Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Monika Kuszyńska wystąpiła na scenie w Rydze
screen Youtube
Newsy

Eurowizja 2015: Tak Kuszyńska promuje swoją piosenkę za granicą. Wystąpiła na Łotwie[WIDEO]

Takie show pokaże w Wiedniu?

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że w tym roku to Monika Kuszyńska zaprezentuje nasz kraj w konkursie Eurowizji. I chociaż piosenkarka musiała zmierzyć się wówczas z falą krytyki, to teraz ostro wzięła się do pracy i już promuje swoją piosenkę na "Eurovision Pre-Party, Riga 2015". Zobacz: Monika Kuszyńska zdenerwowała się na Polaków. Udowodniła brak racji i tolerancji: Zaściankowe myślenie!

Na wczorajszej imprezie  w Rydze zaprezentowało się siedmiu uczestników konkursu Eurowizji, w tym reprezentantka Polski Monika Kuszyńska. Artystka udzieliła również kilku wywiadów, z których zagraniczna publiczność może dowiedzieć się, dlaczego postanowiła wziąć udział w Eurowizji.

Musimy przyznać, że Monika poradziła sobie świetnie zarówno podczas koncertu na żywo, jak i podczas rozmów z zagranicznymi dziennikarzami. Myślicie,  że nasza reprezentantka ma szansę na wygraną?
Zobacz: Duża zagraniczna telewizja zaprosiła Kuszyńską Monika promuje się przed Eurowizją Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Występ Moniki Kuszyńskiej w Amsterdamie
Newsy
Kuszyńska promuje swój singiel na Eurowizję. Tak wystąpiła w Amsterdamie [WIDEO]
Jak sobie poradziła?

Monika Kuszyńska bardzo intensywnie przygotowuje się do konkursu Eurowizji, który rozpoczyna się dokładnie za miesiąc. Artystka zaczęła promować swój talent za granicą i idzie jej to całkiem nieźle. Zobacz:  Duża zagraniczna telewizja zaprosiła Kuszyńską. Monika promuje się przed Eurowizją Wczoraj Polka i 23 innych artystów tegorocznej Eurowizji wzięli udział w corocznej imprezie "Eurovision i Concert" odbywającej się w Amsterdamie. Na scenie Kuszyńska została przyjęta bardzo ciepło i pozytywnie. Na widowni dostrzegła też polskich fanów z organizacji OGAE Polska, którzy trzymali biało-czerwoną flagę i mocno ją wspierali. Wokalnie artystka poradziła sobie znakomicie, co widać na nagraniu. Trzymacie kciuki? Zobacz: Conchita Wurst zbije fortunę na wygranej w Eurowizji   Tak Kuszyńska kręciła trailer na Eurowizję:

Eurowizja: Reprezentantka Rosji jeździ na wózku
Newsy
Reprezentantką Rosji na Eurowizji 2017 będzie Julia Samojłowa. Wokalistka porusza się na wózku, poznajcie jej historię
Reprezentantką Rosji na Eurowizji 2017 będzie Julia Samojłowa. Wokalistka porusza się na wózku, poznajcie jej historię

Poznaliśmy reprezentantkę Rosji na Eurowizji 2017! Będzie to Julia Samojłowa, która od dziecka jest niepełnosprawna. To druga uczestniczka w historii Eurowizji, która porusza się na wózku. W 2015 roku na eurowizyjnej scenie wystąpiła Monika Kuszyńska. Jednak historie wokalistek są zupełnie inne.   Zobacz także na viva.pl: „Cały czas mam nadzieję i wierzę, że kiedyś stanę na własnych nogach”. Monika Kuszyńska kończy 37 lat    Dlaczego reprezentantka Rosji na Eurowizji jeździ na wózku? Julia Samojłowa będzie reprezentować swój kraj z piosenką "Flames Are Burning". Sławę zyskała dzięki udziałowi w trzeciej edycji programu "Faktor A" (odpowiednik "X-Factor"). Julia urodziła się w 1989 roku jako zdrowa dziewczynka. W wyniku powikłań po szczepieniach ochronnych przestała chodzić i od tej pory porusza się na wózku inwalidzkim. W wieku trzynastu lat zdiagnozowano u niej zaniki mięśni pochodzenia rdzeniowego.  W 2014 roku wystąpiła podczas otwarcia Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich w Soczi.   Zobacz:  Ulgi podatkowe dla niepełnosprawnych   Wybór Rosji został sceptycznie przyjęty przez fanów Eurowizji, ze względu na sytuację polityczną. Rosja toczy wojnę z Ukrainą, w której odbędzie się konkurs. Na początku organizator chciał się wycofać z festiwalu. Według niektórych Rosja wysyła niepełnosprawną reprezentantkę tylko po to, aby uniknąć krytyki.  Co o tym sądzicie?   Zobacz:  Kasia Moś już wie, co zaprezentuje na Eurowizji! Jak promuje piosenkę w Europie?   Piosenka Julii na Eurowizję 2017.   Julia Samojłowa jedzie na Eurowizję!    

Szanse Moniki Kuszyńskiej na Eurowizji 2015
ONS
Newsy
Eurowizja 2015: Monika Kuszyńska bez szans na wygraną. Bukmacherzy mają trzech faworytów
Czy ta piosenka wygra konkurs? Posłuchajcie

Konkurs Eurowizji to ogromna szansa dla Moniki Kuszyńskiej , aby powrócić na muzyczną scenę. Artystka chce wypaść jak najlepiej, dlatego już prężnie działa także poza granicami kraju. Zobacz:  Duża zagraniczna telewizja zaprosiła Kuszyńską. Monika promuje się przed Eurowizją Niestety, jak podaje JastrzabPost.pl, jej dobra passa nie potrwa za długo, ponieważ rankingi bukmacherskie nie stawiają jej piosenki w najlepszym świetle. Eksperci od Eurowizji nie pozostawiają złudzeń, że Polka nie ma szans na wygraną. Kuszyńska plasuje się na 34-37 miejscu, a to oznacza, że może nawet nie trafić do ścisłego finału.  Jeśli jednak „In The Name Of Love” wygrałoby konkurs to osoby, które zainwestowały 1 złoty w głosowaniu na Kuszyńską, dostałby aż sto razy więcej. Największe szanse na zwycięstwo ma Szwecja i Mans Zelmerlow z piosenką "Hero" (za postawioną złotówkę dostaniecie tylko 2,50 zł.), a piosenki z tego kraju niemal co roku uważane są za faworytów. W czołówce plasują się także utwory z Włoch i Estonii . Kibicujecie Monice? Zobacz:  Kuszyńska marzyła o udziale w konkursie Eurowizji. Swoich sił próbowała jeszcze przed wypadkiem Faworyt bukmacherów:   Kuszyńska kręci trailer na Eurowizję:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner