Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Mateusz Maga odpiera ataki hejterów
ONS
Newsy

Maga odpiera ataki hejterów zdjęciem klaty: Nie upodabniam się do dziewczyny!

Mateusz ma dość spekulacji

Już za tydzień wielki finał czwartej edycji Top Model. Mateusz Maga wprawdzie nie będzie walczył o zwycięstwo w show, ale jest zdecydowanie najbardziej medialnym uczestnikiem tej odsłony programu. Kontrowersje wzbudza przede wszystkim jego wygląd, nie brakuje też plotek o jego orientacji seksualnej. Przypomnijmy: "Można myśleć, że jestem gejem, ale..."

Mateusz wciąż jest też narażony na ataki hejterów, szczególnie na swoim profilu na Facebooku, gdzie internauci chętnie komentują jego zdjęcia. Jednym z najczęściej pojawiających się zarzutów jest to, że Maga rzekomo specjalnie upodabnia się do kobiety, aby wzbudzać więcej zainteresowania oraz planuje zmianę płci, która umożliwi mu robienie kariery jako modelka. Mateusz jest oburzony takimi oskarżeniami i wystosował specjalny post opatrzony roznegliżowanym zdjęciem.
 

Dla tych, którzy uważają, że jestem kobiecy. Już to wiele razy powtarzałem... to, że mam takie, a nie inny rysy twarzy nie oznacza, że celowo coś robiłem, żeby upodabniać się do dziewczyny !! Nigdy nie zamierzałem i nie zamierzam zmieniać płci !! Irytuje mnie jak zaczynają tworzyć się niepotrzebne spekulacje - napisał na swoim Facebooku Maga.


Rzeczywiście nie robi nic, aby wyglądać bardziej kobieco?

Zobacz: Góral oszukał Magę? Mateusz zdradził dlaczego nie zamieszkali razem w stolicy

Mateusz Maga bez koszulki

Mateusz Maga bez koszulki

 

Galeria zdjęć Mateusza Magi:

Mateusz Maga o swoich zainteresowaniach
Facebook
Newsy
Maga zajmował się nie tylko modelingiem. Zdradził nieznane dotąd fakty z przeszłości
W programie nie wykazywał takich zdolności

Ostatni odcinek Top Model był niezwykle emocjonujący nie tylko ze względu na wymagające sesje zdjęciowe, ale również na decyzję jury. W poniedziałek z programu odpadł Mateusz Maga , który był jednym z najbardziej charakterystycznych uczestników. Wiele wskazuje na to, że szum medialny wokół aspirującego modela dopiero zaczyna się rozkręcać. Zobacz: Maga: Można myśleć, że jestem gejem, ale... W czasie trwania programu nie było żadnych wątpliwości, że Maga ma predyspozycje, aby osiągnąć sukces w modelingu, ale jego zachowanie skutecznie niweczyło potencjał. Teraz jednak zapowiada, że zrobi wszystko, aby w końcu skupić się na pracy. Na Facebooku pochwalił się nawet swoim pierwszym sukcesem, jakim jest podpisanie kontraktu z prestiżową agencją D''Vision.  Przypomnijmy: Maga coraz odważniej o Top Model: Przeszedłem piekło To jednak nie wszystko. Jeśli Mateusz nie odniesie sukcesów jako model to ma w zanadrzu inne talenty, o których do tej pory niewiele się mówiło. W wywiadzie z Life4style androgyniczny uczestnik Top Model zdradził, co go jeszcze interesuje: Przed programem zajmowałem się m.in. prowadzeniem Szkoły Tańca „Dance Center”, organizowaniem licznych warsztatów z choreografami i finalistami programu „You Can Dance - Po Prostu Tańcz”. Osobiście tańczę hip hop, break dance, jazz, wcześniej taniec towarzyski.  Może Mateusz połączy swoje dwie pasje? Zobacz: Tyszka ostro do Magi: "Po co przyszedł do Top Model? Psychiki brak!"   Prywatne zdjęcia Mateusza Magi:

Mateusz Maga o porażce w Top Model
Facebook
Newsy
Porażka Magi ucieszyła inną uczestniczkę z Top Model. Mateusz ma żal
Top Model od kulis

Mateusz Maga jest ostatnio na językach wszystkich. Model o androgenicznej urodzie wywołał mnóstwo kontrowersji swoim udziałem w "Top Model". Jego dziewczęca uroda i trudny charakter spotkały się z wielką krytyką ze strony internautów. Model na szczęście wraca do formy. Niedawno zaczął szukać mieszkania w Warszawie. Przypomnijmy: Maga szuka mieszkania w Warszawie. Zamieszka z finalistą Top Model Co jakiś czas Mateusz na swoim Facebooku dzieli się przemyśleniami na temat udziału w show TVN. Tym razem nie są one zbyt optymistyczne. Maga ma żal do innej uczestniczki, Marty Sędzickiej , za to, że cieszyła się z jego porażki w programie . Sam przyznaje, że nigdy nie myślał o nikim źle, co też radzi swoim fanom: Jest mi przykro, że dla Marty z TM moja eliminacja była najlepszą rzeczą jaka się wydarzyła podczas panelu. Oczywiście, zgadzam się z tym, iż Marta będąc modelką, mając doświadczenie pracy w tej branży radziła sobie świetnie w poszczególnych konkurencjach i sesjach zdjęciowych . Niektórym ludziom ogromnie zależy, żeby wyrazić swoją złość...sam nigdy nie powiedziałem i nawet nie pomyślałem złego słowa o żadnym z uczestników, a nieustannie byliśmy nagrywani. Dla mnie najważniejsze nie było to do jakiego etapu dotrwam w programie Top Model TVN, a to jak jestem odbierany... co często negatywnie na mnie wpływało. Uważam, że niezależnie od tego w czym uczestniczymy - nie można kierować się zasadą ''''po trupach do celu...'''' - niestety dla niektórych stanowi to podstawę w działaniu. Być może takie postępowanie jest skuteczne w osiągnięciu celu, ale na trwale pozostawia i kształtuje postrzeganie danej osoby. - pisze model (pis. oryginalna) Co dalej z jego karierą? Zobacz:  Maga nie zawsze wyglądał tak kobieco. Pokazał zdjęcie z gimnazjum   Mateusz Maga prywatnie:

Mateusz Maga pokazał zdjęcia z przeszłości
Top Model TVN
Newsy
Maga nie zawsze wyglądał tak kobieco. Pokazał zdjęcie z gimnazjum
Wtedy prezentował się zupełnie inaczej

W poniedziałkowym odcinku "Top Model" doszło do zaskakującej eliminacji - z programem pożegnał się Mateusz Maga . Nie oznacza to jednak, że szum wokół kontrowersyjnego uczestnika ucichł. Wręcz przeciwnie, każdy dzień przynosił kolejne doniesienia, a dyskusje w sieci na jego temat nie mają końca. Przypomnijmy: "Można myśleć, że jestem gejem, ale..." Model lubi zainteresowanie wokół swojej osoby i umiejętnie podsyca je na Facebooku, gdzie niemal codziennie dodaje nowe posty. Fanów mocno intryguje jego przeszłość i wygląd - czy od zawsze był tak kobiecy? Pewną podpowiedzią może być zdjęcie, które Mateusz opublikował na swoim profilu. Pochodzi ono z czasów gimnazjum, gdy Maga miał zaledwie 13 lat i krótkie włosy. W jakim wydaniu podoba wam się bardziej? Zobacz: "Po co Maga przyszedł do Top Model? Psychiki brak!"   Galeria zdjęć Mateusza Magi:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner