecie oglądać? Zobacz:  Mucha o swoich pierwszych pocałunkach: Włożyłam chłopakowi rękę w spodnie i...     Mucha przed studiem TVP:

Mucha o macieżyństwie
ONS
Newsy
Mucha pierwszy raz o drugiej ciąży: To jest stan nieprzewidywalny
Aktorka udzieliła pierwszego wywiadu w drugiej ciąży. Co powiedziała?

Dwa tygodnie temu magazyn "Party" ogłosił, że Anna Mucha spodziewa się drugiego dziecka. Aktorka do tej pory oficjalnie sama nie potwierdziła tej informacji, jednak zdążyli już to zrobić jej współpracownicy, którzy ze względu na jej stan zmieniają scenariusze teatralne i serialowe. Dziś gwiazda po dość długiej przerwie udzieliła wywiadu w "Pytaniu na śniadanie" . Rozmowa z Pauliną Drażbą dotyczyła głównie macierzyństwa. Mucha oczywiście wprost nie powiedziała, że oczekuje dziecka, jednak można było to wyczytać między słowami. Zobacz: Mucha to surowa mama! Jak wychowuje córkę? Aktorka w rozmowie opowiedziała m.in. o swoich wyobrażeniach na temat bycia matką z przed kilkunastu lat, gdy była jeszcze u progu swojej kariery. - Ja kiedyś oczywiście myślałam, że będę mamą. Przyznam szczerze, że wyobrażałam sobie ten czas w cudownie sielskim klimacie. Wyobraziłam sobie, że pojadę gdzieś w łono natury i puszczę dzieciaki na łąkę. One będą się tam pasły. Okazuje się, że te dziecinne, nastoletnie marzenia się realizują i spełniają. Mucha powiedziała również, że cały czas nie chce być typową Matką Polką. Chce łączyć ciążę i wychowywanie córeczki z pracą zawodową do samego końca. - W postrzeganiu macierzyństwa przeszkadzała mi pewna martyrologia, która jest nam po prostu przypisana. Matka Polka widziała mi się z rękami do samej ziemi, która jest w dresie, nie ma czasu na nic, nie ma czasu dla siebie. Mam ciągły bunt na to. Ciąża to jest taki stan trochę nieprzewidywalny. Ale ja bez pracy jestem bardziej nieprzewidywalna niż ciąża. Zawsze gdy Anna Mucha nie będzie mogła już grać na scenie czy w serialu, to może zasiąść przed biurkiem i zabrać się za projektowanie nowej kolekcji kocyków i akcesoriów dla dzieci. W końcu gwiazda jest bardzo przedsiębiorcza i nie lubi leżeć z założonymi...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner