Robert Gawliński na castingu "Bitwy na głosy"

Modowa masakra Gawlińskiego

Robert Gawliński na castingu "Bitwy na głosy"

Ruszyły już castingi do trzeciej edycji "Bitwy na głosy". Chociaż TVP jeszcze nie ujawniło pełnej listy trenerów, to my podaliśmy ją już kilka tygodni temu i póki co wszystkie nazwiska sprawdziły się. Na liście znalazł się Robert Gawliński, który poprowadzi drużynę z Warszawy. Szczerze mówiąc, nie ukrywamy zaskoczenia obecnością wokalistki Wilków, który od kilku lat odpoczywa przecież od show-biznesu.

Zobacz: Znamy pełną listę trenerów 3 edycji "Bitwy na głosy"!

Być może "Bitwa na głosy" ma być spektakularnym powrotem Gawlińskiego na scenę, ale na pewno nie pomogą mu w tym takie stylizacje jak ta ostatnia. Czasy kiedy najważniejsza była twórczość a wygląd schodził na dalszy plan przeminęły już bezpowrotnie. Oczywiście polskie gwiazdy nie przywiązują tak dużej wagi do wyglądu jak np. w Stanach, ale to, co pokazał Robert przeszło wszelkie granice dobrego smaku.

Za duża biała marynarka, t-shirt wciągnięty w stare jeansy, które nie dość, że mają rozszerzaną nogawkę to do tego są jeszcze porwane nie fabrycznie, buty a'la ortopedyczne, które sprawdziłyby się przy -30 stopniach na dworze i ta fryzura... w stylu 10-letniej dziewczynki. Litości...

Jak dla nas modowy horror, a może nawet najgorsza męska stylizacja roku. Apelujemy więc do Gawlińskiego, by zatrudnił stylistę - jak najszybciej!

Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27