Meghan Markle - nietypowa prośba fanki

To już oficjalne: Meghan Markle jest w ciąży! Informację potwierdził Pałac Kensington

Meghan Markle - nietypowa prośba fanki

 

To już oficjalne! Pałac Kensington podał właśnie, że Meghan Markle i książę Harry spodziewają się dziecka! Kolejne royal baby ma przyjść na świat wiosną 2019 roku. 

- Ich Królewska Wysokość Książę i Księżna Sussex Meghan Markle mają wielką przyjemność poinformować, że Księżna Sussex spodziewa się dziecka wiosną 2019 roku - można przeczytać na oficjalnym profilu na Twitterze Pałacu Kensington. 

 

 

 

Meghan Markle jest w ciąży. Czego nie będzie mogła robić?

Plotki o ciąży Meghan Markle krążyły w mediach już od dłuższego czasu. Niektórzy dopatrywali się ciążowego brzuszka u księżnej Sussex już podczas ślubu, który odbył się w maju 2018 roku. Pałac Kensington ani razu nie odniósł się do tych rewelacji. Nie komentowano także doniesień, według których książę Harry miałby w ogóle nie chcieć mieć dzieci. Jednak teraz, gdy Meghan Markle faktycznie jest w ciąży, nikt już tego nie ukrywa.

 

Zobacz także: Meghan Markle złamała protokół podczas ślubu księżniczki Eugenii

 

Ciężarna księżna Sussex będzie musiała dostosować się do kolejnych wytycznych, które zostały zawarte w etykiecie dworskiej. Czego nie będzie mogła robić przez najbliższe miesiące? Na przykład... urządzić baby shower. Podobno jest to surowo zakazane!

- Członkowie rodziny królewskiej są bardzo bogaci, więc baby shower byłoby postrzegane jako wysoce niestosowne - tłumaczy królewska ekspertka, Victoria Arbiter w rozmowie z "Harper's Bazaar Australia". 

 

Trzymamy kciuki za przyszłą mamę i jej dziecko! Jak myślicie, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

 

POLECAMY: Synowie Meghan i Harry'ego nie będą książętami?!

 

Meghan i Harry spodziewają się dziecka!

Meghan Markle, książę Harry
East News

 

Wszyscy czekali na te radosne wieści!

Meghan Markle
East News

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01