Party Stories
Marta Żmuda-Trzebiatowska
Newsy

Ciężarna Marta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu pisze o... kompleksach! "Krzyk o pomoc"

Ciężarna Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała zdjęcie bez makijażu. Opowiedziała o kompleksach i samoakceptacji

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży. Razem ze swoim mężem Kamilem Kulą oczekują narodzin drugiego dziecka. Aktorka nie lubi zbyt wiele mówić o swojej prywatności, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Opublikowała w sieci zdjęcie bez makijażu i opowiedziała o swoich kompleksach oraz o sposobach walki z nimi. Jednym z czynników, które pozwoliły jej poprawić swoją samoocenę jest macierzyństwo. Co jeszcze powiedziała? 

Zobacz także: Marta Żmuda-Trzebiatowska ukryła ciążowy brzuszek pod oversizową puchówką za 2500 złotych!

Karolina Gilon miała dwa ogromne kompleksy "Cierpiałam z powodu tuszy i..." Szczere wyznanie!

Marta Żmuda-Trzebiatowska o kompleksach

Marta Żmuda-Trzebiatowska opublikowała zdjęcie bez makijażu. Przy okazji publikacji zdjęcia poruszyła ważny temat samoakceptacji. Aktorka przyznała, że nie zawsze było jej łatwo i próbowała odganiać od siebie te myśli dużo pracując: 

Lubię siebie, ale moja droga do samoakceptacji była długa i trudna. Musiałam spotkać się sama ze sobą i przerobić pewne tematy, oswoić kompleksy, popracować nad samooceną. To nie było łatwe, bo uciekałam przed tym spotkaniem, zagłuszając swój wewnętrzny „krzyk o pomoc”. Uciekałam głównie w pracę i mówiłam sobie „że dobrze jest jak jest”.

Marta Żmuda-Trzebiatowska dziś może powiedzieć, że udało jej się przepracować najgorsze kompleksy i cieszy się z tego, co ma. Aktorka twierdzi, że wiele w jej myśleniu zmieniło małżeństwo, macierzyństwo i spełnienie zawodowe: 

Dziś przytulam tamtą siebie, tamtą dziewczynę i myślę sobie, że cudownie jest być kobietą... Nigdy nie czułam się lepiej sama ze sobą jak teraz. Nie wiem czy to małżeństwo, macierzyństwo czy spełnienie zawodowe daje mi taką cudowną równowagę... ale na pewno warto stanąć w prawdzie przed samą sobą, warto jest być ze sobą szczerą i być dla siebie łagodną. Dlaczego o tym piszę? Często piszecie do mnie w wiadomościach prywatnych o swoich historiach, kompleksach, nieudanych związkach... Pytacie jak ja przez to przeszłam. Już niebawem premiera książki @kasiaolubinska, uchylam tam rąbka tajemnicy jak doszłam do tego punktu, w którym jestem teraz. Przytulam Was wszystkie: dziewczyny, kobiety, kobietki. Jestem jedną z Was. ❤️#nofilter #nomakeup #justagirl (pisownia oryg.)

Spodziewalibyście się takiego wyznania? Temat samoakceptacji jest niezwykle ważny i warto go poruszać. 

Zobacz także: Marta Żmuda-Trzebiatowska opowiedziała o swojej diecie! Jak odżywia się ciężarna aktorka?

Marta Żmuda-Trzebiatowska opowiedziała o samoakceptacji, pokazując zdjęcie bez makijażu. 

