Martyna Wojciechowska pokazuje córce nagie zdjęcia Martyna Wojciechowska pokazuje córce nagie zdjęcia Córka Martyny Wojciechowskiej Martyna Wojciechowska na rozdaniu Telekamer 2018 Martyna Wojciechowska o Elisabeth Revol
Martyna Wojciechowska pokazuje córce nagie zdjęcia
1/5
Martyna Wojciechowska pokazuje córce nagie zdjęcia

 

Martyna Wojciechowska zdobyła się na szczere, ale bardzo ważne wyznanie! W rozmowie z "Faktem" przyznała, że pokazała córce Marysi swoją sesję z "Playboya" sprzed kilkunastu lat. Co sądzi o nagości rodziców przy dziecku? Czy kiedykolwiek jeszcze zdecyduje się na podobne zdjęcia? Zobaczcie rozmowę z gwiazdą TVN!

 

Zobacz także: Wojciechowska o wywiadzie z Revol: "Teraz już są rozbieżności. Jednak rozumiem decyzję o pozostawieniu w górach kogoś"

 

2/5
Martyna Wojciechowska pokazuje córce nagie zdjęcia

 

Martyna zdecydowała się na gorącą sesję w czerwcu 2001 roku. Dziś już nie myśli o tym, żeby rozebrać się w magazynie dla panów:

Dziś już bym się nie zdecydowała. Wtedy służyło to temu, żeby jako kobieta się w pewien sposób zbudować, by spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Dziś nie byłoby mi to do niczego potrzebne, ale wtedy było i tak zrobiłam!  - mówi w Fakcie. 

 

Dlaczego zdecydowała się pokazać zdjęcia córce? 

 

Zobacz: Czy to koniec "Kobiety na krańcu świata"?! Martyna Wojciechowska zdradza całą prawdę!

3/5
Córka Martyny Wojciechowskiej

 

Mój tata z dumą trzyma ten egzemplarz w domu i wszystkim go pokazuje. Ja też pokazywałam ten numer z dumą mojej córce. Nagie ciało jest powodem do dumy. Nie chcę budować jakichś niepotrzebnych tabu – przekonuje Martyna.

 

Zgadzacie się z nią?

 

Zobacz: Wiemy, ile dzieci adoptowała Martyna Wojciechowska. Ta liczba robi wrażenie!

 

4/5
Martyna Wojciechowska na rozdaniu Telekamer 2018
ONS

 

Niedawno Martyna Wojciechowska otrzymała Telekamerę 2018 za osobowość telewizyjną! 

5/5
Martyna Wojciechowska o Elisabeth Revol
East News
Więcej na temat Martyna Wojciechowska