Martyna Wojciechowska
East News

Martyna Wojciechowska przywitała Nowy Rok z córką Marysią. Bawiły się w przebraniach! Jakich?

Martyna Wojciechowska
East News

Martyna Wojciechowska powitała Nowy Rok w towarzystwie swojej córeczki. Podróżniczka i dziennikarka spędziła czas w Beskidach. Górskie powietrze oraz wypoczynek z pewnością dobrze zrobią Martynie, która ostatnio walczyła o powrót do zdrowia. Martyna i jej córeczka Marysia dobrze bawiły się także już po sylwestrze. Dziennikarka pokazała ich wspólną fotkę w przebraniach. Córeczka gwiazdy ma na sobie perukę afro, a sama Martyna - czepek pielęgniarki. Obie wyglądają uroczo!

A kto powiedział, że Sylwester może być tylko raz w roku? My dobrze bawimy się każdego dnia! Zawsze w najlepszym towarzystwie. Martyna i Marysia - napisała na Facebooku Martyna Wojciechowska.

Mamy nadzieję, że Martyna ma się coraz lepiej! Już przed świętami na Facebooku Martyny pojawił się post, na którym dziennikarka jeździła na elektronicznej deskorolce. Oby 2016 był rokiem zdrowia i szczęścia dla Martyny i jej córeczki Marysi!

 

Zobacz też: Martyna Wojciechowska znów wydała oświadczenie: "Nie jestem chora na malarię. W końcu odzyskam energię!"

 

A kto powiedział, że Sylwester może być tylko raz w roku? My dobrze bawimy się każdego dnia! Zawsze w najlepszym towarzystwie ;-) Martyna i Marysia #martyna #mm #beskidy #fun #selfie

Posted by Martyna Wojciechowska on 2 stycznia 2016

Martyna Wojciechowska wybrała się z córką Martyną w Beskidy

Martyna Wojciechowska w czarnej kreacji
ONS

 

Podróżniczka walczy o powrót do zdrowia

Martyna Wojciechowska ubrana na czarno
East News

Więcej na temat Martyna Wojciechowska
Przeładuj

Występ 14-letniej Wiktorii poruszył jurorów "The Voice Kids"! To ona wyra show TVP?

zobacz 00:47