Mundial 2018: Memy po meczu Polska-Japonia Memy po meczu Polska-Japonia Mundial 2018: Memy po meczu Polska-Japonia Mundial 2018: Memy po meczu Polska-Japonia Mundial 2018: Memy po meczu Polska-Japonia
Mundial 2018: Memy po meczu Polska-Japonia
1/12

Za nami ostatni mecz Polski na Mundialu w Rosji. Polacy wygrali z Japonią 1:0 po golu Jana Bednarka. Choć cieszy zwycięstwo w meczu na tak ważnym turnieju, Polska po przegranych dwóch pierwszych spotkaniach, nie ma szans na awans do kolejnej fazy turnieju. Z naszej grupy dalej przechodzą - Kolumbia i Japonia. Nasi dzisiejsi przeciwnicy z obawy o zmianę wyniku meczu, ostatnie minuty odpuścili i przez 5 minut podawali tylko do siebie piłkę nie wychodząc ze swojego pola karnego. Z pewnością staną się wkrótce bohaterami memów, ale na razie internauci skupiają się tylko na polskiej drużynie. Z kogo się śmieją? Oczywiście z Lewandowskiego, ale też ze Sławka Peszko, który ku zaskoczeniu wszystkich, pojawił się dziś na boisku. Zobaczcie memy z meczu w naszej galerii!

ZOBACZ: ŻENUJĄCA sytuacja na koniec meczu Polska-Japonia! Kibice wściekli! Błaszczykowski nie mógł wejść na boisko! Dlaczego? WIDEO