George Clooney z żoną na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego
East News
Królowa może być rozczarowana...
1/4
Meghan Markle i książę Harry w Sussex
East News

 

Meghan Markle i książę Harry za kilka miesięcy po raz pierwszy zostaną rodzicami. Plotkuje się, że ich dziecko przyjdzie na świat na przełomie marca i kwietnia 2019 roku. Na razie nie wiadomo, jakiej płci będzie pierwszy potomek księcia Harry'ego. Prawdopodobnie dowiemy się tego dopiero po jego narodzinach. Do tej pory tajemnicą było również to, kto dostąpi zaszczytu i będzie rodzicem chrzestnym kolejnego royal baby. Zagraniczne media dotarły jednak do zaskakujących informacji. Jeśli się potwierdzą, będziemy świadkami wyjątkowego chrztu w stylu... Hollywood! Jesteście ciekawi szczegółów? Koniecznie zobaczcie naszą galerię!

 

POLECAMY: Książę Harry nie lubi swojej teściowej?! Zabronił jej z nimi zamieszkać. Meghan musi być przykro...

2/4
George Clooney z żoną na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego
East News

 

George i Amal Clooneyowie zostaną rodzicami chrzestnymi dziecka Meghan i Harry'ego?

 

Zagraniczna prasa donosi, że rodzicami chrzestnymi dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego będą... George i Amal Clooneyowie! Nie jest tajemnicą, że aktorska para przyjaźni się z przyszłymi rodzicami. George i Amal pojawili się między innymi na ich ślubie. Podobno ta czwórka spędziła również wspólnie wakacje. George Clooney udostępnił królewskiej parze swoją bajkową posiadłość we Włoszech. Dzięki temu Meghan Markle i książę Harry mogli pobyć razem z dala od blasku fleszy.

 

Zobacz także: Książę Harry zdradził, jak nazywa swoje dziecko. To bardzo słodkie!

 

Jak ta informacja wyszła na jaw? Podobno George Clooney wyjawił kilku swoim bliskim przyjaciołom, iż ma przeczucie, że wraz ze swoją żoną będzie pełnił ważną funkcję podczas chrztu dziecka Meghan i Harry'ego. Sprawę skomentował także jego kuzyn. 

 

- Jestem za! Byłby wspaniałym ojcem chrzestnym i z pewnością robiłby cudowne rzeczy dla malucha. Jest dobrym facetem - zapewnia Ben Breslin.

 

Czy to oznacza, że William i Kate nie dostąpią tego zaszczytu i nie zostaną rodzicami chrzestnymi dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego? Zobaczcie kolejny slajd! 

 

Zobacz także: Tego nikt się nie spodziewał! William i Harry mają konflikt?! "Musiał interweniować książę Karol"

3/4
East News

 

William i Kate nie będą rodzicami chrzestnymi dziecka Meghan i Harry'ego?

 

Od kilku tygodni plotkuje się na temat rzekomego konfliktu między książęcymi parami. Podobno między małżeństwami nie układa się do tego stopnia, że książę Harry i Meghan Markle lada dzień wyprowadzą się z Pałacu Kensington. Jednak nie to zdecydowało, dlaczego książę William i księżna Kate nie będą rodzicami chrzestnymi kolejnego royal baby. Według protokołu nie mogą nimi być bowiem bliskie osoby z rodziny. Zazwyczaj świeżo upieczeni rodzice wybierają przyjaciół lub bliskich współpracowników. To potwierdzałoby wersję, że to właśnie George i Amal Clooneyowie będą wykonywać tę zaszczytną funkcję. 

 

Zobacz także: Meghan Markle prezentuje duży brzuszek na imprezie. Wygląda pięknie!

 

Należy jednak pamiętać, że każde royal baby ma kilku rodziców chrzestnych. Czasem jest ich nawet siedmioro, jak choćby w przypadku księcia George'a. Oznacza to, że George i Amal z pewnością nie będą jedyną parą, która dostąpi tego zaszczytu. Mimo wszystko to i tak duże wyróżnienie. Ciekawe tylko, co o tym wszystkim myśli królowa Elżbieta... 

4/4
Amal Clooney w ciąży

 

George Clooney od kilku lat jest szczęśliwym mężem oraz ojcem. W przeszłości nie wiódł jednak przykładnego życia. Czy to nie oburzy królowej Elżbiety? Przekonamy się już niedługo! :) 

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle