Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Maria Sadowska o uczestnikach "The Voice of Poland": Nie zazdroszczę im

Artystka w szczerym wywiadzie

O tym, że Maria Sadowska postanowiła wrócić na fotel jurorski "The Voice of Poland" wiemy już od jakiegoś czasu. Artystka po urodzeniu drugiego dziecka zatęskniła za atmosferą programu i po czasie poświęconym rodzinie oraz innym projektom, wraca do muzycznego show! Zobacz też: Maria Sadowska na konferencji "The Voice of Poland". Miesiąc po porodzie pokazała zgrabne nogi [FOTO]

Sadowska w wywiadzie, który możemy przeczytać w najnowszym wydaniu magazynu "Flesz", przyznała, że odeszła z programu, bo czuła się wypalona, lecz teraz wraca pełna energii entuzjazmu, by realizować kolejną edycję "The Voice of Poland". Przyznała jednak, że nie zazdrości debiutantom, ponieważ rynek jest teraz bardzo trudny:

 

Nie zazdroszczę, bo widzę, że jest im coraz trudniej. Nie ma na przykład miejsc do grania. Kiedy ja zaczynałam, było ich mnóstwo. Przeszłam etap występowania w knajpach i, poza codziennym ćwiczeniem warsztatu, nauczył mnie on pokory. Tłumaczę uczestnikom, że nie muszą być na pierwszych miejscach list przebojów. Można dobrze żyć i być na drugim planie. Nie mogą jednak siedzieć i czekać, aż coś im spadnie z nieba. A oni wiedzą, że są dobrzy i mają postawę roszczeniową. Czekają, aż spadnie na nich deszcz propozycji. A to się zdarza raz na kilkaset przypadków - powiedziała Sadowska. Jeśli uczestnicy nie znajdą pomysłu na siebie, to nic z tego nie będzie. Nieważne, jak byliby świetni - dodała.
 

 

Artystka zdradziła też, jakie plany zawodowe realizuje oprócz bycia trenerką "The Voice of Poland":


Pracuję nad adaptacją powieści Sylwii Chutnik "Cwaniary". To jest historia kobiet, które same wymierzają sprawiedliwość "na mieście". Rozliczają się z mężczyznami, którzy biją i gwałcą swoje kobiety.

W wywiadzie, które Maria Sadowska udzieliła we "Fleszu" nie zabrakło także pytań o życie prywatne gwiazdy. Sadowska zdradziła w nim między innymi to, że jest feministką:

Wyssałam to z mlekiem matki. Moja mama zawsze mówiła: "Nigdy nie pozwól, żeby jakiś facet tobą kierował. Nigdy nie bądź od nikogo zależna". Kiedy mama dowiedziała się, że będę miała drugie dziecko, była... załamana. Moi rodzice byli ludźmi wyzwolonymi, hipisami. Realizuję inny rodzaj feminizmu - bardziej rodzinny i kobiecy. Jestem za parytetami - wyznała Sadowska.

Zobacz na Polki.pl: Maria Sadowska: Moja rewolucja

 

  

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maria Sadowska wraca do The Voice of Poland
ONS
TV-Show
Maria Sadowska wraca do The Voice of Poland! Piosenkarka wygryzła w programu młodego muzyka. Którego?
Maria Sadowska wraca do The Voice of Poland! Piosenkarka wygryzła w programu młodego muzyka. Którego?

Maria Sadowska wraca do "The Voice of Poland" ! Według doniesień Faktu piosenkarka, której miało zabraknąć w kolejnej edycji talent-show, w ostatniej chwili zdecydowała się ponownie zasiąść na fotelu jurora. Tabloidu informuje, że Maria Sadowska wygryzła tym samym Kamila Bednarka , bo  to właśnie młody muzyk miał dołączyć do ekipy The Voice of Poland.   Wygląda więc na to, że producenci programu skompletowali już skład jurorski. Przypominamy, że wcześniej dowiedzieliśmy się, że w popularnym show TVP2 pojawią się również: Tomson i Baron, Natalia Kukulska i Andrzej Piaseczny.   7. edycję The Voice of Poland będziemy mogli oglądać już jesienią. Telewizyjna Dwójka na początku czerwca zorganizowała pierwsze castingi, podczas których wybierano potencjalnych uczestników show. Cieszycie się, że Maria Sadowska wraca do The Voice of Poland? Będziecie oglądać kolejną edycję programu?   Zobacz także: Maria Sadowska zaprosiła do współpracy finalistkę "The Voice of Poland"! Znamy szczegóły!   Maria Sadowska wraca do The Voice of Poland. Piosenkarka znów zostanie jurorką.

Maria Sadowska o współpracy z Edytą Górniak
Newsy
Edyta Górniak to prawdziwa gwiazda. Maria Sadowska opowiada o kulisach współpracy
Będziecie zaskoczeni!

Będzie się działo! Edyta Górniak to prawdziwy wulkan energii, a w "The Voice of Poland" na pewno zrobi sporo zamieszania. Do jurorskiego składu powróciła Maria Sadowska , która zastąpiła Justynę Steczkowską . Wiele obaw wzbudzało to czy nowa jurorka i artystka dogadają się ze sobą, ale z tego, co opowiedziała nam Sadowska nie ma powodów do obaw: My się świetnie z Edytą rozumiemy, również muzycznie. Bardzo lubimy ze sobą śpiewać i na planie bardzo duże śpiewałyśmy ze sobą i to było super. Ja nie lubię pokazywać rywalizowania między kobietami, chcę pokazywać, że kobiety potrafią być solidarne. My tworzymy solidarny, kobiecy front i autentycznie się bardzo lubimy. Czuję takie duże wsparcie ze strony Edyty, mam nadzieję, że ona z mojej też. Mamy dla siebie szacunek, a w tych momentach, kiedy musiałyśmy ze sobą rywalizować to cóż... Takie są czasem wymogi programu - zdradziła w rozmowie z nami.  Będziecie oglądać nowy sezon "The Voice of Poland"? Zobacz:  Maria Sadowska pokazała zgrabne nogi. Jak wróciła do formy po porodzie?  

Wypadek Marii Sadowskiej w The Voice
ONS
Newsy
Sadowska miała wypadek na planie The Voice. Wygląda groźnie
Jurorkę prześladuje pech

Już w marcu rusza kolejna edycja programu "The Voice of Poland", gdzie jedną z trenerek jest wokalistka Maria Sadowska . Zasiądzie ona w jury m.in. obok Justyny Steczkowskiej , która powraca na fotel trenera po krótkiej przerwie. O promocję show dbają właśnie między innymi jurorzy. Im więcej kontrowersji tym lepiej. Tę zasadę zastosowała   Sadowska, która postanowiła rozebrać się w spocie.  Zobacz:  Wylaszczone Steczkowska i Sadowska na planie "The Voice" To nie jedyne poświęcenie Marii Sadowskiej na planie kręcenia nowego zwiastunu "The Voice". Roznegliżowana artystka postanowiła połączyć nagość z muzyką. Leżąc na podłodze, wśród okładek wielu albumów, operatorzy kamer zrzucali na wokalistkę winyle. Pomysł wydaje się być interesujący, ale możemy zaobserwować, jak artystka w pewnym momencie dostaje kantem jednej z płyt w głowę . Choć wygląda to niebezpiecznie, piosenkarka wychodzi z tego z uśmiechem. Mamy nadzieje, że następne spoty reklamowe, będą równie interesujące, ale przynajmniej bezpieczne. Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji Sadowska również zaliczyła drobny wypadek. Zobacz: Krew na planie The Voice. Sadowska upadła To nie jedyny przypadek, kiedy Sadowska cierpi w programie. Wcześniej polała się krew:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner