Agnieszka Chylińska w czarnej bluzce na festiwalu
EastNews

Mąż Agnieszki Chylińskiej "nie jest Romem", jest "łysym blondynem". Dlaczego gwiazda tak mocno chroni prywatność?

Agnieszka Chylińska w czarnej bluzce na festiwalu
EastNews

Rok temu podczas swojego 25-lecia na Polsat SuperHit Festiwal Agnieszka Chylińska zdementowała kilka plotek na swojego męża, o którym wciąż wiadomo niewiele. Jedna z nich głosiła, że mąż Agnieszki jest Romem. Podczas recitalu artystka zdradziła, skąd wzięła się ta informacja. Co jeszcze udało nam się dowiedzieć o mężu piosenkarki?

Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej?

Na scenie Agnieszka króluje od ponad 25 lat. Jest nie tylko gwiazdą muzyki, ale i telewizji. Ponadto - pisze książki i jest bardzo aktywna na Instagramie. Jak to możliwie, że o jej życiu prywatnym wciąż niewiele wiadomo? Jak żadna inna gwiazda Agnieszka chroni prywatność swojego męża, Marka i dzieci. Konsekwentnie nie udziela żadnych wywiadów, nie pokazuje w sieci zdjęć, potrafi też zmylić paparazzi. Kilka lat temu w rozmowie z „Fleszem” wyznali, że gwiazda mieszka pod kilkoma adresami, nigdy nie robi zakupów z mężem, dlatego nie można jej zrobić jakiegokolwiek rodzinnego zdjęcia. Takie pojawiły się w prasie tylko raz, w 2006 roku. Wtedy fotoreporterom udało się uwiecznić gwiazdę wraz z jej partnerem Markiem i pierwszym dzieckiem. Dzięki interwencji agentki nie można ich znaleźć w sieci. A o Agnieszkę od lat mocno walczy Joanna Ziędalska-Komasińka, nie tylko menadżerka, ale i przyjaciółka, która dba, żeby w sieci nie pojawiło się nic na temat jej rodziny i bliskich. Dlatego Chylińska tytułuje ją mianem „najważniejszej osoby w swoim życiu”.

Agnieszka Chylińska ma nowy tatuaż

Czasami to sama artystka robi wyjątek i w szczerych wywiadach (udziela je najczęściej Kubie Wojewódzkiemu czy Marcinowi Prokopowi) przemyca nieco informacji na temat męża czy dzieci. Prawie cztery lata temu, podczas promocji krążka „Forever Child”, wyznała, że ma kryzys małżeński, a jej życie nie jest tak różowe, jak mogłoby się wydawać. W jednym z wywiadów mówiła:

„demony przylazły i rozszarpały mi wszystko” i „wszystko zjeb*łam”.

Zobacz także: Agnieszka Chylińska przechodzi kryzys w małżeństwie? "Nie złożyłam pozwu rozwodowego, ale..."

Z kolei rok temu podczas festiwalu w Sopocie Agnieszka nagle wyznała:

Niesamowite... mój mąż nie jest Romem, przy całym szacunku dla tej mniejszości społecznej, pozwoliłam sobie na żart,, że pochodzi z romskiej rodziny. On jest łysym blondynem z niebieskim okiem, Marku, taka jest prawda! Może następny mąż będzie Romem, ale aktualny nie jest! - mówiła z uśmiechem na scenie.

O kryzysie w małżeństwie Agnieszki plotkuje się do dziś. Są to oczywiście insynuacje, których artystka i jej menadżerka nie komentują. I najpewniej tak zostanie, dopóki Chylińska nie zdecyduje się na kolejny wywiad. 

Agnieszka Chylińska na festiwalu w Sopocie
POLSAT

 

Więcej na temat Agnieszka Chylińska
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01