Meghan Markle na plaży Meghan Markle trzyma parasol Meghan Markle i książę Harry w Australii Meghan Markle i książę Harry
Meghan Markle na plaży
East News
Chłopiec czy dziewczynka? :)
1/5
Meghan Markle na plaży
East News

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się narodzin swojego pierwszego dziecka. Ta wiadomość wywołała ogromne emocje i euforię na całym świecie. Teraz wszyscy zastanawiają się, kiedy dziecko przyjdzie na świat, jakiej będzie płci i jakie otrzyma imię. Można podejrzewać, że potomek Meghan i księcia Harry'ego pojawi się na świecie wiosną 2019, a teraz wszyscy wskazuje na to, że książę Harry sam zdradził pozostałe informacje, dotyczące swojego dziecka! Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, jak może mieć na imię dziecko Meghan i Harry'ego oraz jakiej będzie płci. Tego na pewno się nie spodziewacie!

 

Zobacz:  Gest Meghan Markle, który zdradza wszystko o jej małżeństwie. Nie uwierzysz, co zrobiła księżna Sussex!

2/5
Meghan Markle trzyma parasol
East News

Książę Harry i Meghan Markle przebywają obecnie w Australii. To właśnie w tym kraju zdradzili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Ciąża jest już widoczna - wszystkie stroje Meghan podkreślają jej brzuszek. Nic więc dziwnego, że wszyscy obecnie zastanawiają się, jakiej płci będzie dziecko pary. Teraz książę podczas wizyty w Ogrodach Botanicznych w Melbourne powiedział coś, co rzuca światło na tę sprawę!

 

Zobacz: Meghan nie pojawiła się na oficjalnej imprezie u boku męża! Czy są powody do niepokoju? Zobaczcie, co powiedział Harry

3/5
Meghan Markle i książę Harry w Australii
East News

Książę Harry rozmawiał z Jessiką Bonaddido i zapytał ją, jak ma na imię jej 5-miesięczna córeczka. Kiedy powiedziała, że Harriet, jego reakcja powiedziała wszystko!

 

To wspaniałe imię!

 

Zobacz: Ciążowe stylizacje Meghan Markle. Tak księżna Sussex wygląda w pierwszych miesiącach ciąży 

4/5
Meghan Markle i książę Harry
East News

Książę nie ukrywał swojego zachwytu, tym bardziej że Harriet to żeński odpowiednik jego imienia! Teraz wszyscy podejrzewają, że książę i Meghan spodziewają się córeczki, która otrzyma właśnie takie imię. 

 

Zobacz: Znamy tajemnicę butów księżnej Meghan! „Jakbyś założyła chmurkę na nogę”...

Więcej na temat Meghan Markle Książę Harry