Michał Kwiatkowski bierze ślub. Ma już datę Michał Kwiatkowski z chłopakiem na gali Plejady Michał Kwiatkowski z chłopakiem na gali Flesz Fashion Night Michał Kwiatkowski w białej koszuli Michał Kwiatkowski z chłopakiem na MTV EMA Pre Party 2015
Michał Kwiatkowski bierze ślub. Ma już datę
1/7
Michał Kwiatkowski bierze ślub. Ma już datę

Michał Kwiatkowski, wokalista i brat Dawida Kwiatkowskiego, bierze ślub (zobacz: Przygotowania do ślubu krok po kroku)! Muzyk na swoim Facebooku poinformował fanów, że ma już wyznaczoną datę ceremonii. Wraz ze swoim chłopakiem, Maximem, są bardzo szczęśliwi. A my znamy już pierwsze szczegóły ceremonii!

 

Michał Kwiatkowski bierze ślub!

Michał Kwiatkowski i Maxim Assenza są parą od półtora roku. Poznali się w klubie. To Michał zrobił pierwszy krok:

Poznaliśmy się w klubie. Zobaczyłem ten piękny uśmiech, spojrzenie i... wiedziałem, że muszę go mieć. Zrobiłem coś, na co nigdy wcześniej bym się nie zdobył. Po prostu podszedłem do Maxima i powiedziałem, że mi się podoba. Byłem z siebie dumny, bo w czasach internetu oraz aplikacji randkowych niewiele osób stać na taki gest - mówił Kwiatkowski w rozmowie z Galą.

Michał i Maxim mieszkają na stałe we Francji. Tam małżeństwa jednopłciowe są od dawna możliwe, a więc Kwiatkowski długo się nie zastanawiał czy stanąć na ślubnym kobiercu. Na swoim Facebooku pochwalił się decyzją urzędu:

Wniosek zaakceptowany, mamy datę naszego ślubu! Było trochę więcej papierkowej roboty ( nie mam francuskiego obywatelstwa) ale udało się! Wszystko jest możliwe! Love wins!

Zobacz: Michał Kwiatkowski wyjechał na Mazury z chłopakiem. Pokazali zdjęcie z... łóżka!

 

Michał nie chce zdradzać szczegółów uroczystości.

Nie, ślub odbędzie się w przyszłym roku. Nie podam ci szczegółowej daty, ponieważ nawet nasza rodzina tego nie wie. Nie zapraszaliśmy ich jeszcze na ślub, a nie chcielibyśmy, by o jego terminie dowiedzieli się z serwisów internetowych. [...]. W sobotę zwiedziliśmy pierwsze miejsca, w których wyobrażamy sobie nasze wesele. Ślub odbędzie się w urzędzie w XI dzielnicy w Paryżu, gdzie mieszkamy. Wesele planujemy zrobić w jakimś pałacu pod Paryżem, żeby było romantycznie. Wszystko pewnie będzie kosztowało nas trochę pieniędzy, dlatego zaczynamy oszczędzać. Teraz żyjemy tylko przygotowaniami do ślub - mówi artysta w rozmowie z Plejadą.pl.

Michał Kwiatkowski myśli o adopcji!

Michał i Maxim myślą już nawet o dzieciach. Kwiatkowski czuje już instynkt tacierzyński!

Myślimy o adopcji. Maxim ma 24 lata, ja 32, więc u mnie już budzi się instynkt tacierzyński. Nie chcę jednak narzucać Maximowi moich instynktów. Jestem pewien, że za jakiś czas na pewno poczuje chęć wychowania dziecka. Zanim zaczniemy snuć jakiekolwiek plany, musimy zapewnić dziecku dobrą sytuację i dom. Dopiero wtedy zdecydujemy się na adopcję. W moim przypadku dodatkowo stresujący jest mój zawód. Jako artysta nigdy nie wiem, gdzie będę za sześć miesięcy i ile będę zarabiał.

Parze już teraz gratulujemy! I czekamy na pierwsze zdjęcia ze ślubu Michała Kwiatkowskiego!

 

Zobacz także: Zakochani Michał Kwiatkowski i jego partner na imprezie. Nie szczędzili sobie czułości

2/7
Michał Kwiatkowski z chłopakiem na gali Plejady
3/7
Michał Kwiatkowski z chłopakiem na gali Flesz Fashion Night
ONS
4/7
Michał Kwiatkowski w białej koszuli
5/7
Michał Kwiatkowski z chłopakiem na MTV EMA Pre Party 2015
ONS
6/7
Michał Kwiatkowski z chłopakiem na imprezie w Hard Rock Cafe
ONS
7/7
Michał Kwiatkowski na ramówce Polsatu 2015 z chłopakiem