Jessica Mercedes i Margaret o udziale w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy

Jessica Mercedes i Margaret w "Tańcu z Gwiazdami"? Podjęły już decyzję

Poszukiwania gwiazd do nowej edycji trwają

Wielu wątpiło w sukces nowej edycji Tańca z Gwiazdami pod skrzydłami Polsatu, ale format okazał się bezapelacyjnym sukcesem. Sprawiło to, że ponownie wśród polskich gwiazd rozpoczęła się prawdziwa gorączka na taniec i chęć udziału w show. Ciężko się dziwić - gwarantuje on niebywały skok popularności. Przypomnijmy: Kaczorowska podlizuje się produkcji "TzG". Tłumaczy się z krytyki show

Obecnie producenci "TzG" szukają odpowiednich nazwisk, które znów przyciągną przed ekrany miliony telewidzów. Wśród wymienianych w kuluarach nazwisk przewija się m.in. Margaret. Eksperci są też zdania, że Polsat powinien też zaprosić którąś z blogerek, a niezaprzeczalnie największy potencjał medialny ma Jessica Mercedes. Czy zatem zobaczymy je na parkiecie? Ostatnio młode gwiazdy skomentowały taką ewentualność.
 

Odmówiłam udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Nie jestem w mediach po to, aby opowiadać o swoim życiu prywatnym czy tańczyć, ale po to, aby śpiewać. Dlatego staram się ograniczać moje wystąpienia tylko do tych związanych z muzyką - wyjaśnia Margaret w rozmowie z "Party".


Podobnego zdania jest Jessica Mercedes. Blogerka chce, aby ludzie kojarzyli ją z jej działalnością związaną z modą, a nie występami w telewizyjnych show.
 

Nie wezmę udziału w takim programie, bo chcę być bardzo cenioną, poważną redaktorką modową. Że jak będę miała 40 lat, to wszyscy będą mówili “Och, opinia Jessiki jest najważniejsza”. A nie będę pląsać na jakimś parkiecie - tłumaczyła w "20m2 Łukasza".


Myślicie, że kiedyś jednak się zdecydują czy będą konsekwentnie odmawiać?

Zobacz: Polsat szuka gwiazdy do nowego programu. Fijał i Tusk w gronie faworytek

Margaret z fanami na sopockiej plaży:

Łukasz Jakóbiak podjął decyzję w sprawie udziału w TzG
ons
TV-Show
Chcą Jakóbiaka w "Tańcu z Gwiazdami": Podjąłem już decyzję
Zobaczymy go na parkiecie?

"Taniec z Gwiazdami" to jedno z najchętniej oglądanych show. Producenci co edycja starają się zaprosić na parkiet największe gwiazdy, które zmierzą się z tańcem. Niedługo ma pojawić się kolejna odsłona i już została ujawniona lista sław, które być może zobaczymy na antenie Polsatu. Wśród nich znalazła się Cleo.  Zobacz:  Cleo będzie tańczyć w TzG: Możliwe bardzo, że spróbuję swoich sił Dzisiaj na swoim profilu na Facebooku Łukasz Jakóbiak pochwalił się, że także otrzymał propozycję zatańczenia na parkiecie z jedną z seksownych tancerek. Dziennikarz pozostawił jednak swoich fanów w niepewności, ale sam już wie czy wystąpi w telewizji. Zwolennicy Jakóbiaka są podzieleni i jedni bardzo chcieliby zobaczyć go na szklanym ekranie, a drudzy wręcz przeciwnie. Z pewnością niedługo się dowiemy, co się stanie, a tymczasem Łukasz pozostawił nas z takim wpisem: Drodzy, otrzymałem od telewizji Polsat propozycję udziału w najnowszej edycji programu Taniec z Gwiazdami. Podjąłem już decyzję. Jak sądzicie, będę tańczył czy zrezygnuję? :) Chcielibyście go zobaczyć w "TzG"? Zobacz na Polki.pl: Kolorowa sesja Łukasza Jakóbiaka w basenie    

Donatan nie chce Cleo w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
"Taniec z Gwiazdami" chce Cleo. Donatan podjął decyzję za nią
Producent w swoim stylu skomentował plotki

Pierwsza realizowana przez Polsat edycja "Tańca z Gwiazdami" okazała się ogromnym sukcesem, zarówno pod względem oglądalności, jak i finansowym. Nie dziwi zatem decyzja, że kolejna odsłona show pojawi się znowu już w jesiennej ramówce. Producenci zaczynają już myśleć o celebrytach, którzy tym razem pokażą się na parkiecie, a w mediach ruszyła giełda nazwisk. Przypomnijmy: Polsat szuka już gwiazd do nowej edycji "TzG". Mają pierwszą kandydatkę Wśród nazwisk proponowanych przez prasę, które podobno Polsat rzeczywiście poważnie rozważa, znalazła się Cleo . Wokalistka w przeciągu ostatniego roku zyskała ogromną popularność, a jej seksowny występ na Eurowizji sprawił, że jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd. Nie do końca jednak decyduje o swojej karierze - tym zajmuje się jej mentor, Donatan . Producent poinformował właśnie, że nie wyraża zgody na występ Cleo w "Tańcu z Gwiazdami".   Jakieś plotki krążą o tym iż Cleo dostała propozycje i ma iść do tańca z gwiazdami...tatuś Donatan nic o tym nie wie i jest na NIE - a jeśli tatuś jest na nie to nic z tego nie będzie i nic się nie odbędzie KONIEC IMPREZY. Już widzę komentarze: "za kogo on się uważa", "jak on śmie" itd - ale mam to w pędzlu - tatuś jest tatuś! - napisał na Facebooku Donatan. Myślicie, że Cleo kusił występ w "TzG"? Zobacz: Zając już wie na co przeznaczy wygraną z "TzG". Myślała o tym od dłuższego czasu Donatan i Cleo na festiwalu Top Trendy 2014:

Ewa Pacuła w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
Polsat szuka już gwiazd do nowej edycji "TzG". Mają pierwszą kandydatkę
Kogo zobaczymy na parkiecie?

Zaledwie kilka dni temu zakończyła się ostatnia edycja "Tańca z Gwiazdami", ale już ruszyła giełda nazwisk gwiazd, które zobaczymy na parkiecie w jesiennej odsłonie show. Tym razem producenci również nie powinni mieć problemu z namówieniem dużych nazwisk, bo oglądalność programu gwarantuje im promocję jak żaden inny format. Przypomnijmy: "Taniec z Gwiazdami" miał być hitem tej wiosny. Zweryfikowały to oficjalne wyniki Polsat w pierwszej kolejności pamięta jednak o swoich gwiazdach, które dla stacji pracują już od dawna. Z naszych informacji wynika, że poważną kandydatką do "Tańca z Gwiazdami" jest Ewa Pacuła . 42-letnia modelka od lat prowadzi program "Dobrenocki" na antenie Polsat Cafe i wiele wskazuje na to, że dostanie szansę, aby za kilka miesięcy zaprezentować się na parkiecie. - Ewa od dawna jest gwiazdą Polsatu i poważnie była brana pod uwagę przy tworzeniu składu do pierwszej edycji. Chyba najwyższa pora, żeby Ewa wystąpiła w takim show, wszystko w jej życiu układa się prawie bez jakichkolwiek problemów - tłumaczy AfterParty.pl osoba z produkcji. Ewa Pacuła jest waszym zdaniem dobrą kandydatką na gwiazdę w "TzG"? Zobacz: "Boję się zapytać chłopaka na wózku o to czy mu staje" Ewa Pacuła i inne znane mamy na pikniku:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner