Meghan Markle z synem Archiem i księciem Georgem na meczu polo
East News

Meghan Markle po raz pierwszy od chrzcin Archiego pojawiła się z synem w plenerze. Razem z księżną Kate i trójką jej dzieci kibicowała swojemu mężowi na charytatywnym meczu polo. Jej pojawienie się z dwumiesięcznym dzieckiem wywołało mnóstwo komentarzy! Jednak tym razem to nie stylizacja księżnej Sussex wzbudziła największe zainteresowanie, ale sposób, w jaki trzymała Archiego Harissona. Brytyjskie media nie szczędzą Meghan krytyki! Chodzi o to, jak księżna opiekuje się dzieckiem.

Cytowane przez tabloidy instamatki zarzucają jej, że „wygląda jakby miała upuścić dziecko”. Krytycy podkreślają, że pozycja, w jakiej Meghan trzyma chłopca, jest niewygodna i nienaturalna. Jest aż tak źle? Zobaczcie sami!

Zobacz także: Co za widok! Meghan Markle z synem Archiem i księżna Kate z dziećmi na meczu polo!

1/4
Meghan Markle źle opiekuje się Archim
East News

Wyjście Meghan budzą zwykle skrajne emocje, jej fani są zachwyceni jej stylem i sposobem bycia, a krytycy wytykają jej każdy, nawet najmniejszy błąd. Tak też było tym razem! Chodzi o sposób noszenia synka - zauważyli, że na niektórych zdjęciach Meghan sprawia wrażenie jakby miała zaraz upuścić dziecko!

2/4
Meghan Markle z synem Archiem i księciem Harrym wracają z meczu
East News

Kiedy zdjęcia księżnej, trzymającej Archiego, pojawiły się na Instagramie zawrzało! Instamatki krytykowały sposób, w jaki Meghan opiekuje się synem:

Ona upuści to dziecko

Sposób, w jaki przetrzymywany jest mały Archie. Straszny.

Meghan nie wie, jak nosić własne dziecko! Szkoda

Powinna założyć kapelusz i skarpetki na biedne dziecko !!

Ona nie jest w stanie utrzymać dziecka

3/4
Meghan Markle z synem Archiem na meczu polo
East News

Oczywiście pojawili się również obrońcy Meghan. W końcu od niedawna jest mamą i może popełniać błędy.

Wciąż jest nowa i wszyscy niezręcznie trzymamy dzieci - broni Meghan jedna z fanek.

Internauci podkreślają, że w domu może zachowywać się zupełnie inaczej, bardziej naturalnie. Tutaj próbuje chronić synka przed kamerami i paparazzi. Inni podkreślają, że wielu rodziców ma ten problem - i dopiero uczy się odpowiedniego trzymania noworodka.

4/4
Meghan Markle z synem Archiem i księżną Kate na meczu polo
East News

Jedno jest pewne, księżna Sussex bez trudu mogłaby skorzystać z fachowej porady, jak odpowiednio trzymać niemowlaka. Widocznie plotki o tym, że Meghan nie pozwala nikomu opiekować się Archim i wszystko stara się zrobić sama są prawdziwe. Z całą pewnością to wyjście Meghan  jest jednym z najszerzej komentowanych. Być może z każdym kolejnym wyjściem księżna będzie się czuła pewniej i krytycznych komentarzy będzie znacznie mniej!

 

Więcej na temat Archie Meghan Markle