Martyna Wojciechowska w czerwonej sukni do ziemi na balu Fundacji TVN
East News

TYLKO U NAS! Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski szykują się do… ślubów!

Martyna Wojciechowska w czerwonej sukni do ziemi na balu Fundacji TVN
East News

 

A jednak będą mieli wspólny program! Jak nieoficjalnie dowiedziało się „Party”, Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski już zaczęli się do tego przygotowywać. Złożyli projekt i jest szansa, że ich program będzie miał zasięg ogólnoświatowy (we współpracy z Discovery Świat). Kiedy ruszą zdjęcia, tego dokładnie jeszcze nie wiadomo. Program będziemy mogli zobaczyć dopiero jesienią albo w przyszłym roku.

 

O czym ma być wspólny program Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego?

"Śluby świata”, bo prawdopodobnie taki tytuł będzie nosił ich show, ma pokazywać, jak w różnych kulturach wyglądają przygotowania do ślubu i wesela oraz jakie zwyczaje towarzyszą tym ceremoniom. Martyna ma zająć się opowiadaniem o pannach młodych, a Przemek o panach młodych – mówi znajomy pary.

Co teraz robi Martyna i Przemek? Na razie para zajęta jest swoimi solowymi projektami. Martyna wróciła z Izraela, gdzie była na zdjęciach do „Kobiety na krańcu świata”, a Przemek wrócił z Indii, gdzie pracował nad swoim programem dla TTV.

Czy oglądanie cudzych ślubów sprawi, że Wojciechowska i Kossakowski też postanowią się pobrać? A może zrobią to zanim zaczną zdjęcia do programu? Czas pokaże!

Cieszycie się, że poprowadzą razem program?

Wojciechowska Kossakowski
ONS

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na okładce Party

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na okładce Party
Party

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51