Meghan Markle trzyma się za brzuszek w Nowym Jorku
East News

Sekretna podróż Meghan Markle do Nowego Jorku! Żona księcia Harry'ego w ostatnim czasie rzadko odpuszczała Wielką Brytanię, a zwłaszcza bez męża. Tym razem jednak wybrała się w podróż sama i to do Nowego Jorku. Okazuje się, że do USA aktorka pojechała na swoje baby shower czyli przyjęcie na cześć jej dziecka. Podczas imprezy Meghan dostała od swoich przyjaciół zabawki i ubranka dla przyszłego członka rodziny królewskiej.

Meghan Markle wyprawiła baby shower

Jak podaje "Page Six", Meghan Markle na przyjęcie zaprosiła 15 jej bliskich znajomych, wśród których znalazło się wiele sław. Za zorganizowanie imprezy dla Meghan odpowiada jej przyjaciółka, która była też świadkową na jej ślubie z Harrym, Jessica Mulroney. Impreza odbyła się Polo Bar na Manhattanie. Czy Meghan zaprosiła na przyjęcie księżną Kate? Dlaczego na imprezie pojawiła się w towarzystwie tajemniczego przystojniaka?

Zobacz także: Meghan Markle przyłapana w Nowym Jorku! Księżna znów złamała protokół

1/4
Meghan Markle i Markus Anderson w Nowym Jorku
East News

Na liście osób zaproszonych przez Meghan Markle znalazł się Markus Anderson. Okazuje się, że Markus uchodzi za ojca związku aktorki i księcia Harry'ego. To on był jedną z pierwszych osób, która dowiedziała się o ich związku. Markus był też świadkiem ich drugiej randki! Meghan i Harry na drugą randkę wybrali się do Soho House, gdzie pracuje Markus. Anderson zorganizował im dyskretny stolik w klubie dla prywatnych członków, a ponieważ obowiązuje tam zakaz fotografowania, spędzili spokojny wieczór bez obaw, że ktoś ich nakryje i uwieczni. To właśnie Marcus pojechał z Meghan do Nowego Jorku. Kto jeszcze pojawił się w jej towarzystwie?

Zobacz także: Miarka się przebrała? Królowa Elżbieta chce, żeby Meghan i Harry wyprowadzili się z pałacu?

3/4
Meghan Markle w Nowym Jorku
East News

Jak podaje "Radar Online", Meghan Markle nie zaprosiła na przyjęcie księżnej Kate. Nie jest tajemnicą, że obie księżne nie przepadają za sobą, ale wydawało się, że aktorka będzie chciała poprawić swoje relacje z Kate i spędzić z nią więcej czasu. Tak się jednak nie stało. Kate wraz z mężem Williamem i dziećmi są teraz na feriach zimowych i odpoczywają poza Londynem. Co ciekawe, nie wiadomo czy Kate w ogóle pojawiłaby się na przyjęciu Meghan, bowiem baby shower nie jest do końca zgodne z protokołem królewskim. Członkowie rodziny królewskiej nie powinni wyprawiać takich przyjęć, ale Meghan niespecjalnie przejmuje się zasadami panującymi od lat w rodzinie królewskiej. 

4/4
Jessica Mulroney i Natalie Portman na spotkaniu z Meghan Markle w Nowym Jorku
East News

Na przyjęciu dla Meghan, które zorganizowała jej najbliższa przyjaciółka Jessica Mulroney zjawiła się m.in. Natalie Portman, która uciekała przed paparazzi. Choć podróż Meghan do Nowego Jorku miała być zachowana w sekrecie, osoba z otoczenia księżnej musiała przekazać informację do mediów, bowiem pod hotelem, w którym mieszka Meghan znalazł się tłum paparazzi. Mówi się też, że Meghan Markle miała bez uprzedzenia opuścić Wielką Brytanię, a Pałac Kensington odmówił komentarza w tej sprawie. 

Zobacz także: Czy Meghan Markle stała się na brytyjskim dworze wrogiem numer jeden?

Więcej na temat Meghan Markle