Marta Grycan mówi jak schudła 10 kilo
ONS

Marta Grycan zdradziła jak się je u niej w domu

Marta Grycan mówi jak schudła 10 kilo
ONS

Informacja o tym, że Marta Grycan schudła 10 kilo była dla wszystkich wielkim zaskoczeniem. Jeszcze kilka miesięcy temu celebrytka nie miała nic przeciwko krągłym kształtom, a nawet zachwalała je i uważała, że są one bardzie atrakcyjne niż szczupłe ciała modelek. Bizneswomen w ostatnim numerze "Party" wyznała, że schudła przez przypadek (zobacz). Niedawno gwiazda zdradziła kolejne sekrety swojej diety, dzięki której w 3 miesiące pozbyła się zbędnych kilogramów.

- Nie stosuję żadnych diet, nie odmawiam sobie niczego. Staram się jednak, by wszystko to, co pojawia się u mnie na stole, było naturalne i ekologiczne. W moim domu jada się mnóstwo warzyw, ziół. Zamiast coli pijemy dużo wody - wyznała jednemu z tabloidów Marta Grycan. Niezdrowemu jedzeniu, a zwłaszcza fast foodom, mówimy nie. U mnie każda potrawa zawsze jest pięknie podana i udekorowana. Pierwsze jedzą oczy - dodała.


Jak widać sekret pięknej figury tkwi w prostych codziennych czynnościach. Świadomie wybierając zdrową żywność jesteśmy w stanie nie tylko poprawić swoje samopoczucie, ale i cieszyć się zgrabnym ciałem. Czy Marta Grycan schudnie jeszcze bardziej?

Zobacz: Jak schudła Kasia Zielińska?


Tak wyszczuplona Marta Grycan promuje swoją pierwszą książkę:

Więcej na temat Marta Grycan diety gwiazd
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53