Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Mariusz Krakowiak nie żyje
Facebook
Newsy

Tajemnicza śmierć 24-letniego aktora wyjaśniona. Znamy przyczyny

Prokuratura rozwiała wątpliwości

30 września otrzymaliśmy smutną informację z Gniezna o śmierci 24-letniego aktora, Mariusza Krakowiaka. Młody mężczyzna wypadł z balkonu z pierwszego piętra mieszkania. Został natychmiast przetransportowany do szpitala. Niestety, obrażenia były tak duże, że lekarze nie mogli go uratować. Przypomnijmy: Tajemnicza śmierć młodego aktora. Miał zaledwie 24 lata

Dziś poznaliśmy przyczyny śmierci. Prokuratura ustaliła, że Mariusz zginął w wyniku poważnych uszkodzeń ciała. Ponadto, badanie toksykologiczne wykazało, że Mariusz przed skokiem zażył substancję psychoaktywną:

Bezpośrednią przyczyną śmierci mężczyzny były rozległe obrażenia czaszkowo-mózgowe. Miał też stłuczone i częściowo rozerwane płuca, złamaną kość w okolicach twarzoczaszki i wylew krwi do jamy opłucnej. W jego organizmie stwierdzono substancje psychoaktywne, ale nie chciałbym zdradzać, jakie dokładnie. Mogły się one jednak przyczynić do wypadku, w którym mężczyzna zginął - mówi "Faktowi" zastępca prokuratora rejonowego w Gnieźnie Radosław Krawczyk.


Rodzinie i najbliższym jeszcze raz składamy szczere kondolencje.

Zobacz: W Gdyni chcą nazwać ulicę imieniem Przybylskiej. Pomysł oceniło kilka gwiazd

Piękne zdjęcia Anny Przybylskiej:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Mariusz Krakowiak nie żyje
Facebook
Newsy
Tajemnicza śmierć młodego aktora. Miał zaledwie 24 lata
Rodzina i przyjaciele pogrążeni w żałobie

Przykre informacje prosto z Gniezna - nie żyje Mariusz Krakowiak, 24-letni obiecujący aktor. Mężczyzna wypadł z balkonu z pierwszego piętra kamienicy w centrum miasta. Krakowiak został natychmiast przetransportowany do szpitala. Niestety, obrażenia były tak duże, że lekarze nie mogli go uratować. Mariusz zmarł w ubiegłą niedzielę. Policja bada przyczyny tragedii.  Zobacz:  Żona Williamsa wyjawia bolesne tajemnice. Aktor zmagał się z poważną chorobą i nie tylko Krakowiak studiował na 5. roku Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. W gnieźnieńskim teatrze im. Aleksandra Fredry przygotowywał przedstawienie dla dzieci „Pinokio”. Miał za sobą epizod w popularnym serialu "Komisarz Alex". Jego rodzina i przyjaciele są pogrążeni w żałobie. Składamy szczere kondolencje.  Zobacz:  Adele i Obama nie miały wstępu na pogrzeb Joan Rivers. Uzasadnienie zwala z nóg Życie i śmierć Robina Williamsa:

Mateusz Teter nie żyje
Facebook
Newsy
Makabryczna śmierć młodego polskiego piłkarza. Miał tylko 23 lata
Mateusz Teter nie żyje

Smutnie informacje z Brzegu Dolnego . Jak informuje serwis pierwszyzbrzegu.pl nie żyje 23 letni piłkarz, Mateusz Teter, zawodnik klubu KP Brzeg Dolny. Teter zginął podczas pracy w swoim zakładzie pracy PCC Rokita. Mężczyzna został wciągnięty w mechanizm taśmociągu podczas pracy przy obsłudze transportera. Firma w której pracował zajmowała się produkcją środków chemicznych. Zobacz: Tajemnicza śmierć 24-letniego aktora wyjaśniona. Znamy przyczyny Mimo natychmiastowej interwencji lekarzy i przewiezienia do szpitala, Mateusz zmarł po dwóch godzinach reanimacji. Ze względu na dobro śledztwa, policja nie chce zdradzać szczegółów śledztwa. W sieci pojawiło się oświadczenie firmy: Przyczyny zdarzenia są obecnie ustalane przez odpowiednie służby. Jesteśmy w stałym kontakcie z rodziną zmarłego. Podejmujemy wszelkie możliwe starania, by jak najszybciej wyjaśnić szczegóły zdarzenia i ustalić wszystkie okoliczności w tej sprawie – poinformowało Biuro Prasowe GK PCC Rokita Rodzinie i najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia. Zobacz: W Gdyni chcą nazwać ulicę imieniem Przybylskiej. Pomysł oceniło kilka gwiazd Życie i śmierć Anny Przybylskiej:

Rzeczy Paula Walkera na aukcji
ONS
Newsy
Rzeczy Walkera z miejsca jego śmierci na sprzedaż. Co można licytować?
Ktoś chce zarobić na śmierci aktora

Nagła śmierć Paula Walkera wstrząsnęła całym światem. Młody aktor zginął w wypadku samochodowym na początku grudnia zeszłego roku. Wraz ze swoim przyjacielem jechał rozpędzonym porshe, które wypadło z drogi. Gwiazdor osierocił 16-letnią córkę, Meadow. Zobacz: Są wyniki sekcji zwłok Paula Walkera. Aktor NIE ZGINĄŁ od razu! Śmierć 40-letniej gwiazdy serii filmów "Szybcy i wściekli" zasmuciła wszystkich. Nie trudno było się spodziewać, że tuż po, zacznie się batalia o jego wielki majątek, który chcieli przejąć zarówno rodzice, jak i matka jego dziecka. Zgodnie z jego wolą całość trafiła do córki. Jednak nie tylko najbliżsi chcieli skorzystać finansowo na tragicznej śmierci. Jak odkrył Fakt, na zagranicznym portalu bidAMI.com znalazła się aukcja, gdzie pewien mężczyzna wystawił okulary aktora, znaleziono rzekomo tuż po wypadku, których cena przekroczyła już cenę aż 600 tys. dolarów. Do nabycia jest również gaśnica z samochodu. Zobacz: Łzy i żal na pogrzebie Paula Walkera. Rodzina i przyjaciele pożegnali aktora Czy z tak tragicznego wypadku, gdzie z auta nie zostało nic, mogły pozostać okulary? Wątpliwe. Jednak ludzie próbują zarobić na ludzkim nieszczęściu jak najwięcej. Gwiazdy i rodzina na pogrzebie Walkera:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner