Tomasz Kammel i Marzena Rogalska
EastNews
Newsy

Marzena Rogalska szczerze o Tomaszu Kammelu. Czy ich relacje wyglądały jak na ekranie? Będziecie w szoku

Internauci byli oburzeni zachowaniem Tomasza Kammela po odejściu Marzeny Rogalskiej. Co ona sama sądzi o tym jak ją "pożegnał"?

Wiadomość, że Marzena Rogalska odchodzi z TVP, wstrząsnęła widzami. Dziennikarka, która przez 12 lat była jedną z najpopularniejszych twarzy stacji, w "Pytaniu na Śniadanie" wraz z Tomaszem Kammelem stworzyła duet, który pokochali widzowie. Teraz, w szczerym wywiadzie z Onetem, zdradziła, jak naprawdę wyglądały relacje pomiędzy nią, a współprowadzącym popularny poranny program, oraz skomentowała jego "pożegnanie". Będąc na wizji Tomasz Kammel wiedział, że to ostatni raz kiedy wspólnie występują?

Ikoniczne momenty Marzeny Rogalskiej w TVP, które przeszły do historii! Pamiętacie sytuację z hamakiem?

Marzena Rogalska szczerze o Tomaszu Kammelu

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. 

Te słowa Marzeny Rogalskiej, które pojawiły się w jej oficjalnym oświadczeniu, wywołały lawinę komentarzy. Na temat jej odejścia prowadzącej "Pytania na Śniadanie" z TVP wypowiedziała się Ida Nowakowska, internauci, a także cała plejada gwiazd. Wielu jednak dziwiło, że głosu nie zabrał Tomasz Kammel, który występował u jej boku.

Co na ten temat sądzi główna zainteresowana i czy relacje pomiędzy tą dwójką wcale nie były takie kolorowe, jak mogło się wydawać? 

Rzeczywiście byliśmy zgranym duetem, ale w pracy. Kilka tygodni temu podczas programu, w przerwie reklamowej Tomek powiedział do mnie: “jedyną rzeczą, której naprawdę ci zazdroszczę, to przyjaciele”. Nie spotykaliśmy się prywatnie – Tomek nie był u mnie w domu, nie zna mojego partnera, moich przyjaciół, nie uczestniczył w prywatnych imprezach, na przykład urodzinowych. Trudno mówić o przyjaźni w oparciu o zdjęcia z mediów społecznościowych pokazujących nas w pracy, chociaż uśmiechniętych i na kanapie z filiżanką kawy w przytulnych okolicznościach przyrody - zdradziła w wywiadzie z Onet.pl Marzena Rogalska. 

Co więcej okazuje się, że 10 lutego - podczas wspólnego prowadzenia programu - dziennikarka powiedziała telewizyjnemu partnerowi o swoich planach!  

Podczas “PnŚ” trzykrotnie powiedziałam do Tomka Kammela: “być może to jest ostatni program, który prowadzimy razem” - wyznała. 

Tomasz Kammel do tej pory nie zabrał publicznie głosu po tym, jak Marzena Rogalska wydała swoje oświadczenie. Choć w jego mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie z nową gwiazdą TVP, a internauci domagali się komentarza w sprawie odejścia współprowadzącej "Pytanie na Śniadanie", ten postanowił milczeć. Czy zabolało to Marzenę Rogalską?

Z Tomkiem łączyły mnie relacje zawodowe i zawsze wiedziałam, że nie chcę tego zmieniać, a to jak mnie pożegnał, czy nie pożegnał pozostawię bez komentarza - powiedziała w rozmowie z Onetem.

Jak widać dziennikarka do końca postanowiła zachować klasę. 

Zobacz także: Pierwszy wywiad po rozstaniu Marzeny Rogalskiej z TVP. Rozpłakała się: "Byłam tak zmęczona i zapracowana"

Marzena Rogalska przez wielu była uważana za serce "Pytania na Śniadanie", a jej zwrot: "czy ktoś Ci już dzisiaj mówił, że Cię kocha?" przeszedł do historii. Dziennikarka postanowiła jednak odejść z TVP.

Marzena Rogalska
East News

 

W roli prowadzącej "Pytania na Śniadanie" występowała w duecie z Tomaszem Kammelem. Jak się okazuje, poza pracą niewiele ich łączyło. Choć wielu czekało, aż dziennikarz pożegna telewizyjną partnerkę, on nie zdecydował się na taki ruch. Marzena Rogalska postanowiła tego nie komentować.

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel w Pytaniu na śniadanie uśmiechnięci
Facebook

Zobacz także
TVP "To był rok!"

Marzena Rogalska odeszła z TVP! Kto ją zastąpi w hitowym show? Już wiadomo! 

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska umieściła pierwszy wpis po odejściu z TVP: "Uśmiechnęłam się, bo już za dwa dni miałam zmienić moje życie"

 

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel
EastNews
Newsy
Tomasz Kammel i Marzena Rogalska odejdą z "Pytania na śniadanie"!? TVP wydało oficjalne oświadczenie
Tomasz Kammel i Marzena Rogalska podzielą los Moniki Zamachowskiej i zostaną zwolnieni z "PnŚ"? Jest oficjalne oświadczenie.

Po serii zwolnień z porannego programu TVP 2 " Pytanie na śniadanie " Super Express spekulował w weekendowym numerze gazety, że  Tomasz Kammel i Marzena Rogalska również mogą odejść z programu. Popularna para prowadzących miałaby w ten sposób podzielić los Moniki Zamachowskiej, która ostatnio została zwolniona . Wcześniej z programem pożegnał się też Michał Olszański i Ida Nowakowska. Stacja zaniepokojona plotkami zdecydowała się wydać oświadczenie. Czy popularny duet nadal zostanie w "PnŚ"?  Tomasz Kammel i Marzena Rogalska żegnają się z "Pytaniem na śniadanie"? Od początku nowego sezonu widzowie "Pytania na śniadanie" musieli przygotować się na duże zmiany, nie tylko kadrowe. Nowa godzina emisji, dołączenie nowych prowadzących, pożegnanie z Michałem Olszańskim, potem zwolnienie Moniki Zamachowskiej i nowy duet prowadzących złożony z Małgorzaty Tomaszewskiej i Aleksandra Sikory  - to naprawdę sporo zmian. Teraz pojawiły się informacje, że z programem może pożegnać się jeden z najbardziej lubianych duetów, nazywany żartobliwie "Rogamel". W końcu stacja TVP odpowiedziała na plotki i napisała: W związku z medialnymi doniesieniami o odejściu Tomasza Kammela i Marzeny Rogalskiej z „Pytania na śniadanie”, informujemy, że jest to nieprawda. Pan Tomasz Kammel i Marzena Rogalska, nadal będą częścią zespołu tworzącego najpopularniejszy, poranny program w Polsce „Pytanie na śniadanie” - poinformowała stacja TVP. Według tych informacji Tomasz Kammel i Marzena Rogalska zostają w "Pytaniu na śniadanie". Program  śniadaniowy Telewizji Polskiej rywalizuje z " Dzień dobry TVN " i może pochwalić się większą oglądalnością. W związku z tym, stale przesuwana jest godzina emisji i "PnŚ"...

Marzena Rogalska przebita gwoździem
Youtube
Newsy
Pan Ząbek wyląduje w sądzie? TVP żąda przeprosin za narażenie na cierpienie Marzeny Rogalskiej
Pan Ząbek wyląduje w sądzie? TVP żąda przeprosin za narażenie na cierpienie Marzeny Rogalskiej

Afera z "Gwoździem programu" z Pytania na śniadanie" ma dalszy ciąg. Po nieudanej sztuczce magicznej pana Ząbka, w której Marzena Rogalska została zraniona w rękę powstały wątpliwości, czy cała sytuacja w "Pytaniu na śniadanie" nie została ukartowana. Wszystko dlatego, że sam pan Ząbek zaczął sugerować taką możliwość w tabloidach. Dziś "Pytanie na śniadanie" wydało oświadczenie, w którym wzywa magika do publicznych przeprosin! A oto treść komunikatu z "Pytania na śniadanie".   Oświadczenie TVP w sprawie Rogalskiej i sztuczki z gwoździem TVP żąda przeprosin od Pana Ząbka TVP domaga się od Marcina Połoniewicza, iluzjonisty znanego jako Pan Ząbek, przeprosin oraz zaprzestania wszelkich wypowiedzi na temat incydentu, który wydarzył się 2 lipca na antenie TVP2. Podczas programu „Pytanie na Śniadanie” w wyniku nieudanej sztuczki doszło do zranienia prowadzącej Marzeny Rogalskiej. Telewizja Polska wystosowała do Pana Marcina Połoniewicza pismo z żądaniem przeprosin „za nieprofesjonalne zachowanie, (…) które naraziło na szwank wizerunek Telewizji Polskiej S.A. oraz redaktor Marzeny Rogalskiej, a także naraziło panią Rogalską na cierpienie fizyczne i psychiczne”, a także za późniejsze wypowiedzi Pana Połoniewicza, „sugerujące, że wypadek polegający na uszkodzeniu ręki pani redaktor Rogalskiej nie miał miejsca”. Ponadto Telewizja Polska domaga się, by iluzjonista zaprzestał udzielania jakichkolwiek wypowiedzi na temat powyższego zdarzenia. W piśmie wysłanym do „Pana Ząbka” TVP żąda, by przeprosiny zostały zamieszczone w wybranych tytułach prasowych oraz w Internecie, na wskazanych przez TVP portalach, w terminie 7 dni od jego otrzymania. TVP informuje też o możliwości wstąpienia na drogę sądową z roszczeniem odszkodowawczym w przypadku, gdyby Marcin Połoniewicz nie zastosował się do powyższych żądań. Centrum Informacji TVP...

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel
EastNews
Newsy
Wielki błąd ortograficzny w "Pytaniu na śniadanie"! Taka wpadka rzadko zdarza się nawet w szkole
Wielki błąd ortograficzny w "Pytaniu na śniadanie"! Taka wpadka rzadko zdarza się nawet w szkole

Programy na żywo są bardzo trudne w realizacji, bo tu strasznie łatwo o wpadkę. Należy uważać na słowa, gesty i być cały czas czujnym, bo nigdy nie wiadomo, czym może zaskoczyć nas gość lub produkcja, która odpowiada za program. Choć sporo mówi się o wpadkach, to tych od lat nie brakuje na wizji. Tym razem za najnowszy błąd wcale nie odpowiadają dziennikarze, a tzw. "paskowy" programu. Zobaczcie, co pokazano w "Pytaniu na śniadanie". Ważywa czy warzywa?  Marzena Rogalska i Tomasz Kammel współprowadzą "Pytanie na śniadanie" już od kilkunastu lat. Para cieszy się dużą popularnością i jest lubiana przez widzów programu. Dziennikarze mają wielkie doświadczenie przed kamerami, jednak i im zdarzają się wpadki. Nie wszystkie są oczywiście z ich winy. Przypomnijmy, w 2016 roku magik Pan Ząbek przebił Rogalskiej dłoń gwoździem na wizji! Internauci do dziś zastanawiają się czy sztuczka była udawana czy naprawdę nie udała się...  Zobacz także:   Tak wyglądał pierwszy odcinek nowego show TVP "To był rok!"! Ania i Marek czy Antek i Wanda? Kto poradził sobie lepiej? Głosujcie! Niestety Rogalska i Kammel nie mają szczęścia w programie. Znów przez przypadek stali się "bohaterami wpadki", o której mówi dziś spora część internetu. Przy prowadzących pojawiła się plansza z pytaniem do widzów. Jedno ze słów zostało źle zapisane...  Czy lubisz ważywa? - brzmiał pasek w "PnŚ". Widzowie nie mogli uwierzy w to co widzą. Oczywiście chodziło o słowo "warzywa", które piszemy przez "rz". Oczywiście za błąd nie odpowiadali Marzena Rogalska i Tomasz Kammel. Winny był "paskowy". Para nie widziała obrazu, który był pokazywany widzom. Taki byk ortograficzny rzadko zdarza się nawet...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner