Mateusz Maga nie jest gejem
Facebook
Newsy

Maga zdziwiony komentarzami w sieci: Można myśleć, że jestem gejem, ale...

Mateusz rozwiewa wątpliwości na swój temat

Ciężko w tym momencie przewidzieć, kto z uczestników czwartej edycji Top Model zrobi furorę w modelingu, ale jedno jest pewne - program wykreował już jedną postać medialną, o której jeszcze długo będzie głośno. Chodzi oczywiście o Mateusza Magę, początkowo lansowanego na wielkie objawienie show, a dziś krytykowanego przez niemal wszystkich, łącznie z zachwycającymi się nim kiedyś jurorami. Przypomnijmy: "Po co przyszedł do Top Model? Psychiki brak!"

Maga wciąż wzbudza też ogromne emocje wśród internautów. Wulgarny fanpage na Facebooku, na którym zbierali się hejterzy aspirującego modela został już wprawdzie usunięty z sieci, ale pod artykułami na jego temat wciąż jest bardzo gorąco. Bardzo często przewija się w nich wątek orientacji seksualnej Mateusza, co zauważył również sam zainteresowany. W najnowszym wywiadzie deklaruje jednak, że nie jest homoseksualistą, jak sugerują internauci. Dodaje, że jest sam i taki stan mu odpowiada.
 

Padały też słowa, że jestem osobą homoseksualną, nie wiem na jakiej podstawie to stwierdzały. No może rzeczywiście, patrząc na niektóre moje wypowiedzi, na ten głos i tak dalej, zachowanie, tak, może takie wnioski rzeczywiście mogą się nasunąć. Natomiast nie, nie jestem osobą homoseksualną, zawsze chciałem być i jestem sam, jestem singlem i co do tego nie mam żadnych wątpliwości - wyznaje w rozmowie z kafeteria.tv Maga.


Wszelkie wątpliwości rozwiane?

Zobacz: Maga rozczarowany wizytą w DDTVN. Ma żal do Wolińskiego

 

Galeria zdjęć Mateusza Magi:

Mateusz Maga o mieszkaniu z Góralem
ONS
Newsy
Góral oszukał Magę? Mateusz zdradził dlaczego nie zamieszkali razem w stolicy
Maga nie kryje rozczarowania

Mateusz Maga wzbudza najwięcej zainteresowania spośród wszystkich uczestników czwartej edycji Top Model. Model odpadł z programu stosunkowo wcześnie, ale media szybko zainteresowały się jego osobą, a on sam postanowił, że czas przeprowadzić się do stolicy i zaistnieć w show-biznesie. Przypomnijmy: Maga szuka mieszkania w Warszawie. Zamieszka z finalistą Top Model Maga rozpoczął poszukiwania mieszkania w Warszawie, ale nie był w tym osamotniony. Decyzję o przeprowadzce podjął również inny uczestnik Top Model, Mateusz Jarzębiak . Popularny Góral deklarował chęć zamieszkania z Magą i obaj panowie szukali razem wspólnego pokoju w stolicy, zamieszczając w sieci specjalne ogłoszenia. Nic jednak z tego nie wyszło. Jak wyznaje w rozmowie z magazynem Pride Maga, Góral przestał odpowiadać na jego telefony i z całej sprawy nic nie wynikło, mimo wcześniejszych obietnic i ustaleń. Mateusz nie ukrywa, że jest zawiedziony. Aktualnie mieszkam w Warszawie. Jednakże chcę zdementować to, iż mieszkam z uczestnikiem programu Top Model, Mateuszem Góralem. Cóż… Tak jak wspominałem, jestem zbyt ufny. Mieliśmy wprowadzić się w tym samym dniu do mieszkania w Warszawie – rozmawiałem telefonicznie z Mateuszem i już wszystko było uzgodnione. Pomimo tego, że wtedy kilka dni mieszkałem u znajomych, ze względu na Mateusza pojawiłem się w wyznaczonym dniu, również chciałem być, żeby jak najszybciej uregulować płatności… Po czym próbując się z nim skontaktować nie udawało mi się, aż w ostateczności po kilku dniach okazało się, że Mateusz rezygnuje i nie będzie wynajmował mieszkania. Nie wiem dlaczego dalej byłem taki nieostrożny i naiwny… Uważam, że zobowiązując się do czegoś trzeba być odpowiedzialnym, niestety jak widać niektórym tego brakuje... - wyjaśnia w rozmowie z PrideMag.pl Mateusz. Myślicie, że nagła zmiana decyzji może mieć coś wspólnego...

