Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Newsy

Michał Wiśniewski wkrótce wystawi się na publiczny lincz! O co chodzi? WIDEO

Michał Wiśniewski po raz kolejny udowodnił, że posiada ogromny dystans do siebie, którego tak brakuje w polskim show-biznesie. Wokalista grupy Ich Troje wystąpi wkrótce na własnym "antybenefisie". "Roast Michała Wiśniewskiego" to wydarzenie, podczas którego komicy drwić będą ze swojego gościa. W rozmowie z Party.pl, Michał Wiśniewski zdradził nam dlaczego zdecydował się na udział w tego typu wydarzeniu:

Mam do siebie dystans, zawsze miałem. Przecież to nie pierwszy raz kiedy ktoś mnie wyśmiewa. Czy to będzie sławetna "Filiżanka" czy niegdyś "A wszystko to, bo Ciebie kocham", chodzenie po rampach czy imiona dzieci (..) Jak Michał Wiśniewski wybiera imiona swoim dzieci? Grzebie w pudełku ze Scrabble!

Czy wokalista ma zamiar odpowiedzieć komikom? Tego dowiecie się z naszego wywiadu!

 

Michał Wiśniewski na konferencji sylwestrowej Polsatu

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Michał Wiśniewski w niebieskiej kurtce
East News
Newsy
„Jedna impreza, potem druga i trochę popłynąłem”. Michał Wiśniewski walczy z alkoholizmem: „Znów się zaszyłem”

Michał Wiśniewski nadal walczy z alkoholizmem. Muzyk zdecydował się na kolejną, trzecią już "wszywkę" z lekiem disulfiram, stosowaną u alkoholików. Czy tym razem na dobre pożegna się ze starymi nawykami? Michał Wiśniewski o swojej walce z alkoholizmem Zespół "Ich Troje" obchodzi właśnie dwudziestolecie swojego istnienia. Z tej okazji zaplanowano trasę koncertową, która ma być specjalnym, jubileuszowym prezentem dla fanów zespołu. To świetna motywacja dla Michała Wiśniewskiego, aby zadbać o swoją formę. Muzyk zdecydował się na "wszywkę" dla alkoholików, która ma pomóc mu w walce z nałogowym alkoholizmem: Stwierdziłem, że chcę być w formie. Chcę pokazać ludziom, którzy przyjdą nas zobaczyć, niektórzy pewnie z sentymentu, że zależy mi na tym, by wszystko było na najwyższym poziomie - deklaruje Wiśniewski w wywiadzie dla portalu Onet.pl Artysta wyznał także, że "wszywka" to dla niego jedyny sposób, by powstrzymać się od picia alkoholu: Poprzednia wszywka skończyła mi się półtora miesiąca temu. Pomyślałem, że spróbuję bez niej, może dam radę? Ale napiłem się i to nie na imprezie, choć wszyscy czekali, że Wiśni kończy się wszywka, to sobie porządzimy. Napiłem się z sąsiadem. Było mi tak niedobrze, że przez 12 dni niczego nie tknąłem. Mówię więc: genialnie, dam radę. Ale potem przyszła jedna impreza, potem druga i trochę popłynąłem. Wróciłem do swojego lekarza i znów się zaszyłem - nie kryje się ze swoimi słabościami lider "Ich Troje". Czy tym razem się uda? Trzymamy kciuki, jednak jak, przyznaje sam Wiśniewski nie będzie to łatwe: Bardzo lubię wódkę i uwielbiam się napić. Pewnie jeszcze nieraz to zrobię - powiedział Wiśniewski w wywiadzie dla onet.pl. Michał Wiśniewski walczy alkoholizmem        

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner