Marlena i Seweryn nie są już razem?! Internauci zdradzili, co się stało po emisji "Rolnik szuka żony"
Facebook

Marlena i Seweryn nie są już razem?! Internauci zdradzili, co się stało po emisji "Rolnik szuka żony"

Marlena i Seweryn nie są już razem?! Internauci zdradzili, co się stało po emisji "Rolnik szuka żony"
Facebook

Seweryn to jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników programu "Rolnik szuka żony". Dlaczego? Seweryn od początku zauroczył się w pięknej 22-letniej Marlenie, tym samym dając znać pozostałym dziewczynom, że nie mają na co liczyć z jego strony. Ponadto Seweryn kontaktował się z Marleną poza nagraniami, np. wymieniał się z nią wiadomościami prywatnymi, o czym nie poinformował innych kandydatek. Zdemaskowała go w pięknym stylu Diana:

Już tyle mężczyzn mnie w życiu okłamało, że Seweryn nie zniosę tego kolejny raz (...). Jako mężczyzna dla mnie zostałeś skreślony - powiedziała mu w twarz.

Zobacz także: Sukienka Anny z "Rolnik" stała się hitem! Wiemy, gdzie kupić identyczną

Marlena z Sewerynem sam na sam

Tym samym, w programie została już tylko Marlena, z którą Seweryn ma szansę jeszcze bardziej się zapoznać. Z każdym odcinkiem widać, że Marlenę i Seweryna ciągnie do siebie, ale pierwsze emocje już opadły - pojawia się coraz więcej wątpliwości ze strony Seweryna i jego rodziny - czy Marlena nie jest za młoda? W końcu ma 22 lata, a Seweryn - 27. Czy nie jest za bardzo związana z rodziną, którą chciałaby odwiedzać jak najczęściej, a praca na gospodarstwie mogłaby jej to uniemożliwiać? Czy Marlena w tak młodym wieku już na pewno wie, czego oczekuje od życia?

Zobacz także: "Jako mężczyzna dla mnie zostałeś skreślony" Smutna randka Diany i Seweryna oraz łzy Marleny w "Rolnik szuka żony"!

Czy Marlena i Seweryn są nadal razem?

Wątpliwości udzieliły się również fanom programu. Coraz więcej fanów produkcji "Rolnik szuka żony" zastanawia się, co dzieje się z Marleną i Sewerynem po programie. Czy są nadal razem? Pod jednym z postów rozegrała się gorąca dyskusja - z niektórych komentarzy wynika, że... Marlena i Seweryn nie są już parą?! Skąd to wiadomo?

Ktoś napisał gdzież, że Seweryn nie jest z Marleną. W sumie zauroczenie a miłość to dwie różne rzeczy...

Z tego co mi wiadomo Seweryn nie będzie z nią, bo on ma inną i spotykają się po za kamerami...

Pewnie, że nie jest, ma już inną dziewczyną spoza programu. To prawda. On mieszka w moich okolicach!

A wy myślicie, że Marlena i Seweryn mimo wszystko są razem? Czy jednak tyle komentarzy pod postem na Facebooku to wszystko prawda?

Marlena z rodziną Seweryna w programie Rolnik szuka żony
Instagram Rolnik szuka żony

Seweryn zauroczył się w Marlenie już na pierwszej randce.

Marlena na planie 6. edycji Rolnik szuka żony
Facebook

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04