Marta Żmuda Trzebiatowska na gali Orły
ONS

Czy Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła? Zobaczcie tylko te zdjęcia!

Marta Żmuda Trzebiatowska na gali Orły
ONS

Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła?! Wiele na to wskazuje! Paparazzi spotkali aktorkę i jej męża, Kamila Kulę, wychodzących ze szpitala. Para jednak oficjalnie nie potwierdziła jeszcze tej informacji! Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz także: Ciężarna Marta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu pisze o... kompleksach! "Krzyk o pomoc"

Czy Marta Żmuda - Trzebiatowska już urodziła?!

Marta Żmuda - Trzebiatowska i Kamil Kula należą do grona gwiazd, które bardzo strzegą swojej prywatności. Para chociaż jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, stara się jednak skupiać na działalności zawodowej, a nie na życiu prywatnym. O kolejnej ciąży aktorki małżeństwo poinformowało dopiero w grudniu ubiegłego roku.

Teraz wiele wskazuje na to, że Marta Żmuda-Trzebiatowska i jej mąż Kamil Kula powitali na świecie swoje kolejne dziecko! Małżonkowie na ten moment jednak nie potwierdzili jeszcze tej informacji oficjalnie, ale zdjęcia zrobione przez paparazzi wskazują na to, że maleństwo jest już na świecie. Zobaczcie jak wyglądali! 

Ze zdjęć wynika, że aktorka mogła urodzić już kilka dni temu. Czekamy zatem na oficjalne potwierdzenie tej informacji, a jeśli maleństwo rzeczywiście jest już na świecie  to oczywiście serdecznie gratulujemy!

Wiele wskazuje na to, że Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła! 

Paparazzi spotkali parę, która wychodzi z maleństwem ze szpitala. Najprawdopodobniej aktorka urodziła kilka dni temu. 

 

Więcej na temat Marta Żmuda-Trzebiatowska
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48