Agnieszka Chylińska w czarnej bluzce na festiwalu
EastNews
Newsy

Mąż Agnieszki Chylińskiej "nie jest Romem", jest "łysym blondynem". Dlaczego gwiazda tak mocno chroni prywatność?

Agnieszka Chylińska o mężu. Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej, jak wygląda, czy są w sieci jego zdjęcia? Rodzina Agnieszki Chylińskiej.

Rok temu podczas swojego 25-lecia na Polsat SuperHit Festiwal Agnieszka Chylińska zdementowała kilka plotek na swojego męża, o którym wciąż wiadomo niewiele. Jedna z nich głosiła, że mąż Agnieszki jest Romem. Podczas recitalu artystka zdradziła, skąd wzięła się ta informacja. Co jeszcze udało nam się dowiedzieć o mężu piosenkarki?

"Mam talent": Agnieszka Chylińska przerwała występ uczestnikowi. To nowy hit YouTube'a! 

Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej?

Na scenie Agnieszka króluje od ponad 25 lat. Jest nie tylko gwiazdą muzyki, ale i telewizji. Ponadto - pisze książki i jest bardzo aktywna na Instagramie. Jak to możliwie, że o jej życiu prywatnym wciąż niewiele wiadomo? Jak żadna inna gwiazda Agnieszka chroni prywatność swojego męża, Marka i dzieci. Konsekwentnie nie udziela żadnych wywiadów, nie pokazuje w sieci zdjęć, potrafi też zmylić paparazzi. Kilka lat temu w rozmowie z „Fleszem” wyznali, że gwiazda mieszka pod kilkoma adresami, nigdy nie robi zakupów z mężem, dlatego nie można jej zrobić jakiegokolwiek rodzinnego zdjęcia. Takie pojawiły się w prasie tylko raz, w 2006 roku. Wtedy fotoreporterom udało się uwiecznić gwiazdę wraz z jej partnerem Markiem i pierwszym dzieckiem. Dzięki interwencji agentki nie można ich znaleźć w sieci. A o Agnieszkę od lat mocno walczy Joanna Ziędalska-Komasińka, nie tylko menadżerka, ale i przyjaciółka, która dba, żeby w sieci nie pojawiło się nic na temat jej rodziny i bliskich. Dlatego Chylińska tytułuje ją mianem „najważniejszej osoby w swoim życiu”.

Agnieszka Chylińska ma nowy tatuaż

Czasami to sama artystka robi wyjątek i w szczerych wywiadach (udziela je najczęściej Kubie Wojewódzkiemu czy Marcinowi Prokopowi) przemyca nieco informacji na temat męża czy dzieci. Prawie cztery lata temu, podczas promocji krążka „Forever Child”, wyznała, że ma kryzys małżeński, a jej życie nie jest tak różowe, jak mogłoby się wydawać. W jednym z wywiadów mówiła:

„demony przylazły i rozszarpały mi wszystko” i „wszystko zjeb*łam”.

Zobacz także: Agnieszka Chylińska przechodzi kryzys w małżeństwie? "Nie złożyłam pozwu rozwodowego, ale..."

Z kolei rok temu podczas festiwalu w Sopocie Agnieszka nagle wyznała:

Niesamowite... mój mąż nie jest Romem, przy całym szacunku dla tej mniejszości społecznej, pozwoliłam sobie na żart,, że pochodzi z romskiej rodziny. On jest łysym blondynem z niebieskim okiem, Marku, taka jest prawda! Może następny mąż będzie Romem, ale aktualny nie jest! - mówiła z uśmiechem na scenie.

O kryzysie w małżeństwie Agnieszki plotkuje się do dziś. Są to oczywiście insynuacje, których artystka i jej menadżerka nie komentują. I najpewniej tak zostanie, dopóki Chylińska nie zdecyduje się na kolejny wywiad. 

Agnieszka Chylińska na festiwalu w Sopocie
POLSAT

Zobacz także
Agnieszka Chylińska ma nowy tatuaż

Agnieszka Chylińska ma nową fryzurę! Takiego koloru włosów chyba nikt się nie spodziewał!

Agnieszka Chylińska ma nowy tatuaż

Agnieszka Chylińska zrobiła sobie tatuaż na... twarzy!  Jak Wam się podoba?

 

East News
Newsy
Agnieszka Chylińska powiększyła piersi? Fani nie mają wątpliwości! "No biust przepiękny"
Agnieszka Chylińska powiększyła piersi? Fani nie mają wątpliwości! "No biust przepiękny"

Agnieszka Chylińska powiększyła biust? Jej fani nie mają wątpliwości! Ostatnio gwiazda wzięła udział w słynnym już wyzwaniu #Hot16Challenge2, które opublikowała na swoim Instagramie. To właśnie po publikacji tego nagrania fani zaczęli snuć domysły, że wokalistka powiększyła piersi.  - Wow hot 😊🔥 sexi flexi 👍 czy Pani Agnieszka powiększyła biust? 🤔 - no biust przepiękny 😱😍 - powiększyła na 100%😍 - Coś tu się u Agi powiększyło podczas tej kwarantanny😲😲😲żeby tylko biust tak rósł 👌 - Ale biust! A rapowanie wyszło genialnie. Aga czad! ❤️❤️❤️ - piszą internauci pod wideo wokalistki.  Zobacz także:  Agnieszka Chylińska na scenie króluje od 25 lat, ale o jej życiu nie wiemy wiele. Kim jest jej mąż? Póki co artystka nie skomentowała tych przypuszczeń internautów. Zobaczcie zatem nagranie po którym fani są przekonani, że Agnieszka Chylińska powiększyła biust! 

Agnieszka Chylińska o reklamie
Newsy
Kryzys w życiu Agnieszki Chylińskiej!? Co dalej z małżeństwem artystki?
O kryzysie w małżeństwie Agnieszki Chylińskiej media piszą od dawna. Para nie mieszka już razem?

Agnieszka Chylińska  jest jedną z gwiazd, które bardzo chronią swoją prywatność. Piosenkarka nie publikuje w mediach społecznościowych rodzinnych zdjęć, nie chodzi z mężem do modnych restauracji, a jak twierdzą paparazzi w rozmowie z "Fleszem" nawet zakupy robią oddzielnie , aby nie dawać okazji do wspólnych fotografii. Podczas Polsat SuperHit Festiwal, gdzie na scenie świętowała swoje 43. urodziny pozwoliła sobie na krótkie nawiązanie do swojego męża i powiedziała:  On jest łysym blondynem z niebieskim okiem, Marku, taka jest prawda!  Niestety już od dłuższego czasu w mediach pojawiają się informacja na temat kryzysu w małżeństwie Agnieszki Chylińskiej i Marka, a teraz "Dobry Tydzień" informuje, że para prawdopodobnie nie mieszka już razem!  Kryzys w małżeństwie Agnieszki Chylińskiej? W czasie epidemii koronawirusa Agnieszka Chylińska nie chce tracić kontaktu z fanami i codziennie umieszcza w sieci filmiki, na których czyta fragmenty ze swojej serii książek o "Zezi i Gilerze". Rodzice książkowych bohaterów są rozwiedzeni i mają trójkę dzieci: Zezię, Gilera i Franka. Artystka sama przyznała w wielu wywiadach, że w swojej twórczości czerpie ze swojego życia prywatnego. Teraz potwierdziła to również menadżerka Agnieszki Chylińskiej: Agnieszka w swojej twórczości zręcznie przeplata od lat fikcję z własnymi doświadczeniami, przez co jest artystką wiarygodną i szczerą. A ile w tym prawdy? Nigdy nie komentowałyśmy jej życia i tak już zostanie, bo jest to sfera prywatna i powinna być chroniona – powiedziała "Dobremu Tygodnikowi" menedżerka, Joanna Ziędalska-Komosińska. Sama wokalistka na jednym z filmików zdradziła, że śpi w pokoju dzieci: Śpię...

Agnieszka Chylińska o mężu. Kim jest?
EastNews
Newsy
Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Ile ma dzieci? Czy w sieci są ich wspólne zdjęcia? Poznajcie szczegóły!
Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Ile ma dzieci? Czy w sieci są ich wspólne zdjęcia? Poznajcie szczegóły!

Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Ile ma dzieci? Gwiazda wraz z pojawieniem się nowej płyty na rynku udzielała mnóstwo wywiadów, w których rzadko wspominała cokolwiek o swojej rodzinie. Nic dziwnego, bo jeszcze wcześniej dość sporo mówiło się o kryzysie w jej małżeństwie... Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Agnieszka Chylińska jest obecnie związana z Markiem. Wiadomo, że ma on romskie korzenie i jest grafikiem komputerowym. Para poznała się zaraz po tym, jak gwiazda odeszła z O.N.A. W sieci ciężko o ich wspólne zdjęcia - kiedy się pojawią, interweniuje management artystki. Agnieszka i Marek pobrali się w 2010 roku w tajemnicy: To prawda, Agnieszka i Marek wzięli ślub. Cieszą się i nawet trochę dziwią, że udało im się zachować tę wiadomość w tajemnicy - mówiła Joanna Ziędalska-Komasińka w rozmowie z "Życiem na gorąco". Zobacz także:  Kuba Wojewódzki napisał o mężu Agnieszki Chylińskiej! Tego się nikt nie spodziewał Dzieci Agnieszki Chylińskiej Agnieszka i Marek mają trójkę dzieci, których imiona zaczynają się od liter zawartych w imieniu męża artystki: Ryszard (urodziny w maju 2006 roku), Estera (urodzona w 2010 roku) oraz Krystyna (przyszła na świat w 2013 roku). Jakiś czas temu Agnieszka głośno mówiła o tym, że macierzyństwo dało jej w kość: Mi macierzyństwo solidnie dokopało, a nawet wyjałowiło– wiem, że to mocne określenia. Z jednej strony mocno się zaangażowałam, chciałam coś zrobić dla dzieci, ale z drugiej poczułam, że tracę coś jako kobieta. Łatwowierna dziewczynka zderzyła się z dorosłością. - mówi gwiazda. Pierwszym mężem Agnieszki Chylińskiej był Krzysztof Krysiak.  Zobacz także:  Agnieszka Chylińska coraz chudsza! Co się dzieje?!

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner