Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko
Instagram

Marina i Szczęsny składają życzenia noworoczne. Piosenkarka w romantyczny sposób podziękowała mężowi. Za co?

Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko
Instagram

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny złożyli swoim fanom życzenia noworoczne. Piosenkarka i piłkarz zamieścili filmik z życzeniami na Instagramie. Oboje podkreślili również, że 2016 był dla nich wspaniały ze względu na ślub. Para nowy rok powitała w Azji.

 

Zobacz też: Marina pokazała ciało w bikini na wakacjach! Zrobiło się gorąco... Sexy? Oceńcie sami!

Marina i Szczęsny przywitali nowy rok w Singapurze

Małżonkowie niedługo po świętach Bożego Narodzenia wybrali się na zimowe wakacje do Singapuru. W social mediach relacjonują swój pobyt w przepięknej, egzotycznej scenerii, gdzie wypoczywają, plażują i celebrują swoją miłość. Opublikowali w Internecie uroczy filmik, w którym składają swoim wielbicielom życzenia z okazji nowego roku. 

Kochani życzymy Wam wielu sukcesów, odważnych marzeń, mądrych decyzji, wytrwałości, satysfakcji, spokoju i pomyślności , zdrówka, a przede wszystkim dużo dużo MIŁOŚCI na cały nadchodzący nowy rok - napisała Marina na Instagramie. 

Para podkreśliła również, że 2016 rok był dla nich szczególnie łaskawy. Głównie za sprawą ślubu, który odbył się w maju w Grecji. Marina we wzruszających słowach podziękowała Wojtkowi Szczęsnemu za ten wspaniały czas oraz szczęście, którego każdego dnia zaznaje u jego boku.

To był przepiękny rok... Dziękuję rodzinie, przyjaciołom za wszystkie wspólne chwile , a przede wszystkim Tobie. @wojciechszczesny1 ze każdy dzien jest jeszcze cudowniejszy od poprzedniego.❤️NZ. #2016 #szczęśni #dreamwedding#spełnieniemarzeń - wyznała piosenkarka.

Co 2017 rok przyniesie państwu Szczęsnym? Czyżby planowali powiększenie rodziny? Niedawno w wywiadzie dla portalu Gala.pl gwiazda wyznała, że myśli o planowaniu ciąży. ;)

 

Polecamy: Problem Mariny na wakacjach w luksusowym hotelu: "Na windę czeka się 2 minuty!". Co jeszcze?

 

Marina i Wojtek Szczęsny życzą swoim fanom dobrego w 2017 roku! Para przywitała nowy rok w Singapurze.

 

Piosenkarka podkreśliła, że 2016 był rokiem ich ślubu. Podziękowała mężowi za każdy spędzony wspólnie dzień.

Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko
Instagram

 

Marina i Szczęsny są bardzo szczęśliwi! Czy już wkrótce ich rodzina się powiększy?

Marina i Wojtek Szczęsny na wakacjach w Singapurze

Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08