Margaret

Margaret milionerką! Jak zarobiła już swój pierwszy milion?

Margaret

Margaret to milionerka! Jak podaje "Fakt" artystka właśnie zarobiła swój pierwszy milion. Na muzyce i reklamach! Wokalistka jest ulubienicą reklamodawców. Początek roku zaczął się dla Margaret dość pracowicie, podpisała kolejny kontrakt z jedną z sieci komórkowych, za który zainkasowała 100 tysięcy złotych. Reklama napoju, którą zajęła się później też przyniosła jej spory zysk -  specjalnie na potrzeby spotu nagrała piosenkę. Wówczas na jej konto wpłynęło 200 tysięcy złotych.

Margaret - kontrakty reklamowe

To jednak nie wszystko. W tym roku piosenkarka podpisała kontrakt ze znaną marką obuwniczą, który zagwarantował jej dodatkowe 150 tysięcy złotych, a już niebawem premierę będzie miała odzieżowa kolekcja dla młodzieży w jednej z popularnych sieciówek. Jak poinformował "Fakt" za wymyślenie zabawnych napisów na T-shirty, które pojawią się w sklepach zainkasowała 75 tysięcy złotych.

 

Nie należy jednak zapominać, że artystka zarabia także na muzyce, a za koncerty, które zagra w tym roku jest w stanie zgarnąć nawet pół miliona zł.

 

Margaret na gali Kobieta Roku Glamour

Margaret w  błyszczącej sukience na czerwonym dywanie
East News

 

Margaret na Eska Music Awards 2015

Margaret

 

Margaret na konferencji Dzień Dobry TVN

Margaret, Dzień Dobry TVN

Więcej na temat Margaret
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53