Mateusz Maga w Top Model
ONS
Newsy
Maga był największą gwiazdą Top Model. Gdy odszedł z programu oglądalność spadła o...
Przełoży się to na dalszą karierę?

Od finału Top Model minął już ponad tydzień. Wciąż nie opadły emocje po zwycięstwie Osi Ugonoh , której wróży się w modelingu dużą karierę. Aspirująca modelka uczyniła już ku niej pierwszy krok i niedawno zadebiutowała na wybiegu podczas jednego z pokazów. Przypomnijmy: Piewszy pokaz Osi i Sędzickiej po "Top Model". Były największymi gwiazdami na wybiegu Nieźle w show-biznesie radzi sobie też Mateusz Maga , który zdążył już zaliczyć kilka dużych imprez i wzbudzić sporo zainteresowania. Nie ma wątpliwości, że to właśnie on był najszerzej komentowaną postacią czwartej edycji show. Teraz potwierdzają to również statystyki. Okazuje się bowiem, że po tym, jak Maga odpadł z programu, jego oglądalność spadła aż o 21%. Sytuacja wróciła do normy dopiero w odcinkach finałowych, gdy widownia plasowała się na poziomie blisko 2,5 miliona widzów. Oglądaliście Top Model bez Mateusza Magi? Zobacz: Maga odpiera ataki hejterów zdjęciem klaty: "Nie upodabniam się do dziewczyny!"   Galeria zdjęć Mateusza Magi:

Mateusz Maga odpiera ataki hejterów
ONS
Newsy
Maga odpiera ataki hejterów zdjęciem klaty: Nie upodabniam się do dziewczyny!
Mateusz ma dość spekulacji

Już za tydzień wielki finał czwartej edycji Top Model. Mateusz Maga wprawdzie nie będzie walczył o zwycięstwo w show, ale jest zdecydowanie najbardziej medialnym uczestnikiem tej odsłony programu. Kontrowersje wzbudza przede wszystkim jego wygląd, nie brakuje też plotek o jego orientacji seksualnej. Przypomnijmy: "Można myśleć, że jestem gejem, ale..." Mateusz wciąż jest też narażony na ataki hejterów, szczególnie na swoim profilu na Facebooku, gdzie internauci chętnie komentują jego zdjęcia. Jednym z najczęściej pojawiających się zarzutów jest to, że Maga rzekomo specjalnie upodabnia się do kobiety, aby wzbudzać więcej zainteresowania oraz planuje zmianę płci, która umożliwi mu robienie kariery jako modelka. Mateusz jest oburzony takimi oskarżeniami i wystosował specjalny post opatrzony roznegliżowanym zdjęciem.   Dla tych, którzy uważają, że jestem kobiecy. Już to wiele razy powtarzałem... to, że mam takie, a nie inny rysy twarzy nie oznacza, że celowo coś robiłem, żeby upodabniać się do dziewczyny !! Nigdy nie zamierzałem i nie zamierzam zmieniać płci !! Irytuje mnie jak zaczynają tworzyć się niepotrzebne spekulacje - napisał na swoim Facebooku Maga. Rzeczywiście nie robi nic, aby wyglądać bardziej kobieco? Zobacz: Góral oszukał Magę? Mateusz zdradził dlaczego nie zamieszkali razem w stolicy   Galeria zdjęć Mateusza Magi:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner