Tomasz Kammel i Marzena Rogalska
EastNews

Marzena Rogalska szczerze o Tomaszu Kammelu. Czy ich relacje wyglądały jak na ekranie? Będziecie w szoku

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska
EastNews

Wiadomość, że Marzena Rogalska odchodzi z TVP, wstrząsnęła widzami. Dziennikarka, która przez 12 lat była jedną z najpopularniejszych twarzy stacji, w "Pytaniu na Śniadanie" wraz z Tomaszem Kammelem stworzyła duet, który pokochali widzowie. Teraz, w szczerym wywiadzie z Onetem, zdradziła, jak naprawdę wyglądały relacje pomiędzy nią, a współprowadzącym popularny poranny program, oraz skomentowała jego "pożegnanie". Będąc na wizji Tomasz Kammel wiedział, że to ostatni raz kiedy wspólnie występują?

Marzena Rogalska szczerze o Tomaszu Kammelu

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. 

Te słowa Marzeny Rogalskiej, które pojawiły się w jej oficjalnym oświadczeniu, wywołały lawinę komentarzy. Na temat jej odejścia prowadzącej "Pytania na Śniadanie" z TVP wypowiedziała się Ida Nowakowska, internauci, a także cała plejada gwiazd. Wielu jednak dziwiło, że głosu nie zabrał Tomasz Kammel, który występował u jej boku.

Co na ten temat sądzi główna zainteresowana i czy relacje pomiędzy tą dwójką wcale nie były takie kolorowe, jak mogło się wydawać? 

Rzeczywiście byliśmy zgranym duetem, ale w pracy. Kilka tygodni temu podczas programu, w przerwie reklamowej Tomek powiedział do mnie: “jedyną rzeczą, której naprawdę ci zazdroszczę, to przyjaciele”. Nie spotykaliśmy się prywatnie – Tomek nie był u mnie w domu, nie zna mojego partnera, moich przyjaciół, nie uczestniczył w prywatnych imprezach, na przykład urodzinowych. Trudno mówić o przyjaźni w oparciu o zdjęcia z mediów społecznościowych pokazujących nas w pracy, chociaż uśmiechniętych i na kanapie z filiżanką kawy w przytulnych okolicznościach przyrody - zdradziła w wywiadzie z Onet.pl Marzena Rogalska. 

Co więcej okazuje się, że 10 lutego - podczas wspólnego prowadzenia programu - dziennikarka powiedziała telewizyjnemu partnerowi o swoich planach!  

Podczas “PnŚ” trzykrotnie powiedziałam do Tomka Kammela: “być może to jest ostatni program, który prowadzimy razem” - wyznała. 

Tomasz Kammel do tej pory nie zabrał publicznie głosu po tym, jak Marzena Rogalska wydała swoje oświadczenie. Choć w jego mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie z nową gwiazdą TVP, a internauci domagali się komentarza w sprawie odejścia współprowadzącej "Pytanie na Śniadanie", ten postanowił milczeć. Czy zabolało to Marzenę Rogalską?

Z Tomkiem łączyły mnie relacje zawodowe i zawsze wiedziałam, że nie chcę tego zmieniać, a to jak mnie pożegnał, czy nie pożegnał pozostawię bez komentarza - powiedziała w rozmowie z Onetem.

Jak widać dziennikarka do końca postanowiła zachować klasę. 

Zobacz także: Pierwszy wywiad po rozstaniu Marzeny Rogalskiej z TVP. Rozpłakała się: "Byłam tak zmęczona i zapracowana"

Marzena Rogalska przez wielu była uważana za serce "Pytania na Śniadanie", a jej zwrot: "czy ktoś Ci już dzisiaj mówił, że Cię kocha?" przeszedł do historii. Dziennikarka postanowiła jednak odejść z TVP.

Marzena Rogalska
East News

 

W roli prowadzącej "Pytania na Śniadanie" występowała w duecie z Tomaszem Kammelem. Jak się okazuje, poza pracą niewiele ich łączyło. Choć wielu czekało, aż dziennikarz pożegna telewizyjną partnerkę, on nie zdecydował się na taki ruch. Marzena Rogalska postanowiła tego nie komentować.

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel w Pytaniu na śniadanie uśmiechnięci
Facebook

 

Więcej na temat Tomasz Kammel Marzena Rogalska
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48