Marta Żmuda-Trzebiatowska opowiedziała o tym, jak walczyła z kompleksami. Młoda mama stwierdziła, że to m.in. macierzyństwo sprawiło, że zaakceptowała siebie. Aktorka aktualnie jest w drugiej ciąży. Nie zdradziła jednak czy spodziewa się córki czy syna. 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Gala Plejady Julia Wieniawa
EastNews
Newsy
Julia Wieniawa pierwszy raz tak szczerze o diecie i kompleksach! Zdradziła też, dlaczego nie ma prawa jazdy

Julia Wieniawa ma swoje "pięć minut". Gra w filmach, serialach, bierze udział w kampaniach reklamowych, sesjach zdjęciowych, ale znajduje też czas na swoje pasje i kontakt z fanami. Na Instagramie ma już ponad 1,2 mln obserwujących i ostatnio postanowiła odpowiedzieć na ich pytania. Niektóre z nich są dosyć zaskakujące, ale gwiazda podjęła wyzwanie i w filmikach na Instastories odpowiedziała nawet na te najtrudniejsze. Chcecie wiedzieć, gdzie aktorka widzi się za 10 lat, czy uważa swoją pracę za ciężką i dlaczego temat prawa jazdy jest dla niej tak drażliwy? Zobaczcie! Zobacz także :  Julia Wieniawa chłodno ocenia styl Roksany Węgiel! "Ona jeszcze nie wie..."

Lara Gessler na pokazie najnowszej kolekcji Bizuu
ONS
Newsy
Lara Gessler nie boi się trudnych pytań „Miałam bardzo duży kompleks, rodzice byli polskimi Carringtonami”
Gwiazdy na TeleKamerach 2020
ONS/EastNews
Newsy
TeleKamery 2020: Największe gwiazdy na gali! Kto dostał nagrodę?

Na gali TeleKamer 2020 pojawiła się plejada największych gwiazd m.in. Doda, Kasia Zielińska, Julia Wieniawa, Paulina Sykut, Kasia Skrzynecka, Cleo i wiele innych. Tym razem prestiżowe statuetki zostały przyznane w w Teatrze Polskim w Warszawie, a transmisja odbyła się w TV Puls. Kto otrzymał nagrodę? Jak gwiazdy prezentowały się na czerwonym dywanie? Zobaczcie naszą relację z imprezy! TeleKamery 2020 - dokładne wyniki i zdjęcia z gali! TeleKamery 2020 - OSOBOWOŚĆ ROKU: Rafał Brzozowski 3. Katarzyna Dowbor- 18% 2. Dorota Wellman - 19% 1. Rafał Brzozowski - 30% TeleKamery 2020  - PREZENTER POGODY: Paulina Sykut-Jeżyna 3. Aleksandra Kostka - 16% 2. Maja Popielarska - 17% 1. Paulina Sykut-Jeżyna - 42% TeleKamery 2020 - PREZENTER INFORMACJI: Tomasz Wolny 3. Dorota Gawryluk - 22% 2. Beata Chmielowska-Olech - 24% 1. Tomasz Wolny - 27% TeleKamery 2020 - NAGRODA SPECJALNA - STACJA TEMATYCZNA - CANAL+ TeleKamery 2020 - ZŁOTA TELEKAMERA - serial "Ojciec Mateusz" TeleKamery 2020 - KOMENTATOR SPORTOWY: Jerzy Mielewski 3. Jacek Laskowski - 13% 2. Rafał Patyra - 31% 1. Jerzy Mielewski - 38% TeleKamery 2020 - JUROR ROKU: Baron i Tomson 1. Baron i Tomson - 34% TeleKamery 2020 - PROGRAM ROZRYWKOWY: "The Voice Kids" 3. Masterchef - 18% 2. Twoja Twarz Brzmi Znajomo - 26% 1. The Voice Kids - 29% TeleKamery 2020 - PRODUKCJA ROKU: film dokumentalny "Tylko nie mów nikomu" Tomasza Sekielskiego. TeleKamery 2020 - SERIAL FABULARNO-DOKUMENTALNY: "Lombard. Życie pod zastaw" 3. Korona Królów - Taka historia 11% 2. Gliniarze - 11% 1. Lombard. Życie pod zastaw - 62% TeleKamery 2020 - NAGRODA MAGAZYN NETFILM: "Czarnobyl" 3. Wielkie kłamstewka - 16% 2. Gra o tron - 22% 1. Czarnobyl - 33% TeleKamery 2020 - NAGRODA SPECJALNA TV PULS:...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner