Meghan Markle złamie tradycję Meghan Markle Meghan Markle w sukience w kolorze pudrowego różu od House of Nonie Meghan Markle w zółtej sukience
Meghan Markle złamie tradycję
1/4
Meghan Markle złamie tradycję

 

Protokół, protokół, wszędzie ten protokół... Księżnej Meghan już pewnie śnią się wszelkie restrykcyjne zasady obowiązujące na dworze królewskim. Niestety, najgorsze chyba przed nią. Kiedy Markle zajdzie w ciąży (a pisze się o niej już od momentu ślubu z Harry'm), czeka ją szereg kolejnych zmian. Choć będzie miała ogromne wsparcie w mężu i chociażby księżnej Kate (wbrew plotkom, panie naprawdę się lubią), nowa sytuacja zmusi ją do wielu ustępstw względem etykiety na brytyjskim dworze.

Z kolei amerykańskie media mocno przeżywają fakt, że Meghan w trakcie ciąży będzie musiała zrezygnować z pewnej bardzo popularnej w USA i coraz znaczącej w Europie, tradycji... O czym mowa?


Zobacz: Królowa Elżbieta II jest wściekła na Meghan Markle?! Tym razem książę Harry nie stanie w jej obronie...

 

2/4
Meghan Markle

 

Chodzi oczywiście o baby shower, imprezę tuż przed narodzinami, na cześć noworodka! :) W Ameryce już prawie każda przyszła mama organizuje baby shower dla swoich przyjaciółek. Te przynoszą dla niej prezenty, zazwyczaj jest tort i po prostu świetna zabawa. Niedawno dość głośno było m.in. o baby shower Mariny czy Małgosi Sochy!

 

Zobacz: Marina pokazała zdjęcie z baby shower i wózek Liama! Ile kosztował? Tani nie był ;)


Dlaczego Meghan nie będzie mogła urządzić takiej imprezy? 

3/4
Meghan Markle w sukience w kolorze pudrowego różu od House of Nonie
East News

 

Taka impreza to dość spory wydatek, niektórzy uważają ją zaś za fanaberię.  Rodzina królewska nie pozwala sobie na epatowanie bogactwem, a więc taka impreza byłaby dla nich niestosowna. Trudno powiedzieć również, co Meghan musiałaby zrobić z prezentami dla dziecka. Jak wiadomo, prezenty ze ślubu musieli oddać na cele charytatywne.

 

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry już na starcie stracili prawie 35 milionów zł! Jak to możliwe?!

 

4/4
Meghan Markle w zółtej sukience
East News

 

Jak myślicie, czy Meghan dostosuje się do tych zasad? A może powinna wprowadzić amerykańską tradycję na brytyjski dwór? 

 

Zobacz: Ciąża krok po kroku. Trymestry ciąży 

Więcej na temat Meghan Markle