Meghan Markle - nietypowa prośba fanki

To już oficjalne: Meghan Markle jest w ciąży! Informację potwierdził Pałac Kensington

Meghan Markle - nietypowa prośba fanki

 

To już oficjalne! Pałac Kensington podał właśnie, że Meghan Markle i książę Harry spodziewają się dziecka! Kolejne royal baby ma przyjść na świat wiosną 2019 roku. 

- Ich Królewska Wysokość Książę i Księżna Sussex Meghan Markle mają wielką przyjemność poinformować, że Księżna Sussex spodziewa się dziecka wiosną 2019 roku - można przeczytać na oficjalnym profilu na Twitterze Pałacu Kensington. 

 

 

 

Meghan Markle jest w ciąży. Czego nie będzie mogła robić?

Plotki o ciąży Meghan Markle krążyły w mediach już od dłuższego czasu. Niektórzy dopatrywali się ciążowego brzuszka u księżnej Sussex już podczas ślubu, który odbył się w maju 2018 roku. Pałac Kensington ani razu nie odniósł się do tych rewelacji. Nie komentowano także doniesień, według których książę Harry miałby w ogóle nie chcieć mieć dzieci. Jednak teraz, gdy Meghan Markle faktycznie jest w ciąży, nikt już tego nie ukrywa.

 

Zobacz także: Meghan Markle złamała protokół podczas ślubu księżniczki Eugenii

 

Ciężarna księżna Sussex będzie musiała dostosować się do kolejnych wytycznych, które zostały zawarte w etykiecie dworskiej. Czego nie będzie mogła robić przez najbliższe miesiące? Na przykład... urządzić baby shower. Podobno jest to surowo zakazane!

- Członkowie rodziny królewskiej są bardzo bogaci, więc baby shower byłoby postrzegane jako wysoce niestosowne - tłumaczy królewska ekspertka, Victoria Arbiter w rozmowie z "Harper's Bazaar Australia". 

 

Trzymamy kciuki za przyszłą mamę i jej dziecko! Jak myślicie, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

 

POLECAMY: Synowie Meghan i Harry'ego nie będą książętami?!

 

Meghan i Harry spodziewają się dziecka!

Meghan Markle, książę Harry
East News

 

Wszyscy czekali na te radosne wieści!

Meghan Markle
East News

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13